"Еліт Груп"

   

www.elitgrup.com.ua 

e-mail: elitgrup@i.ua

 

 

Агентство нерухомості "Еліт Груп" пропонує широкий вибір пропозицій по оренді та продажу у категоріях: елітна нерухомість Львів, комерційна нерухомість Львів, житлова нерухомість Львів, та нерухомість Львівська область. Ми пропонуємо комплексний підхід до справи з питань продажу та оренди елітної, комерційної. житлової, та заміської нерухомості у Львові та у Львівській області. Наш колектив детально вивчає та моніторить ринок нерухомості, завдяки чому ми володіємо детальною інформацією про стан ринку нерухомості у Львові та Львівській області. Фахові юристи. які співпрацюють з нашою компанією, завжди раді надати кваліфіковану допомогу та консультацію з питань укладання угод нашими клієнтами. Наші послуги на ринку нерухомості Оренда вільних офісних, торгових та складських приміщень розміщення пропозицій на сайті про ваш магазин, офіс, склад www.elitgrup.com.ua Фото оренда вашого магазину,офісу, ресторану, складу, земельної діляноки, супермаркету у Львові Продаж виробничо-складських примiщень Львова та Львiвської областi за детальною інформацією звертайтесь за телефоном (067)7487450, Сергій Миколайович --- КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ ЛЬВІВ --- Наші послуги на ринку нерухомості Здаються в оренду склади та виробничі приміщення у Львові та Львівській області різної площі, різної висоти, від 25 -7000 м2, розміщення пропозицій на сайті www.iver.com.ua здійснюється безкоштовно, ФОТО ОБ'ЄКТА ОБОВ'ЯЗКОВО, за детальною інформацією звертайтесь за телефоном (067)7487450, - Сергій Миколайович --- КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ ЛЬВІВ Надання послуг оренди на ваш магазин, офіс та склад у Львові та області --- Оренда складів у Львові ---

Оренда складу Львів: від 110 до 330 м2

Оренда складу Львів площею від 100 метрів квадратнихОренда складу Львів площею від ста метрів. Такий метраж фактично відноситься до середньої категорії складських приміщень. В цьому діапазоні вже трохи простіше знайти складські приміщення з авторампою, хоча, їх теж недостатньо на сьогоднішній день. Основними клієнтами на таку площу є орендарі у середній ланці бізнесу - це невеличкі фірми, які є самодостатніми та твердо "стоять на своїх ногах". Основними параметрами підбору у сегменті Оренда складу Львів середніх розмірів є попит на наявність авторампи. Останнім часом власники великих складських комплексів практикують таке розділення - за допомогою сітки, яка натягується між колоннами та розділяє великі складські приміщення на величезну кількість складів середніх розмірів. Як правило, це виглядає так: у всіх орендарів є одна загальна авторампа і довгий коридор з окремими заїздами з правої та лівої сторони. Такі коридори власники намагаються зробити шириною не менше ніж шість метрів, щоб могли при завантаженні товару розминутись декілька орендарів одночасно. Зрозуміло, опалення в таких складах немає і бути не може, тому що вони усі поділяються між собою сіткою. З метою забезпечення безпеки на усіх входах, коридорах та залах встановлені камери спостереження, за допомогою яких здійснюється цілодобовий запис усіх рухів орендарів. Багато орендарів шукають склади і без рампи, але з наявністю автонавантажувача на території, де намічається взяти в оренду склад. На жаль, дозволити власний автонавантажувач далеко не кожен може собі дозволити. При оренді складу Львів середнього розміру велика перевага віддається тим приміщенням, де є поблизу офіси невеликих розмірів. Ціновий діапазон на сегмент ринку Оренду складу Львів від ста метрів коливається від 25 грн до 45 грн за метр квадратний. Зрозуміло, що електроенергія по лічильнику оплачується окремо.

