"Еліт Груп"

   

www.elitgrup.com.ua 

e-mail: elitgrup@i.ua

 

 

Агентство нерухомості "Еліт Груп" пропонує широкий вибір пропозицій по оренді та продажу у категоріях: елітна нерухомість Львів, комерційна нерухомість Львів, житлова нерухомість Львів, та нерухомість Львівська область. Ми пропонуємо комплексний підхід до справи з питань продажу та оренди елітної, комерційної. житлової, та заміської нерухомості у Львові та у Львівській області. Наш колектив детально вивчає та моніторить ринок нерухомості, завдяки чому ми володіємо детальною інформацією про стан ринку нерухомості у Львові та Львівській області. Фахові юристи. які співпрацюють з нашою компанією, завжди раді надати кваліфіковану допомогу та консультацію з питань укладання угод нашими клієнтами. Наші послуги на ринку нерухомості Оренда вільних офісних, торгових та складських приміщень розміщення пропозицій на сайті про ваш магазин, офіс, склад www.elitgrup.com.ua Фото оренда вашого магазину,офісу, ресторану, складу, земельної діляноки, супермаркету у Львові Продаж виробничо-складських примiщень Львова та Львiвської областi за детальною інформацією звертайтесь за телефоном (067)7487450, Сергій Миколайович --- КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ ЛЬВІВ --- Наші послуги на ринку нерухомості Здаються в оренду склади та виробничі приміщення у Львові та Львівській області різної площі, різної висоти, від 25 -7000 м2, розміщення пропозицій на сайті www.iver.com.ua здійснюється безкоштовно, ФОТО ОБ'ЄКТА ОБОВ'ЯЗКОВО, за детальною інформацією звертайтесь за телефоном (067)7487450, - Сергій Миколайович --- КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ ЛЬВІВ Надання послуг оренди на ваш магазин, офіс та склад у Львові та області --- Оренда складів у Львові ---

Оренда складських приміщень Львів

 

Оренда складських приміщень ЛьвівОренда складських приміщень Львів - в цьому сегменті є завжди дефіцит на якісні приміщення. Якісне складське приміщення, особливо у Львові, завжди користується попитом, навіть, незважаючи на ціни, які перевищують певні стандарти. Що таке якісне складське приміщення? В першу чергу, це приміщення, яке відповідає європейським вимогам та стандартам. Основні критерії, за якими підбирається оренда складських приміщень Львів - з євро параметрами - це наявність промислової підлоги, сучасного та економного опалення з турбонадувом, пожежної сигналізації, авторампи з сучасними воротами, приміщень під роздягалки для персоналу, офісного приміщення неподалік від складу, та багато інших переваг, яких, зазвичай, немає в стандартних складах. Одним з важливих факторів є розташування складського комплексу. Як правило, надається перевага складам, які знаходяться поблизу магістральних розв'язок неподалік кільцевої дороги Львова. Останнім часом будівництво таких складів класу "А" ведеться саме там. Зручність розташування складу враховується, в першу чергу, тому, що з кільцевої дороги є завжди можливість дістатися в будь-яку точку Львова набагато швидше, оминувши центральну частину міста. Ціни на оренду складів у Львові формуються з після підсумування усіх цих факторів. В середньому, ціна на складське приміщення такого рівня коливається в розмірі 40 - 50 гривень за метр квадратний, але слід чітко розуміти, що, заплативши цю сумму за метр квадратний, ви зекономите набагато більше. В першу чергу, економія відбувається на опаленні, оскільки такі сучасні склади, як правило, будуються з утепленими стінами, що дає можливість утримувати в складському приміщенні постійну температуру зимою та влітку від +5 до + 10 градусів С. другим важливим фактором є наявність пожежної сигналізації, яку, як правило, встановлюють при будівництві таких приміщень. Інакше його неможливо здати в експлуатацію. І, найголовніше, такий склад відповідає усім санітарним нормам, яких дотримуватись при зберіганні харчової продукції дуже важливо. В результаті, усі переваги оренди складського приміщення у Львові з сучасним євроремонтом є очевидними.

 

Оренда складських приміщень Львів -  усі категорії

 


Оренда складських приміщень у Львові поділяються на декілька категорій: склади класу "А", "B", "C" - ці категорії відрізняються не тільки ціновим діапазоном, а й якісними характеристиками.

Впершу чергу хочемо звернути Вашу увагу на категорію оренда складів з відповідальним зберіганням у Львові. Такі складські приміщення цікаві фірмам, котрі знаходяться у різних містах України та не мають можливості винаймати власний персонал у Львові. Агентство комерційної нерухомості "Еліт Груп" під замовлення підбирає доступні та найкращі варіанти логістичних комплексів, якими можна керувати дистанційно, не виходячи з Вашого офісу.

