"Еліт Груп"

   

www.elitgrup.com.ua 

e-mail: elitgrup@i.ua

 

 

За детальною інформацією звертайтесь по тел. (067) 396-3-909

Оренда складу у Львові: від 340 до 1200

 

Оренда складу у Львові від 300 метрів квадратних

 

Оренда складу у Львові площею від 300 метрів знайти легше, ніж маленький склад, хоча, якісних приміщень всеодно недостатньо. Оренда складу у Львові такої площі завжди користується попитом серед клієнтів, які більше займаються гуртовим продажем продукції. В цілому, це найрозповсюдженіший метраж серед усіх категорій складських приміщень. Кожен клієнт намагається підібрати склад в оренду під власні потреби, які будуть влаштовувати його за усіма параметрами. Звісно, чим більше вимог до складського приміщення - тим дорожча оренда на нього буде. Переважна більшість складів у цьому сегменті - це склади звичайного стану без особливих вимог, це склади без опалення, з наявністю звичайної радянської авторампи, та звичайною бетонною підлогою. Ціни на оренду складу у Львові такого типу коливаються від 25 до 30 гривень за метр квадратний. Зрозуміло, що у цьому сегменті є і набагато кращі варіанти з промисловою підлогою, ремонтом на складі, приміщенням для комірника, з євроремонтом та ще багатьма вигодами, які полегшують життя орендаря, але ціна на такі приміщення вже значно більша, ніж на звичайні і становить від 35 до 45 гривень за метр квадратний. Основним параметром при підборі складів від триста метрів залишається місцерозташування. У Львові такі місця асоціюються з магістральними вулицями, на яких розташовані складські комплекси, особливо вигідними вважаються розташування біля кільцевої дороги, звідки завжди зручно заїхати в будь-яку точку Львова. 

 

Оренда складів у Львові з вантажним ліфтом

Оренда складу у Львові на поверхах та в підвалі. Ці приміщення напряму пов'язані з користуванням вантажним ліфтом. Ціни на сегменті ринку оренда складу у Львові коливаються від 16 до 25 грн. за метр квадратний. Однією з переваг цих приміщень є те, що на 80 відсотків вони обладнані системою опалення. При деяких видах товару це дуже суттєво. При чому, у деяких варіантах опалення трапляється транзитним і за це власники не беруть оплату. Перед тим як брати в оренду склад у Львові з вантажним ліфтом треба ретельно поцікавитись: чи, крім ліфта, існує сходова клітка і, найголовніше, наскільки часто ламається ліфт - від цього буде залежати Ваш бізнес. Майже усі підвальні склади тримають плюсову температуру цілий рік. Оренда складу у Львові, який розташований на поверхах, на відміну від підвальних, теж мають свої "плюси" у вигляді додаткового денного світла: тут вже треба зробити для себе вибір: чи брати приміщення з постійною температурою в підвалі, чи приміщення з денним світлом на поверсі. Як правило, оренда складу у Львові підвального приміщення та приміщення складу на поверхах майже в усіх варіантах мають рампу що додає додаткові переваги. В цілому, заселеність таких складів залежить, в першу чергу, від їхнього розташування: чим краще місце розташування - тим менше в такому комплексі пустих складських площ. Є ще один цікавий момент - майже усі склади мають велику площу у вигляді одного залу, а ось орендарі розміщуються на цьому поверсі розділившись один від одного звичайною сіткою, є і такі варіанти оренди складу у Львові, що взагалі не розділяються - просто розміщують свій товар де покажуть - як в камері схову, але в такому випадку на цьому складі завжди присутня охорона, яка слідкує за товаром.

аренда склада под металопрокат во Львове, аренда склада под габаритные изделия во Львове, аренда склада под складирование леса и строительных материалов во Львове, аренда склада с заездом фур внутрь под мостовой кран во Львове.
Орендаскладу загальною площею 1400 метрів квадратних, у приміщенні рівна підлога, високі ворота, фура заходить в склад, цілодобова охорона території, є можливість взяти під охорону склад з допомогою відеоспостереження, при потребі поруч є офісні приміщення площею 60 метрів, висото складу 10 метрів.