 

Оренда складу Львів з покращеними умовамиЯк не дивно, але знайти в оренду складу Львів з покращеними умовами, тобто з опаленням, водопостачанням та санвузлом, не просто. Оренда складу Львів з усіма комунікаціями знайти дійсно не так просто, як здається на перший погляд. Ціновий діапазон теж відразу відрізняється від цін на дешеві склади. Оренда складу Львів з покращеними умовами може коливатись від 30 до 50 грн. за метр квадратний. Опалення в складі потрібно далеко не всім, але завжди краще коли воно є, відмовитись від нього можна в будь-який момент. При оренді складу Львів з опаленням орендар повинен знати деякі речі: треба, в першу чергу, поцікавитись скільки буде коштувати опалення у зимовий період за один метр квадратний - в середньому, ціна на опалення становить 10 - 16 грн. за метр, але є і такі власники, які не попереджають одразу, а потім виявляється, що в опалювальний сезон ціна за метр становить по 40 гривень. Це виникає тому, що цей власник користується послугами старої котельні, яка потребує модернізації. Є певні категорії клієнтів, які шукають оренду складу Львів не тільки з комунікаціями, а ще і з євроремонтом, оскільки їхній товар має відповідати по якості встановленим дозволам та вимогам санітарних інстанцій. І такі склади теж знаходяться серед пропозицій. Підбір складів - це як підбір одягу: у кожного наступного клієнта інший розмір (метраж). Виявляється, мало знайти конкретний склад - треба його ще підібрати по метражу та іншим характеристикам, а саме, таким як: наявність рампи, наявність заїзду та маневру для фур, опалення, промислова підлога, офісні приміщення поблизу складу, наявність ремонту, наявність рампи, санвузел, зручне розташування та багато інших деталей. Уявіть собі, що з цього переліку не буде вистачати однієї або двох умов - склад вже не підходить. Тому, до підбору оренди складу Львів треба дійсно звертатись до професіоналів, які дуже добре орієнтуються в ситуації, яка на даний момент склалась на комерційному ринку. Дуже багато орендарів плутає склади з виробничими приміщеннями. є таке поняття як цільове призначення приміщення - це означає, що це приміщення можна використовувати тільки під склад, тому що є певні санітарні та пожежні норми, які не дозволяють виробництва будь-чого на цій території. Звісно, цільове призначення при бажанні можна змінити, переоформивши документи, але на це може бути потрачено дуже багато часу та Вашого дорогоцінного здоров'я.

 

Оренда складу Львів - складність підбору

 

оренди складу Львів є одним з дефіцитних сигментів ринку. Такі складські приміщення використовуються переважно під потреби різнопланової продукції це: поштові перевезення, будівельні матеріали, продукти харчування і.т.д . У Львові досить важко підібрати в хорошому стані склад площею 300 м2,  зазвичай більшість складських приміщень площею від 300 м2 без авторампи, а ось з авторампою це рідкість, середні складські приміщення майже незалежно від району мають  таку середню вартість за один метр квадратний - вона становить від 25 до 40 грн м2, залежно від стану приміщення. При пошуку таких приміщень необхідно звертати увагу на сухість складу, стан ремонту, промислову підлогу, наявність опалення, безперебійне електропостачання. Тільки склавши усі ці параметри разом можна визначити реальну вартість складського приміщення.

Ми пропонуємо широкий вибір складських приміщень по різних районах міста Львів, ми  збережемо Ваш час та підберемо найоптимальніший варіант оренди складу у Львові.

 


 

аренда современного склада во Львове, аренда склада с авто-рампой под фуры во Львове, аренда современных складов с промышленными полами и офисными помещениями во Львове, аренда современного склада с хорошим освещением во Львове.
Оренда складу загальною площею 180 м2 у львові, приміщення поділене сіткою між іншими орендарями, є наявність охорони та відеоспостереження, поруч є можливість взяти офісні приміщення в оренду.

