"Еліт Груп"

   

www.elitgrup.com.ua 

e-mail: elitgrup@i.ua

 

 

За детальною інформацією звертайтесь по тел. (067) 396-3-909

Пошук вулиць Львів "Ш -Щ"

 

 

"Ш-Щ"

 

Львів пошук вулиць по районах

 

 

 

         ЛЬВІВ ПОШУК ВУЛИЦІ: Ш

  

ПОЧАТОК ВУЛИЦІ     НАЗВА ВУЛИЦІ     РАЙОН МІСТА 
вул. Міхновських  27б вул. Шараневича Івана Залізничний район
вул. Помірки 5 вул. Шатківського Личаківський район
вул. Вашінгтона вул. Шафарика Личаківський район
вул. Червона Калина 9 вул. Шахтарська Галицький район
вул. Бандери 6 вул. Шашкевича Маркіяна Залізничний район
вул. Шевченка 20   вул. Шведська Шевченківський район
вул. Ринок площа 33 вул. Шевська Галицький район
вул. Городоцька 30 вул. Шевченка Шевченківський район
вул. Центр вул. Шевченка просп Галицький район
вул. Ангеловича 2 вул. Шептицьких Залізничний район
вул. Замарстинівська 159   вул. Шеремети Шевченківський район
вул. Левандівка 25   вул. Широка Залізничний район
вул. Вільде 26 вул. Шишманова Івана Личаківський район
вул. Пекарська вул. Шімзерів Личаківський район
вул. Жовківська 4 вул. Шкільна Шевченківський район
вул. Збоїще 16 вул. Шкіряна Шевченківський район
вул. Боткіна 1 вул. Шкрібляків Франківський район
вул. Городоцька 24 вул. Шолом-Алейхема Шевченківський район
вул. Гребінки 8 вул. Шопена Галицький район
вул. Городоцька 6 вул. Шпитальна Шевченківський район
вул. Замарстинівська 156 вул. Шполянська Шевченківський район
вул. Княгині Ольги 62 вул. Шумського Франківський район
вул. Франка 6 вул. Шухевича Галицький район
     

 

ЛЬВІВ ПОШУК ВУЛИЦІ: Щ

 

ПОЧАТОК ВУЛИЦІ    НАЗВА ВУЛИЦІ        РАЙОН МІСТА
вул. Стороженка 10 вул. Щекавицька Залізничний район
вул. Лепкого 20 вул. Щепкіна Галицький район
вул. Варшавська 189 вул. Щепова Шевченківський район
вул. Кульпарківська 216 вул. Щирецька Залізничний район
вул. Ковельська 43 вул. Щоголева Личаківський район
вул. Промислова  вул. Щурата Шевченківський район
     
 

 

 

 АГЕНТСТВО НЕРУХОМОСТІ "ЕЛІТГРУП"

За  детальною  інформацією  звертайтесь  по  тел. (067) 748-745-0  або  (050) 075-69-48    e-mail: elitgrup@i.ua,  http://www.elitgrup.com.ua

Розміщення  об'єктів у меню "ЗАЯВКА" на нашому сайті у категоріях: комерційна нерухомість Львів, житлова нерухомість Львів, елітна нерухомість Львів, нерухомість Львівська область -  здійснюється БЕЗКОШТОВНО. У разі розміщення свого об'єкту нерухомості на сайті потрібно надати детальний опис об'єкту, вказати точну адресу та свій контактний телефон (який не буде розміщуватись на сайті), а також бажано надіслати декілька фотографій даного об'єкту та поверховий план, адже клієнт сприймає 70% інформації очима ( у разі відсутності фотографій ми, по домовленості вставимо свою заставку, або приїдемо на об'єкт, оглянемо його та сфотографуємо).

УВАГА!  В нашій базі ФОТО ОГОЛОШЕНЬ знаходиться більш ніж 800 об'єктів комерційної, житлової, елітної  нерухомості за 2012 - 2014 рік.Агентство комерційної нерухомості "Еліт Груп" пропонує широкий вибір пропозицій по оренді та продажу у категоріях: елітна нерухомість Львів, комерційна нерухомість Львів, житлова нерухомість Львів, та нерухомість Львівська область. Ми пропонуємо комплексний підхід до справи з питань продажу та оренди елітної, комерційної. житлової, та заміської нерухомості у Львові та у Львівській області. Наш колектив детально вивчає та моніторить ринок нерухомості, завдяки чому ми володіємо детальною інформацією про стан ринку нерухомості у Львові та Львівській області. Фахові юристи. які співпрацюють з нашою компанією, завжди раді надати кваліфіковану допомогу та консультацію з питань укладання угод нашими клієнтами.

МАФІЧНА АКТИВНІСТЬ До численних титулів Львів з успіхом міг би додати ще й лідерство у кількості різноманітних торгових кіосків. Їх віднедавна стали називати малими архітектурними формами (МАФ). Хоча які вже там форми у будки розміром два на два або три на чотири… Зате своєю рентабельністю деякі з них здатні конкурувати з супермаркетами. Адже, як повідомляють правоохоронці, дуже часто торгують у них контрабандним крамом. Саме ця обставина стає причиною того, що так звані МАФи ростуть як гриби після дощу. За приблизними даними, на цей час у Львові налічується понад 1800 малих архітектурних форм.

Новий закон про технічну інвентарізацію нерухомості в Україні. Закон покликаний ефективно розвивати органи управління з питань житлово-комунального господарства, інвестиційної активності, врегулювання господарського комплексу і т.п, пише Ура-інформ.

Чому продають майнові комплекси у Львові та у Львівській області Більшість орендарів і власників землі наразі змушені платити за використовувані земельні ділянки утричі-вчетверо більше, ніж торік. А все через рішення Львівської міської ради про нову грошову оцінку землі. Ухвала Львівської міської ради про поступове збільшення базової вартості землі у 2,5 разу, прийнята наприкінці минулого року, в буквальному сенсі вибиває землю з-під ніг у малого та середнього бізнесу.

У Львові планується будівництво сучасного заводу по переробці сміття на дизпаливо Усі Львів'яни знають проблему зі сміттезвалищем у Грибовичах. Ця проблема незабаром може перетворитись у екологічну катастрофу. Львівська влада, знаючи про такий стан речей, терміново шукає вихід з цієї ситуації. Проаналізувавши досвід іноземних партнерів, вибір зупинився на канадській фірмі, яка має великій досвід у будівництві аналогічних сміттєпереробних заводів з максимальним прибутком від переробки,перетворюючи сміття на корисні вироби як це роблять у всьому цивілізованому світі

Євро 2012 у Львові. Як повідомив сьогодні директор по експлуатаційним питанням будівництва об’єктів до Євро 2012 Віталій Сулима, що дах нового стадіону, який будується по вулиці Стрийська у Львові виконаний на 60%.

Велодоріжки у Львові - це реальність У 2011 році у Львові по усім магистральним вулицям: Княгині Ольги, Сахарова, Стефаника, Чайковського, пл, Маланюка, Вороного, Липинського, Замарстинівська, Богдана Хмельницького, Коперника, Шевченка, Городоцька, біля головпоштамту. Велодоріжки будуть роздвоюватись, враховуючи вузькі Львівські вулиці центру міста., заплановано збудувати веломагістраль з велосипедними доріжками європейського класу.
Всього переглянуто:
3456246 сторінок