ID: 968        Ціна: 28 грн м2        детальніше
аренда склада с автопогрущиком во львове, аренда склада с комнотой для кладовщика, аренда склада с наличием автопогрузчика во Львове, склад с круглосуточнім доступом и пропускной системой во Львове, склады большой площади во Львове аренда.
Оренда складу у львові загальною площею 850 м 2, приміщення має великі ворота під фуру, в приміщенні є підсобні кімнати під комірника, приміщення сухе. цілодобова охорона території.

ID: 950        Ціна: 35 грн м2        детальніше
аренда новопостроенных складов во Львове, аренда склада с современным дизайном, аренда складских помещений с современной логистикой во Львове, складские помещения под химическую продукцию во Львове, аренда складов под молочную продукцию во Львове.
Оренда складу загальною площею 750 метрів який поділений трьома перегородками, на складі промислова підлога, сучасні ролокасетні ворота, є кімната для комірника. при потребі поруч з приміщенням є офісні приміщення площею 100 метрів, окремий заїзд для фур, камери відеоспостереження, на складі промислова підлога, стіни утепленні пінопластом.

ID: 946        Ціна: 35 грн м2        детальніше
аренда склада под фармацевтов во львове, аренда складов с отдельнім заездам, аренда складов с отоплением и промішленніми полами во Львове, аренда склада под хранение продукции которая боится пыли, аренда склада под медицинскую продукцию во Львове.
Оренда складу у Львові в два поверхи з вантажним ліфтом, загальна площа 650 метрів квадратних, у приміщенні є усі комунікації, опалення, промислова підлога, зроблено ремонт, висота приміщення 3 метри, цілодобова охорона території, приміщення частково можна використовувати як офіс.

ID: 943        Ціна: 60 грн м2        детальніше
аренда склада с возможностью реализовывать товар как гуртовни во Львове, складское помещение под хранение канцелярской группы товаров во Львове, аренда склада под сохранение книжной продукции во львове.
Оренда складу у Львові загальною площею 450 метрів квадратних, другий поверх, є вантажний ліфт, у складі зроблено ремонт, при потребі поруч є офісні приміщення, є парковка для авто, окремий вхід, опалення, територія під охороною.

ID: 941        Ціна: 40 грн м2        детальніше
аренда площадок в аренду во львове, аренда открытых площадок под металопрокат во львове, арена площадки с мостовым краном под металобазу во львове, аренда площадки в сиховском районе львова.
Оренда складу під металопрокат загальною площею 900 метрів квадратних з перспективою розширення до 1200 метрів, є працюючий мостовий кран на 10 тон, цілодобова охорона, поруч можна знайти офіс для персоналу, площадка бетонована.

ID: 929        Ціна: 15 грн м2        детальніше
аренда склада под сантезнические товары во Львове. аренда складов с погрузчиком на территории, аренда складского помещения в сиховском районе Львова, аренда склада с офисами на одной територии.
Оренда складського приміщення загальною площею 350 м2, у приміщенні дві пари воріт під фуру, в середині є приміщення для комірника, підлога асфальт, поруч є офісні приміщення, охорона території.

ID: 757        Ціна: 35 грн м2        детальніше
аренда склада под системы крепления для мебели во Львове, аренда складов которые адаптированы под торговый зал, аренда складских помещений улучшенного качества, аренда склада во Львове.
Оренда складу ангарного типу загальною площею 800 м2, в середині складу є приміщення для комірника (євро) стелажі під рулонні матеріали, та цілодобова охорона

ID: 737        Ціна: 25 грн м2        детальніше
аренда ангара во львове, аренда складов по продукцию связанную со с троительством во львове, аренда склада для миниральной ваты и пенопласта в пачках во львове. аренда складов в лычаковском районе львова.
Оренда ангару загальною площею 420 м2, в ангарі є підсобне приміщення, електроенергія, може використовуватись під торгівлю буд матеріалів, під складом є підвальне приміщення.