ID: 953        Ціна: 48 грн м2        детальніше
аренда склада в Львове с низкими потолками и промышленным полом, складское помещение с евроремонтом и авторампой во львове, аренда склада с большими окнами, найти сухой склад во Львове.
оренда складу площею 540 м2, у приміщенні промислова підлога, є авторампа, зручна логістика, є можливість домовитись за автонавантажувач. цілодобовий доступ до складу. цілодобова охорона, поруч офісні приміщення.

ID: 952        Ціна: 48 грн м2        детальніше
складское помещения с рампой и комнатой для кладовщика во Львове в аренду, аренда складов с боковой разгрузкой фур во Львове, складское помещение в аренду в сиховском районе Львова.
оренда складу загальною площею 350 м2, у приміщенні є електроенергія. цілодобова охорона, малі ворота, поруч маленький офіс, заїзд фур на бічне розвантаження.

ID: 951        Ціна: 35 грн м2        детальніше
аренда складов без рампы для оптовой продажи товаров, аренда складов с высокими воротами под заезд фур во внутрь, склады с наличием офисного помещения, аренда складов без ремонта, дешевые варианты аренды складов во Львове.
Оренда складу загальною площею 260 метрів квадратних, в складі є дві пари високих воріт, кран-балка на 3 тонни, цілодобова охорона території, бетонна підлога, висота приміщення 10 метрів, в самому складі є санвузел та маленька кімната для комірника.

ID: 936        Ціна: 35 грн м2        детальніше
аренда склада в Лычаковском районе Львова, аренда складов без рампы для оптовой продажи строительніх товаров, дешевые варианты аренды складов во Львове, где найти склад под сохранение строительной продукции во Львове.
Оренда складу загальною площею 300 метрів квадратних, склад без опалення та може розміщувати легку групу товарів, під складом підвальне приміщення, територія під охороною. поруч при потребі є офісні приміщення, зручне розташування для гуртівні.

ID: 935        Ціна: 22 грн м2        детальніше
склады в аренду на втором этаже с лифтом во Львове, аренда складов с комуникациями во Львове, склады с современным ремонтом под торговый зал во львове, складские помещения под торговлю корпусной мебелью во Львове, аренда складов в Сиховском районе Львова.
Оренда складського приміщення загальною площею 150 м2, у приміщенні є опалення, нова електрична мережа, заїзд бусів, є офісні приміщення поруч, фасадна частина будинку.

ID: 865        Ціна: 120 грн м2        детальніше
аренда склада львов второй этаж во львове. склады в аренду на втором этаже с лифтом во Львове, аренда складов с ремонтом во Львове, склады с современным ремонтом под выставочный зал, складские помещения под оптовую торговлю во Львове, аренда складов в Сиховском районе Львова.
Оренда складського приміщення загальною площею 400 м2, другий поверх, є вантажний ліфт, без опалення, є авторампа, офісні приміщення 100 м2 з ремонтом.

ID: 864        Ціна: 35 грн м2        детальніше
аренда склада львов в сиховском районе, аренда складов под сохранение канцелярской продукции, аренда склада под автозапчасти, найти склад и офис рядом, современные складм под индивидуальный заказ во Львове, выбор складов в Сиховском районе Львова
Оренда складу загальною площею 227 м2, зручна транспортна розв'язка, цілодобова охорона, склад сухий, переважно під буси.

ID: 778        Ціна: 30 грн м2        детальніше
аренда склада под оптовую торговлю товарами, аренда складов с круглосуточной охраной во львове, аренда склада с боковой розгрузкой фуры, аренда складов в торговых местах во львове.
Складське приміщення загальною площею 250 м2, без опалення, у приміщенні зроблено ремонт, важкий маневр для фури, цілодобова охорона, є можливість оренди офісного приміщення

ID: 756        Ціна: 40 грн м2        детальніше
аренда склада с отоплением во львове, аренда склада со стелажной системой во львове, аренда склада под почтового перевозчика во львове, аренда склада под хранение и сборку мебели во львове.
Оренда складського приміщення загальною площею 230 м2, у приміщенні є опалення, стіжі, промислова підлога, заїзд для фур під склад

ID: 755        Ціна: 45 грн м2        детальніше
аренда склада город львов с кран-балкой, аренда складов без рампы для оптовой продажи товаров промышленного назначения, аренда складов с высокими воротами под заезд фур внутрь, склады с кран-балкой на 3 тон. во Львове.
Приміщення загальною площею 200 м2, дві пари воріт, діюча кран балка на дві т., сухий склад, зручний розворот для вантажних машин.

