"Еліт Груп"

   

www.elitgrup.com.ua 

e-mail: elitgrup@i.ua

 

 

За детальною інформацією звертайтесь по тел. (067) 396-3-909

Оренда торгових приміщень Львів

Оренда магазинів у Львові

Приміщення у торговому комплексі другий поверх загальною площею 600 м2 з них 100 - 200 м2 - підсобне приміщення, стильний дизайн фасаду, євроремонт на другому поверсі, власна парковка для машин, може розглядатись під супермаркет, ресторан, піцерію.

ID: 641        Ціна: договірна        детальніше
Оренда приміщення на сихові загальною площею 52 м2, в приміщенні два зали, санвузел, євроремонт, пожежна сигналізація, ролокасети на вікнах, магазин може розглядатись під дитячий одяг, салон краси, офіс.

ID: 636        Ціна: 1000 $        детальніше
Оренда магазину на першому поверсі загальною площею 36 м2, у приміщенні зроблено євроремонт, великий офісний комплекс де багато орендарів, приміщення можна використати під продуктовий магазинчик або інші варіанти

ID: 635        Ціна: 60 грн м2        детальніше
Оренда магазину в районі ВОДОКАНАЛУ загальною площею 91 м1, в приміщенні є опалення, зроблено евроремонт, парковка для машин, місце для реклами

ID: 634        Ціна: 110 грн м2        детальніше
Оренда магазину по вул. Городоцькій загальною площею 30 м2, магазин одним торговим залом, є опалення, євроремонт, поруч санвузел

ID: 615        Ціна: 1000 $        детальніше
Оренда магазину загальною площею 170 м2, в приміщенні зроблено євроремонт, є усі комунікації, парковка для авто, панорамні витрини, зручне місце розташування, при потребі площу магазину можна збільшити ще на 100 м2

ID: 613        Ціна: 15 $ м2        детальніше
Оренда приміщення під магазин у Львові, загальна площа 149 м2, приміщення одним залом, може використовуватись під автосалон, автомагазин або офіс, у приміщенні зроблено ремонт, санвузел на поверсі, два входи, охорона

ID: 364        Ціна: 100 грн м2        детальніше
Оренда магазинузагальною площею від 60 м2 до 100 м2, магазин в новозбудованому будинку, нульовий цикл ремонту, є усі комунікації, парковка для авто

ID: 358        Ціна: 80 грн м2        детальніше
Оренда приміщення під магазин загальною площею 204 м2, площа тамбуру 36 м2,комунікації: вода, світло, автономне опалення всередині є офісне приміщення, санвузел, армована кімната для зберігання документів на ВДСО. Перед магазином є дві естакади, ідеальне використання приміщення під автосалон, магазин автозапчастин або продаж автомобілів.

ID: 316        Ціна: 150 грн м2        детальніше
Оренда магазину у Львові при дорозі загальною площею 183 м2, магазин розділено на два зали, можливо частина оренди магазину 40 м2, або 25 м2, в магазині є усі комунікації.

ID: 315        Ціна: 700 $        детальніше
Оренда приміщення під магазин загальною площею 300 м2, приміщення на першому поверсі, перша лінія, поруч зупинки маршрутних таксі, у приміщенні є усі комунікації, опалення, два входи, офісне приміщення, гарний фасад.

ID: 250        Ціна: 100 грн м2        детальніше
Оренда приміщення під магазин загальною площею 275 м2, перший ряд від траси, у приміщенні зроблено євроремонт, парковка для машин, охоронна сигналізація, може використовуватись під продуктовий магазин, магазин автозапчастин, ресторан.

ID: 227        Ціна: 20 $ м2        детальніше
Оренда двоповерхової будівлі загальною площею 280 м2, у приміщенні зроблено ремонт, фасадний вхід, перша лінія, є усі комунікації, автономне опалення, парковка для авто, два входи, сигалізація. Приміщення може розглядатись під любий бізнес: ресторан, піцерія, банківська установа, супермаркет, офісний комплекс.