 

Оренда складу Львів класу "А", - це найдорожчій та найякіснійший варіант оренди - варіант "Еліт", така категорія новозбудованих складських приміщень має відповідати певним європейським стандартам, наприклад, обов'язкова наявність авторампи, якісна промислова підлога, сучасна система опалення та кондицінування, зручне місце розташування, цілодобова охорона. Оренда складів Львівкласу "B" - це варіант "Стандарт" до таких складів належать приміщення, у яких є певні недоліки, такі як відсутність промислової підлоги, без опалення, загальний стан приміщення середній. Оренда складських приміщень у Львові класу "C" є найбільш популярними серед підприємців та бізнесменів. Такі приміщення зазвичай без авторампи, частково потребує ремонт підлоги, фарбування стін, ремонт даху.

Кожен клієнт розраховує на певну частину грошей, які він готовий заплатити за оренду складського приміщення під зберігання продукції, саме у цій ситуації Агентство комерційної нерухомості "Еліт Груп" пропонує свої послуги по підбору оптимального варіанту складських приміщень, щоб вони відповідали характеристикам ціна-якість.

аренда складов в которых можно хранить вещи на период ремонта в квартире во львове, аренда временных складов на короткий срок аренды и малой площади во львове, аренда склада под сохранность мебели из квартиры во львове.
Оренда складу загальною площею 500 метрів квадратних, склад сухий, рівна бетонна підлога, розміри складу більш прямокутна, цілодобова охорона.

ID: 972        Ціна: 30 грн м2        детальніше
аренда склада для сохранения крупной бытовой техники, такой как: холодильники, морозильные, камеры, стиральные машины, сушильные автоматы, плиты, посудомоечные машины, а также другую профессиональню технику во Львове.
Оренда складу у Львові Зелена загальною площею 850 метрів, висота приміщення 8 метрів, у складі є опалення, висота воріт розрахована на фуру, цілодобова охорона території.

ID: 970        Ціна: 35 грн м2        детальніше
оренда складських приміщень львів наукова, аренда оптового склада с возможностью реализации продукции со склада во Львове, аренда склада под молочную и другую продукцию во Львове, аренда складов с авто-рампой под фуры и пятитонники во Львове, аренда склада в Франковском районе Львова.
Оренда складського приміщення загальною площею 320 м2, без опалення, заїзд фури в середину, наявність тельфера, цілодобова охорона, є можливість зняти офісне приміщення

ID: 646        Ціна: 40 грн м2        детальніше
аренда склада под мебельную продукцию во Львове., аренда складских помещений львов зеленая, аренда складов под сборку корпусной мебели во Львове, аренда склада для сохранения мягкой и корпусной мебели с возможностью реализации со склада во Львове.
Оренда складського приміщення з авторампою, загальна площа 335 м2, у приміщенні є кімната для комірника, зроблено євроремонт, промислова підлога, опалення, поруч є офісні приміщення загальною площею 55 м2.

ID: 627        Ціна: 46 грн м2        детальніше
Аренда ангара Львов: боковая Зеленой, аренда склада под макулатуру во Львове, аренда складов под пункты приёма макулатуры во Львове, аренда склада в Франковском районе Львова, аренда помещений под пункты сбора и сортировки продукции во Львове.
Оренда ангару загальною площею 420 м2, в ангарі є підсобне приміщення, електроенергія, може використовуватись під торгівлю буд матеріалів

ID: 606        Ціна: 25 грн м2        детальніше
аренда складских помещений львов городоцька, аренда складов под хранение бытовой техники во Львове, аренда склада для хранения холодильных установок. аренда склада с стилажною системой во Львове, аренда склада для крупной бытовой техники, аренда складов под системы отопления во Львове.
Оренда складського приміщення загальною площею 1700 м2, склад має авторампу, З/Д гілку, зручний заїзд для фур, кімната комірника, без опалення, може розглядатись під гуртівню

ID: 604        Ціна: 32 грн м2        детальніше
аренда складских помещений львов Кульпарковская, аренда склада под товары для досуга, такие как: Радиоэлектронные товары, фототовары, спорт-товары, музыкальные товары во Львове, аренда складов в Франковском районе Львова.
Оренда складу ангарного типу загальною площею 800 м2, в середині складу є приміщення для комірника (євро) стелажі під рулонні матеріали, та цілодобова охорона