ID: 735        Ціна: 25 грн м2        детальніше
оренда склада на промышленной территории бывших предприятий во львове, аренда складов с маленькими кран-балками всередини цеха, аренда склада под стеклопакеты во львове, аренда склада в железнодорожном районе города львова.
Оренда складського приміщення загальною площею 800 м2, в приміщенні є підсобки, кран балка на дві тони, бетонна підлога, територія під охороною, опалення при потребі

ID: 733        Ціна: 25 грн м2        детальніше
аренда склада под сохранение мелкого товара во львове, аренда складов под сохранение метало-конструкций во львове, аренда склада под сохранение готовой продукции во львове.
Оренда складу по вулиці Зелена загальною площею 440 м2, всередині є кран - балка на дві тони, без опалення, зіїзд фури в склад, охорона території.

ID: 730        Ціна: 28 грн м2        детальніше
аренда склада дла монтажа корпусной мебели и её реализации оптом во львове. аренда склада для ДСП та ДВП листов под сохранение во львове, аренда складов под мебельные комплектующие во львове.
Оренда складського приміщення загальною площею 1000 м2, у приміщенні є додатково підсобка для комірника, офіс, санвузел, опалення, усі комунікації, ворота під фуру, цілодобова охорона території, можливо взяти автонавантажувач в оренду.

ID: 725        Ціна: 35 грн м2        детальніше
аренда современных складов во львове, аренда склада с кран-балкой под погрузку продукции на грузовую машину, аренда складас хорошим заездом фур во львове, аренда складов в лычаковском районе города львова.
Оренда складу у Львові загальною площею 1000 м2, складське приміщення обладнане сучасною системою опалення, водопостачання, електророзводка євростандарту, у складському приміщенні є дві кран балки вантажопідйомніст'ю по 5 тон, промислова підлога, наявність підсобних приміщень, душова, роздягалка, кімната комірника, територія під цілодобовою охороною

ID: 724        Ціна: 35 грн м2        детальніше
аренда склада под сохранение и риализацию строительных материалов во львове, аренда складов под сохранение техники во львове. аренда склада для монтажных организаций во львове.
Оренда складського приміщення по вулиці Городоцька загальною площею 870 м2, склад має авторампу, З/Д гілку, зручний заїзд для фур, кімната комірника, без опалення, може розглядатись під гуртівню

ID: 723        Ціна: 22 грн м2        детальніше
аренда складов с рампой под выгрузку продукции во львове, аренда склада в железнодорожном районе львова, аренда склада площадью больше 1000 метров квадратных во львове.
Оренда складського приміщення загальною площею 1100 м2, є можливість розділити на два приміщення по 400 та 700 м2, поруч офісні приміщення з євроремонтом, зручна автораипа, без опалення.

ID: 722        Ціна: 25 грн м2        детальніше
аренда складов розделённых сеткой между собою во львове, аренда склада в сыховском районе города львова, аренда складов В класса во львове.
Оренда складу у Львові загальною площею 600 м2, приміщення складу утеплене пінопластом, дві пари воріт на висоті авторампи, в середині є приміщення для комірника, при потребі можна включити опалення, в складі зроблена промислова підлога, охорона території

ID: 675        Ціна: 37 грн з ПДВ        детальніше

 АГЕНТСТВО НЕРУХОМОСТІ "ЕЛІТГРУП"

За  детальною  інформацією  звертайтесь  по  тел. (067) 748-745-0  або  (050) 075-69-48    e-mail: elitgrup@i.ua,  http://www.elitgrup.com.ua

Розміщення  об'єктів у меню "ЗАЯВКА" на нашому сайті у категоріях: комерційна нерухомість Львів, житлова нерухомість Львів, елітна нерухомість Львів, нерухомість Львівська область -  здійснюється БЕЗКОШТОВНО. У разі розміщення свого об'єкту нерухомості на сайті потрібно надати детальний опис об'єкту, вказати точну адресу та свій контактний телефон (який не буде розміщуватись на сайті), а також бажано надіслати декілька фотографій даного об'єкту та поверховий план, адже клієнт сприймає 70% інформації очима ( у разі відсутності фотографій ми, по домовленості вставимо свою заставку, або приїдемо на об'єкт, оглянемо його та сфотографуємо).

