"Еліт Груп"

   

www.elitgrup.com.ua 

e-mail: elitgrup@i.ua

 

 

Агентство нерухомості "Еліт Груп" пропонує широкий вибір пропозицій по оренді та продажу у категоріях: елітна нерухомість Львів, комерційна нерухомість Львів, житлова нерухомість Львів, та нерухомість Львівська область. Ми пропонуємо комплексний підхід до справи з питань продажу та оренди елітної, комерційної. житлової, та заміської нерухомості у Львові та у Львівській області. Наш колектив детально вивчає та моніторить ринок нерухомості, завдяки чому ми володіємо детальною інформацією про стан ринку нерухомості у Львові та Львівській області. Фахові юристи. які співпрацюють з нашою компанією, завжди раді надати кваліфіковану допомогу та консультацію з питань укладання угод нашими клієнтами. Наші послуги на ринку нерухомості Оренда вільних офісних, торгових та складських приміщень розміщення пропозицій на сайті про ваш магазин, офіс, склад www.elitgrup.com.ua Фото оренда вашого магазину,офісу, ресторану, складу, земельної діляноки, супермаркету у Львові Продаж виробничо-складських примiщень Львова та Львiвської областi за детальною інформацією звертайтесь за телефоном (067)7487450, Сергій Миколайович --- КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ ЛЬВІВ --- Наші послуги на ринку нерухомості Здаються в оренду склади та виробничі приміщення у Львові та Львівській області різної площі, різної висоти, від 25 -7000 м2, розміщення пропозицій на сайті www.iver.com.ua здійснюється безкоштовно, ФОТО ОБ'ЄКТА ОБОВ'ЯЗКОВО, за детальною інформацією звертайтесь за телефоном (067)7487450, - Сергій Миколайович --- КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ ЛЬВІВ Надання послуг оренди на ваш магазин, офіс та склад у Львові та області --- Оренда складів у Львові ---

Оренда торгових приміщень Львів

Оренда магазинів у Львові

Приміщення у торговому комплексі другий поверх загальною площею 600 м2 з них 100 - 200 м2 - підсобне приміщення, стильний дизайн фасаду, євроремонт на другому поверсі, власна парковка для машин, може розглядатись під супермаркет, ресторан, піцерію.

ID: 641        Ціна: договірна        детальніше
Оренда приміщення на сихові загальною площею 52 м2, в приміщенні два зали, санвузел, євроремонт, пожежна сигналізація, ролокасети на вікнах, магазин може розглядатись під дитячий одяг, салон краси, офіс.

ID: 636        Ціна: 1000 $        детальніше
Оренда магазину на першому поверсі загальною площею 36 м2, у приміщенні зроблено євроремонт, великий офісний комплекс де багато орендарів, приміщення можна використати під продуктовий магазинчик або інші варіанти

ID: 635        Ціна: 60 грн м2        детальніше
Оренда магазину в районі ВОДОКАНАЛУ загальною площею 91 м1, в приміщенні є опалення, зроблено евроремонт, парковка для машин, місце для реклами

ID: 634        Ціна: 110 грн м2        детальніше
Оренда магазину по вул. Городоцькій загальною площею 30 м2, магазин одним торговим залом, є опалення, євроремонт, поруч санвузел

ID: 615        Ціна: 1000 $        детальніше
Оренда магазину загальною площею 170 м2, в приміщенні зроблено євроремонт, є усі комунікації, парковка для авто, панорамні витрини, зручне місце розташування, при потребі площу магазину можна збільшити ще на 100 м2

ID: 613        Ціна: 15 $ м2        детальніше
Оренда приміщення під магазин у Львові, загальна площа 149 м2, приміщення одним залом, може використовуватись під автосалон, автомагазин або офіс, у приміщенні зроблено ремонт, санвузел на поверсі, два входи, охорона

ID: 364        Ціна: 100 грн м2        детальніше
Оренда магазинузагальною площею від 60 м2 до 100 м2, магазин в новозбудованому будинку, нульовий цикл ремонту, є усі комунікації, парковка для авто

ID: 358        Ціна: 80 грн м2        детальніше
Оренда приміщення під магазин загальною площею 204 м2, площа тамбуру 36 м2,комунікації: вода, світло, автономне опалення всередині є офісне приміщення, санвузел, армована кімната для зберігання документів на ВДСО. Перед магазином є дві естакади, ідеальне використання приміщення під автосалон, магазин автозапчастин або продаж автомобілів.

ID: 316        Ціна: 150 грн м2        детальніше
Оренда магазину у Львові при дорозі загальною площею 183 м2, магазин розділено на два зали, можливо частина оренди магазину 40 м2, або 25 м2, в магазині є усі комунікації.

ID: 315        Ціна: 700 $        детальніше
Оренда приміщення під магазин загальною площею 300 м2, приміщення на першому поверсі, перша лінія, поруч зупинки маршрутних таксі, у приміщенні є усі комунікації, опалення, два входи, офісне приміщення, гарний фасад.

ID: 250        Ціна: 100 грн м2        детальніше
Оренда приміщення під магазин загальною площею 275 м2, перший ряд від траси, у приміщенні зроблено євроремонт, парковка для машин, охоронна сигналізація, може використовуватись під продуктовий магазин, магазин автозапчастин, ресторан.

