"Еліт Груп"

   

www.elitgrup.com.ua 

e-mail: elitgrup@i.ua

 

 

Агентство нерухомості "Еліт Груп" пропонує широкий вибір пропозицій по оренді та продажу у категоріях: елітна нерухомість Львів, комерційна нерухомість Львів, житлова нерухомість Львів, та нерухомість Львівська область. Ми пропонуємо комплексний підхід до справи з питань продажу та оренди елітної, комерційної. житлової, та заміської нерухомості у Львові та у Львівській області. Наш колектив детально вивчає та моніторить ринок нерухомості, завдяки чому ми володіємо детальною інформацією про стан ринку нерухомості у Львові та Львівській області. Фахові юристи. які співпрацюють з нашою компанією, завжди раді надати кваліфіковану допомогу та консультацію з питань укладання угод нашими клієнтами. Наші послуги на ринку нерухомості Оренда вільних офісних, торгових та складських приміщень розміщення пропозицій на сайті про ваш магазин, офіс, склад www.elitgrup.com.ua Фото оренда вашого магазину,офісу, ресторану, складу, земельної діляноки, супермаркету у Львові Продаж виробничо-складських примiщень Львова та Львiвської областi за детальною інформацією звертайтесь за телефоном (067)7487450, Сергій Миколайович --- КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ ЛЬВІВ --- Наші послуги на ринку нерухомості Здаються в оренду склади та виробничі приміщення у Львові та Львівській області різної площі, різної висоти, від 25 -7000 м2, розміщення пропозицій на сайті www.iver.com.ua здійснюється безкоштовно, ФОТО ОБ'ЄКТА ОБОВ'ЯЗКОВО, за детальною інформацією звертайтесь за телефоном (067)7487450, - Сергій Миколайович --- КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ ЛЬВІВ Надання послуг оренди на ваш магазин, офіс та склад у Львові та області --- Оренда складів у Львові ---

Пошук вулиць Львів "Х-Ц-Ч"

 

 

"Х-Ц-Ч"

 

Львів пошук вулиць по районах  

 

 

         ЛЬВІВ ПОШУК ВУЛИЦІ: Х
 

ПОЧАТОК ВУЛИЦІ     НАЗВА ВУЛИЦІ     РАЙОН МІСТА  
вул. Личаківська 83 вул. Харківська Личаківський район
вул. Рясне вул. Хасевича Ніла Залізничний район
вул. Інструментальна 36 вул. Хвильового Миколи Шевченківський район
вул. Замарстинівська 49 вул. Хімічна Шевченківський район
вул. Вашінгтона 35а вул. Хлібна Галицький район
вул. Осмомисла площа 1 вул. Хмельницького Б. Шевченківський район
вул. Міртова 10 вул. Хмільова Шевченківський район
вул. Білоруська 10 вул. Холмська Шевченківський район
вул. Брюховицька 16 вул. Холодна Шевченківський район
вул. Крушельницьких 21 вул. Холодного Личаківський район
вул. Костичева 13а вул. Холодноярська Франківський район
вул. Шевченка 30 вул. Хорватська Шевченківський район
вул. Кульпарківська 138 вул. Хоробрих Залізничний район
вул. Хуторівка вул. Хортицька Сихівський район
вул. Городоцька 96   вул. Хотинська Залізничний район
вул. Манастирського вул. Хоткевича Гната Сихівський район
вул. Коновальця 60а вул. Художня Франківський район
вул. Хуторівка вул. Хуторівка Сихівський  район
     

 

ЛЬВІВ ПОШУК ВУЛИЦІ: Ц

 

ПОЧАТОК ВУЛИЦІ    НАЗВА ВУЛИЦІ     РАЙОН МІСТА 
вул. Чупринки 123 вул. Цегельського Франківський район
вул. Шевченка 323 вул. Центральний проїзд Залізничний район
вул. Кавказька 32 вул. Церетелі Залізничний район
вул. Некрасова 66 вул. Цетнерівка Личаківський район
вул. Куліша 47   вул. Цехова Шевченківський район
вул. Замарстинівська 71 вул. Циганівка  Шевченківський район
     

 

ЛЬВІВ ПОШУК ВУЛИЦІ: Ч

 

ПОЧАТОК ВУЛИЦІ     НАЗВА ВУЛИЦІ    РАЙОН МІСТА 
вул. Рудненська 12   вул. Чагарникова Залізничний район
вул. пр. Шевченка 6 вул. Чайковського Галицький район
вул. Ніщинського 24 вул. Чарнецького Єписк. Личаківський район
вул. Княгині Ольги 22   вул. Червона Франківський район
вул. Угорська 27 вул. Червоної Калини Сихівський район
вул. Варшавська 18 вул. Черемхова Шевченківський район
вул. Личаківська 130   вул. Черемшини Личаківський район
вул. Архипенка 7   вул. Черешнева Личаківський район
вул. Ковельська 34   вул. Черкаська Личаківський район
вул. Ніжинська 48   вул. Чернеча Гора Личаківський район
вул. Корейська 13 вул. Черника Личаківський район
вул. Городоцька 112 вул. Чернівецька Залізничний район
вул. Личаківська 40     вул. Чернігівська Личаківський район
  Рясне вул. Чесанівська Залізничний район
вул. Личаківська 24 вул. Чехова Личаківський район
вул. Повітряна 26 вул. Чечета Залізничний район
вул. Хмельницького 205 вул. Чигиринська Шевченківський район
вул. Широка 22 вул. Чижевського Залізничний район
вул. Брюховицька 5 вул. Чикаленка Залізничний район
вул. Стрийська 90 вул. Чмоли Івана Сихівський район
вул. Шараневича 18 вул. Чоловського Залізничний район
вул. Городоцька 2 вул. Чорновола Вячесл. Шевченківський район
вул. Вічова 1 вул. Чорноморська Шевченківський район
вул. Варшавська 23 вул. Чубинського Павла Шевченківський район
вул. Любінська 137 вул. Чуваська Залізничний район
вул. Шевченка 187 вул. Чугайстра Залізничний район
вул. Червоної калини вул. Чукаріна Сихівський район
вул. Ніщинського 13 вул. Чумацька Личаківський район
вул. Бандери 11  вул. Чупринки Генерала Франківський район
вул. Януша 8    вул. Чучмана Шевченківський район
     