УВАГА!  В нашій базі ФОТО ОГОЛОШЕНЬ знаходиться більш ніж 800 об'єктів комерційної, житлової, елітної  нерухомості за 2012 - 2014 рік.Агентство комерційної нерухомості "Еліт Груп" пропонує широкий вибір пропозицій по оренді та продажу у категоріях: елітна нерухомість Львів, комерційна нерухомість Львів, житлова нерухомість Львів, та нерухомість Львівська область. Ми пропонуємо комплексний підхід до справи з питань продажу та оренди елітної, комерційної. житлової, та заміської нерухомості у Львові та у Львівській області. Наш колектив детально вивчає та моніторить ринок нерухомості, завдяки чому ми володіємо детальною інформацією про стан ринку нерухомості у Львові та Львівській області. Фахові юристи. які співпрацюють з нашою компанією, завжди раді надати кваліфіковану допомогу та консультацію з питань укладання угод нашими клієнтами.

МАФІЧНА АКТИВНІСТЬ До численних титулів Львів з успіхом міг би додати ще й лідерство у кількості різноманітних торгових кіосків. Їх віднедавна стали називати малими архітектурними формами (МАФ). Хоча які вже там форми у будки розміром два на два або три на чотири… Зате своєю рентабельністю деякі з них здатні конкурувати з супермаркетами. Адже, як повідомляють правоохоронці, дуже часто торгують у них контрабандним крамом. Саме ця обставина стає причиною того, що так звані МАФи ростуть як гриби після дощу. За приблизними даними, на цей час у Львові налічується понад 1800 малих архітектурних форм.

Новий закон про технічну інвентарізацію нерухомості в Україні. Закон покликаний ефективно розвивати органи управління з питань житлово-комунального господарства, інвестиційної активності, врегулювання господарського комплексу і т.п, пише Ура-інформ.

Чому продають майнові комплекси у Львові та у Львівській області Більшість орендарів і власників землі наразі змушені платити за використовувані земельні ділянки утричі-вчетверо більше, ніж торік. А все через рішення Львівської міської ради про нову грошову оцінку землі. Ухвала Львівської міської ради про поступове збільшення базової вартості землі у 2,5 разу, прийнята наприкінці минулого року, в буквальному сенсі вибиває землю з-під ніг у малого та середнього бізнесу.

У Львові планується будівництво сучасного заводу по переробці сміття на дизпаливо Усі Львів'яни знають проблему зі сміттезвалищем у Грибовичах. Ця проблема незабаром може перетворитись у екологічну катастрофу. Львівська влада, знаючи про такий стан речей, терміново шукає вихід з цієї ситуації. Проаналізувавши досвід іноземних партнерів, вибір зупинився на канадській фірмі, яка має великій досвід у будівництві аналогічних сміттєпереробних заводів з максимальним прибутком від переробки,перетворюючи сміття на корисні вироби як це роблять у всьому цивілізованому світі

Євро 2012 у Львові. Як повідомив сьогодні директор по експлуатаційним питанням будівництва об’єктів до Євро 2012 Віталій Сулима, що дах нового стадіону, який будується по вулиці Стрийська у Львові виконаний на 60%.

Велодоріжки у Львові - це реальність У 2011 році у Львові по усім магистральним вулицям: Княгині Ольги, Сахарова, Стефаника, Чайковського, пл, Маланюка, Вороного, Липинського, Замарстинівська, Богдана Хмельницького, Коперника, Шевченка, Городоцька, біля головпоштамту. Велодоріжки будуть роздвоюватись, враховуючи вузькі Львівські вулиці центру міста., заплановано збудувати веломагістраль з велосипедними доріжками європейського класу.
Всього переглянуто:
3458421 сторінок