ID: 227        Ціна: 20 $ м2        детальніше
Оренда двоповерхової будівлі загальною площею 280 м2, у приміщенні зроблено ремонт, фасадний вхід, перша лінія, є усі комунікації, автономне опалення, парковка для авто, два входи, сигалізація. Приміщення може розглядатись під любий бізнес: ресторан, піцерія, банківська установа, супермаркет, офісний комплекс.

ID: 221        Ціна: 160 грн м2        детальніше

 АГЕНТСТВО НЕРУХОМОСТІ "ЕЛІТГРУП"

За  детальною  інформацією  звертайтесь  по  тел. (067) 748-745-0  або  (050) 075-69-48    e-mail: elitgrup@i.ua,  http://www.elitgrup.com.ua

Розміщення  об'єктів у меню "ЗАЯВКА" на нашому сайті у категоріях: комерційна нерухомість Львів, житлова нерухомість Львів, елітна нерухомість Львів, нерухомість Львівська область -  здійснюється БЕЗКОШТОВНО. У разі розміщення свого об'єкту нерухомості на сайті потрібно надати детальний опис об'єкту, вказати точну адресу та свій контактний телефон (який не буде розміщуватись на сайті), а також бажано надіслати декілька фотографій даного об'єкту та поверховий план, адже клієнт сприймає 70% інформації очима ( у разі відсутності фотографій ми, по домовленості вставимо свою заставку, або приїдемо на об'єкт, оглянемо його та сфотографуємо).

УВАГА!  В нашій базі ФОТО ОГОЛОШЕНЬ знаходиться більш ніж 800 об'єктів комерційної, житлової, елітної  нерухомості за 2012 - 2014 рік.Агентство комерційної нерухомості "Еліт Груп" пропонує широкий вибір пропозицій по оренді та продажу у категоріях: елітна нерухомість Львів, комерційна нерухомість Львів, житлова нерухомість Львів, та нерухомість Львівська область. Ми пропонуємо комплексний підхід до справи з питань продажу та оренди елітної, комерційної. житлової, та заміської нерухомості у Львові та у Львівській області. Наш колектив детально вивчає та моніторить ринок нерухомості, завдяки чому ми володіємо детальною інформацією про стан ринку нерухомості у Львові та Львівській області. Фахові юристи. які співпрацюють з нашою компанією, завжди раді надати кваліфіковану допомогу та консультацію з питань укладання угод нашими клієнтами.

МАФІЧНА АКТИВНІСТЬ До численних титулів Львів з успіхом міг би додати ще й лідерство у кількості різноманітних торгових кіосків. Їх віднедавна стали називати малими архітектурними формами (МАФ). Хоча які вже там форми у будки розміром два на два або три на чотири… Зате своєю рентабельністю деякі з них здатні конкурувати з супермаркетами. Адже, як повідомляють правоохоронці, дуже часто торгують у них контрабандним крамом. Саме ця обставина стає причиною того, що так звані МАФи ростуть як гриби після дощу. За приблизними даними, на цей час у Львові налічується понад 1800 малих архітектурних форм.

Новий закон про технічну інвентарізацію нерухомості в Україні. Закон покликаний ефективно розвивати органи управління з питань житлово-комунального господарства, інвестиційної активності, врегулювання господарського комплексу і т.п, пише Ура-інформ.

Чому продають майнові комплекси у Львові та у Львівській області Більшість орендарів і власників землі наразі змушені платити за використовувані земельні ділянки утричі-вчетверо більше, ніж торік. А все через рішення Львівської міської ради про нову грошову оцінку землі. Ухвала Львівської міської ради про поступове збільшення базової вартості землі у 2,5 разу, прийнята наприкінці минулого року, в буквальному сенсі вибиває землю з-під ніг у малого та середнього бізнесу.

У Львові планується будівництво сучасного заводу по переробці сміття на дизпаливо Усі Львів'яни знають проблему зі сміттезвалищем у Грибовичах. Ця проблема незабаром може перетворитись у екологічну катастрофу. Львівська влада, знаючи про такий стан речей, терміново шукає вихід з цієї ситуації. Проаналізувавши досвід іноземних партнерів, вибір зупинився на канадській фірмі, яка має великій досвід у будівництві аналогічних сміттєпереробних заводів з максимальним прибутком від переробки,перетворюючи сміття на корисні вироби як це роблять у всьому цивілізованому світі

Євро 2012 у Львові. Як повідомив сьогодні директор по експлуатаційним питанням будівництва об’єктів до Євро 2012 Віталій Сулима, що дах нового стадіону, який будується по вулиці Стрийська у Львові виконаний на 60%.

Велодоріжки у Львові - це реальність У 2011 році у Львові по усім магистральним вулицям: Княгині Ольги, Сахарова, Стефаника, Чайковського, пл, Маланюка, Вороного, Липинського, Замарстинівська, Богдана Хмельницького, Коперника, Шевченка, Городоцька, біля головпоштамту. Велодоріжки будуть роздвоюватись, враховуючи вузькі Львівські вулиці центру міста., заплановано збудувати веломагістраль з велосипедними доріжками європейського класу.
Всього переглянуто:
3217671 сторінок