     

 

 

 АГЕНТСТВО НЕРУХОМОСТІ "ЕЛІТГРУП"

За  детальною  інформацією  звертайтесь  по  тел. (067) 748-745-0  або  (050) 075-69-48    e-mail: elitgrup@i.ua,  http://www.elitgrup.com.ua

Розміщення  об'єктів у меню "ЗАЯВКА" на нашому сайті у категоріях: комерційна нерухомість Львів, житлова нерухомість Львів, елітна нерухомість Львів, нерухомість Львівська область -  здійснюється БЕЗКОШТОВНО. У разі розміщення свого об'єкту нерухомості на сайті потрібно надати детальний опис об'єкту, вказати точну адресу та свій контактний телефон (який не буде розміщуватись на сайті), а також бажано надіслати декілька фотографій даного об'єкту та поверховий план, адже клієнт сприймає 70% інформації очима ( у разі відсутності фотографій ми, по домовленості вставимо свою заставку, або приїдемо на об'єкт, оглянемо його та сфотографуємо).

УВАГА!  В нашій базі ФОТО ОГОЛОШЕНЬ знаходиться більш ніж 800 об'єктів комерційної, житлової, елітної  нерухомості за 2012 - 2014 рік.Агентство комерційної нерухомості "Еліт Груп" пропонує широкий вибір пропозицій по оренді та продажу у категоріях: елітна нерухомість Львів, комерційна нерухомість Львів, житлова нерухомість Львів, та нерухомість Львівська область. Ми пропонуємо комплексний підхід до справи з питань продажу та оренди елітної, комерційної. житлової, та заміської нерухомості у Львові та у Львівській області. Наш колектив детально вивчає та моніторить ринок нерухомості, завдяки чому ми володіємо детальною інформацією про стан ринку нерухомості у Львові та Львівській області. Фахові юристи. які співпрацюють з нашою компанією, завжди раді надати кваліфіковану допомогу та консультацію з питань укладання угод нашими клієнтами.

МАФІЧНА АКТИВНІСТЬ До численних титулів Львів з успіхом міг би додати ще й лідерство у кількості різноманітних торгових кіосків. Їх віднедавна стали називати малими архітектурними формами (МАФ). Хоча які вже там форми у будки розміром два на два або три на чотири… Зате своєю рентабельністю деякі з них здатні конкурувати з супермаркетами. Адже, як повідомляють правоохоронці, дуже часто торгують у них контрабандним крамом. Саме ця обставина стає причиною того, що так звані МАФи ростуть як гриби після дощу. За приблизними даними, на цей час у Львові налічується понад 1800 малих архітектурних форм.

Новий закон про технічну інвентарізацію нерухомості в Україні. Закон покликаний ефективно розвивати органи управління з питань житлово-комунального господарства, інвестиційної активності, врегулювання господарського комплексу і т.п, пише Ура-інформ.

Чому продають майнові комплекси у Львові та у Львівській області Більшість орендарів і власників землі наразі змушені платити за використовувані земельні ділянки утричі-вчетверо більше, ніж торік. А все через рішення Львівської міської ради про нову грошову оцінку землі. Ухвала Львівської міської ради про поступове збільшення базової вартості землі у 2,5 разу, прийнята наприкінці минулого року, в буквальному сенсі вибиває землю з-під ніг у малого та середнього бізнесу.

У Львові планується будівництво сучасного заводу по переробці сміття на дизпаливо Усі Львів'яни знають проблему зі сміттезвалищем у Грибовичах. Ця проблема незабаром може перетворитись у екологічну катастрофу. Львівська влада, знаючи про такий стан речей, терміново шукає вихід з цієї ситуації. Проаналізувавши досвід іноземних партнерів, вибір зупинився на канадській фірмі, яка має великій досвід у будівництві аналогічних сміттєпереробних заводів з максимальним прибутком від переробки,перетворюючи сміття на корисні вироби як це роблять у всьому цивілізованому світі

Євро 2012 у Львові. Як повідомив сьогодні директор по експлуатаційним питанням будівництва об’єктів до Євро 2012 Віталій Сулима, що дах нового стадіону, який будується по вулиці Стрийська у Львові виконаний на 60%.

Велодоріжки у Львові - це реальність У 2011 році у Львові по усім магистральним вулицям: Княгині Ольги, Сахарова, Стефаника, Чайковського, пл, Маланюка, Вороного, Липинського, Замарстинівська, Богдана Хмельницького, Коперника, Шевченка, Городоцька, біля головпоштамту. Велодоріжки будуть роздвоюватись, враховуючи вузькі Львівські вулиці центру міста., заплановано збудувати веломагістраль з велосипедними доріжками європейського класу.
Всього переглянуто:
3456252 сторінок