ID: 754        Ціна: 35 грн м2        детальніше
аренда склада под электротовары во львове, арена складов для кабельной продукции во львове, аренда склада с офисом во львове, аренда торгово-складских помещений во львове.
Оренда складського приміщення загальною площею 200 м2, висота приміщення 5м, в приміщенні є булер'ян, витяжка, додаткова кімната для офісу або комірника, окрема територія, цілодобова охорона, може використовуватись як торгово-складське приміщення.

ID: 729        Ціна: 30 грн м2        детальніше
аренда склада с рампой и комнатой для кладовщика во Львове, аренда складов с выходом на рампу и разгрузкой фур во Львове, складское помещение в аренду в Франковском районе Львова, перечень складов по Кульпарковской во Львове.
Оренда складських приміщень Львів загальною площею 280 м2, приміщення складу з опаленням, ворота висотою під фуру, цілодобова охорона території, при потребі можна взяти в оренду маленький офіс, на території є можливість орендувати автонавантажувач.

ID: 726        Ціна: 40 грн м2        детальніше
аренда склада в шевченковском районе львова, аренда складов со стороны киевской трассы львова, аренда склада рядом с эпицентром во львове, аренда склада под химическую продукцию во львове.
Оренда складського приміщення загальною площею 110 м2, сухе приміщення, зручний заїзд, цілодобова охорона, поруч офісні приміщення.

ID: 719        Ціна: 35 грн м2        детальніше
аренда склада в районе улицы кульпарковской, аренда отдельного здания под склад во львове, аренда складов с отдельным заездом во львове, аренда склада под сохранение сухих строительных материалов.
Оренда складського приміщення загальною площею 130 м2, зручний під'їзд транспортом, цілодобова охорона території, поруч офісні приміщення

ID: 718        Ціна: 32 грн м2        детальніше
аренда склада во львове под мебель, аренда складов под комплектующие к мебели во львове, аренда склада расположенного в франковском районе львова, аренда помещений под склады во львове.
Оренда складського приміщення загальною площею 320 м2, без рампи, без опалення, заїзд фури в середину, наявність тельфера, цілодобова охорона, є можливість зняти офісне приміщення

ID: 717        Ціна: 45 грн м2        детальніше
аренда складов с ремонтом во львове, аренда склада под строительный инструмент и материалы во львове, аренда склада в сиховском районе львова, аренда склада под реализацию посуды во львове.
Оренда складського приміщення з авторампою, загальна площа 330 м2, у приміщенні є кімната для комірника, зроблено євроремонт, промислова підлога, опалення, поруч є офісні приміщення загальною площею 55 м2.

ID: 678        Ціна: 40 грн м2        детальніше

 АГЕНТСТВО НЕРУХОМОСТІ "ЕЛІТГРУП"

За  детальною  інформацією  звертайтесь  по  тел. (067) 748-745-0  або  (050) 075-69-48    e-mail: elitgrup@i.ua,  http://www.elitgrup.com.ua

Розміщення  об'єктів у меню "ЗАЯВКА" на нашому сайті у категоріях: комерційна нерухомість Львів, житлова нерухомість Львів, елітна нерухомість Львів, нерухомість Львівська область -  здійснюється БЕЗКОШТОВНО. У разі розміщення свого об'єкту нерухомості на сайті потрібно надати детальний опис об'єкту, вказати точну адресу та свій контактний телефон (який не буде розміщуватись на сайті), а також бажано надіслати декілька фотографій даного об'єкту та поверховий план, адже клієнт сприймає 70% інформації очима ( у разі відсутності фотографій ми, по домовленості вставимо свою заставку, або приїдемо на об'єкт, оглянемо його та сфотографуємо).