ID: 221        Ціна: 160 грн м2        детальніше

 АГЕНТСТВО НЕРУХОМОСТІ "ЕЛІТГРУП"

За  детальною  інформацією  звертайтесь  по  тел. (067) 748-745-0  або  (050) 075-69-48    e-mail: elitgrup@i.ua,  http://www.elitgrup.com.ua

Розміщення  об'єктів у меню "ЗАЯВКА" на нашому сайті у категоріях: комерційна нерухомість Львів, житлова нерухомість Львів, елітна нерухомість Львів, нерухомість Львівська область -  здійснюється БЕЗКОШТОВНО. У разі розміщення свого об'єкту нерухомості на сайті потрібно надати детальний опис об'єкту, вказати точну адресу та свій контактний телефон (який не буде розміщуватись на сайті), а також бажано надіслати декілька фотографій даного об'єкту та поверховий план, адже клієнт сприймає 70% інформації очима ( у разі відсутності фотографій ми, по домовленості вставимо свою заставку, або приїдемо на об'єкт, оглянемо його та сфотографуємо).

УВАГА!  В нашій базі ФОТО ОГОЛОШЕНЬ знаходиться більш ніж 800 об'єктів комерційної, житлової, елітної  нерухомості за 2012 - 2014 рік.Агентство комерційної нерухомості "Еліт Груп" пропонує широкий вибір пропозицій по оренді та продажу у категоріях: елітна нерухомість Львів, комерційна нерухомість Львів, житлова нерухомість Львів, та нерухомість Львівська область. Ми пропонуємо комплексний підхід до справи з питань продажу та оренди елітної, комерційної. житлової, та заміської нерухомості у Львові та у Львівській області. Наш колектив детально вивчає та моніторить ринок нерухомості, завдяки чому ми володіємо детальною інформацією про стан ринку нерухомості у Львові та Львівській області. Фахові юристи. які співпрацюють з нашою компанією, завжди раді надати кваліфіковану допомогу та консультацію з питань укладання угод нашими клієнтами.

МАФІЧНА АКТИВНІСТЬ До численних титулів Львів з успіхом міг би додати ще й лідерство у кількості різноманітних торгових кіосків. Їх віднедавна стали називати малими архітектурними формами (МАФ). Хоча які вже там форми у будки розміром два на два або три на чотири… Зате своєю рентабельністю деякі з них здатні конкурувати з супермаркетами. Адже, як повідомляють правоохоронці, дуже часто торгують у них контрабандним крамом. Саме ця обставина стає причиною того, що так звані МАФи ростуть як гриби після дощу. За приблизними даними, на цей час у Львові налічується понад 1800 малих архітектурних форм.

Новий закон про технічну інвентарізацію нерухомості в Україні. Закон покликаний ефективно розвивати органи управління з питань житлово-комунального господарства, інвестиційної активності, врегулювання господарського комплексу і т.п, пише Ура-інформ.

Чому продають майнові комплекси у Львові та у Львівській області Більшість орендарів і власників землі наразі змушені платити за використовувані земельні ділянки утричі-вчетверо більше, ніж торік. А все через рішення Львівської міської ради про нову грошову оцінку землі. Ухвала Львівської міської ради про поступове збільшення базової вартості землі у 2,5 разу, прийнята наприкінці минулого року, в буквальному сенсі вибиває землю з-під ніг у малого та середнього бізнесу.

У Львові планується будівництво сучасного заводу по переробці сміття на дизпаливо Усі Львів'яни знають проблему зі сміттезвалищем у Грибовичах. Ця проблема незабаром може перетворитись у екологічну катастрофу. Львівська влада, знаючи про такий стан речей, терміново шукає вихід з цієї ситуації. Проаналізувавши досвід іноземних партнерів, вибір зупинився на канадській фірмі, яка має великій досвід у будівництві аналогічних сміттєпереробних заводів з максимальним прибутком від переробки,перетворюючи сміття на корисні вироби як це роблять у всьому цивілізованому світі

Євро 2012 у Львові. Як повідомив сьогодні директор по експлуатаційним питанням будівництва об’єктів до Євро 2012 Віталій Сулима, що дах нового стадіону, який будується по вулиці Стрийська у Львові виконаний на 60%.

Велодоріжки у Львові - це реальність У 2011 році у Львові по усім магистральним вулицям: Княгині Ольги, Сахарова, Стефаника, Чайковського, пл, Маланюка, Вороного, Липинського, Замарстинівська, Богдана Хмельницького, Коперника, Шевченка, Городоцька, біля головпоштамту. Велодоріжки будуть роздвоюватись, враховуючи вузькі Львівські вулиці центру міста., заплановано збудувати веломагістраль з велосипедними доріжками європейського класу.
Всього переглянуто:
3456259 сторінок