УВАГА!  В нашій базі ФОТО ОГОЛОШЕНЬ знаходиться більш ніж 800 об'єктів комерційної, житлової, елітної  нерухомості за 2012 - 2014 рік.Агентство комерційної нерухомості "Еліт Груп" пропонує широкий вибір пропозицій по оренді та продажу у категоріях: елітна нерухомість Львів, комерційна нерухомість Львів, житлова нерухомість Львів, та нерухомість Львівська область. Ми пропонуємо комплексний підхід до справи з питань продажу та оренди елітної, комерційної. житлової, та заміської нерухомості у Львові та у Львівській області. Наш колектив детально вивчає та моніторить ринок нерухомості, завдяки чому ми володіємо детальною інформацією про стан ринку нерухомості у Львові та Львівській області. Фахові юристи. які співпрацюють з нашою компанією, завжди раді надати кваліфіковану допомогу та консультацію з питань укладання угод нашими клієнтами.

МАФІЧНА АКТИВНІСТЬ До численних титулів Львів з успіхом міг би додати ще й лідерство у кількості різноманітних торгових кіосків. Їх віднедавна стали називати малими архітектурними формами (МАФ). Хоча які вже там форми у будки розміром два на два або три на чотири… Зате своєю рентабельністю деякі з них здатні конкурувати з супермаркетами. Адже, як повідомляють правоохоронці, дуже часто торгують у них контрабандним крамом. Саме ця обставина стає причиною того, що так звані МАФи ростуть як гриби після дощу. За приблизними даними, на цей час у Львові налічується понад 1800 малих архітектурних форм.

Новий закон про технічну інвентарізацію нерухомості в Україні. Закон покликаний ефективно розвивати органи управління з питань житлово-комунального господарства, інвестиційної активності, врегулювання господарського комплексу і т.п, пише Ура-інформ.

Чому продають майнові комплекси у Львові та у Львівській області Більшість орендарів і власників землі наразі змушені платити за використовувані земельні ділянки утричі-вчетверо більше, ніж торік. А все через рішення Львівської міської ради про нову грошову оцінку землі. Ухвала Львівської міської ради про поступове збільшення базової вартості землі у 2,5 разу, прийнята наприкінці минулого року, в буквальному сенсі вибиває землю з-під ніг у малого та середнього бізнесу.

У Львові планується будівництво сучасного заводу по переробці сміття на дизпаливо Усі Львів'яни знають проблему зі сміттезвалищем у Грибовичах. Ця проблема незабаром може перетворитись у екологічну катастрофу. Львівська влада, знаючи про такий стан речей, терміново шукає вихід з цієї ситуації. Проаналізувавши досвід іноземних партнерів, вибір зупинився на канадській фірмі, яка має великій досвід у будівництві аналогічних сміттєпереробних заводів з максимальним прибутком від переробки,перетворюючи сміття на корисні вироби як це роблять у всьому цивілізованому світі

Євро 2012 у Львові. Як повідомив сьогодні директор по експлуатаційним питанням будівництва об’єктів до Євро 2012 Віталій Сулима, що дах нового стадіону, який будується по вулиці Стрийська у Львові виконаний на 60%.

Велодоріжки у Львові - це реальність У 2011 році у Львові по усім магистральним вулицям: Княгині Ольги, Сахарова, Стефаника, Чайковського, пл, Маланюка, Вороного, Липинського, Замарстинівська, Богдана Хмельницького, Коперника, Шевченка, Городоцька, біля головпоштамту. Велодоріжки будуть роздвоюватись, враховуючи вузькі Львівські вулиці центру міста., заплановано збудувати веломагістраль з велосипедними доріжками європейського класу.
Всього переглянуто:
3456192 сторінок