ID: 602        Ціна: 30 грн м2        детальніше
аренда складских помещений львов Лычаковская, аренда склада под сохранение секонд-хенда, аренда складов во Львове под сортировку и складирование секонд-хенда во Львове, аренда склада в спальных районах а также в промышленных районах города Львова под торговлю сэкондом.
Оренда складського приміщення загальною площею 420 м2, з них 280 склад, решта підсобні приміщення, на території є охорона, заїзд фур, парковка для машин, при потребі офісні приміщення

ID: 600        Ціна: 27 грн м2        детальніше
аренда складских помещений львов сихов, аренда склада для химической продукции которая боится резких перепадов температур во Львове, аренда склада с отоплением во Львове, аренда склада с рампой под фуры во Львове.
Оренда складського приміщення загальною площею 300 м2, у приміщенні є кран-балка, промислова підлога, приміщення для комірника, без водопостачання, опалювати можна булер'яном, при потребі поруч допоміжні приміщення

ID: 357        Ціна: 30 грн м2        детальніше
аренда складских помещений львов зеленая, аренда склада под сортировку и сбережение пластиковых гранул во Львове, аренда складов под пластиковые изделия в Львове, аренда склада в Лычаковском районе Львова.
Оренда складського приміщення загальною площею 200 м2, висота приміщення 5м, в приміщенні є булер'ян, витяжка, додаткова кімната для офісу або комірника, окрема територія, цілодобова охорона, може використовуватись як торгово-складське приміщення.

ID: 355        Ціна: 30 грн м2        детальніше
аренда складских помещений львов зеленая, аренда складов под печатную продукцию такую как: книги, журналы, газеты, плакаты, буклеты во Львове, оренда склады в лычаковском районе львова.
Оренда складського приміщення загальною площею 45 м2, у приміщенні є електроенергія, сухе, опалення при потребі, автопогрущик на території, цілодобова охорона

ID: 342        Ціна: 25 грн м2        детальніше
аренда складских помещений львов зеленая, аренда складов под садовую технику и инвентарь такую как: тачки разных модификаций, газонокосилки триммеры и мотокосы, аэраторы, культиваторы, цепные пилы садовые измельчители кусторезы воздуходувы, теплицы во Львове
Оренда складського приміщення загальною площею 189,7 м2, у приміщенні є усі комунікації, без опалення, кімната - офіс для кладовщика, автопогрущик на території, цілодобова охорона, промислова зона

ID: 336        Ціна: 30 грн м2        детальніше
аренда складских помещений львов Липинского, аренда складов под фотовидеотехнику, системные блоки и комплектующие к ним, проекционная аппаратура и фото-кинотовары, фильмоскопы, стереоскопы, фильмопроекторы, кинопроекторы во Львове.
Оренда приміщення під склад (кінцева трамваю № 6, загальна площа другого поверху 900 м2, приміщення має пандус на другий поверх, опалення, усі комунікації, промислову підлогу, окрема територія, охорона

ID: 314        Ціна: 26 грн м2        детальніше
аренда складских помещений львов Кривчицы, аренда складов под товары для спорта, туризма, охоты и рыбной ловли, аренда склада в Львове под сохранение спорт-товаров и принадлежности к ним, аренда склада под рыболовный инвентарь.
Оренда складського приміщення площею 80 м2, приміщення без комунікацій, є електроенергія, високі металеві ворота під бус, цілодобова охорона території

ID: 257        Ціна: 35 грн м2        детальніше
аренда складских помещений львов Лычаковская, аренда склада для химической продукции которая боится резких перепадов температур во Львове, аренда подвального склада с отдельным заездом в склад, аренда склада в подвале с грузовым лифтом во Львове.
Оренда складського приміщення загальною площею 60 м2, в приміщенні є електроенергія, приміщення підвального типу без вікон, територія під охороною, зручний заїзд транспортом

ID: 255        Ціна: 27 грн м2        детальніше
аренда складских помещений львов, аренда склада для складирования металлической продукции во Львове, аренда складов под цветной метало-прокат с возможностью реализации прямо со склада во Львове, аренда складов в Сиховском районе Львова.
Оренда складського приміщення загальною площею 800 м2, у приміщенні є додатково підсобка для комірника, офіс, санвузел, опалення, усі комунікації, ворота під фуру, цілодобова охорона території, можливо взяти автонавантажувач в оренду.

ID: 228        Ціна: 35 грн м2        детальніше
аренда складских помещений личаковский район Львова, аренда склада под товары для обучения, информации и творчества, аренда склада под бумагу, картон и изделия из них, аренда складов под школьно-письменные товары во Львове. аренда склада под канцелярские технические средства, канцелярские товары, игрушки и елочные украшения в Львове.
Оренда складських приміщень Львів загальною площею 300 м2, приміщення складу з опаленням, ворота висотою під фуру, цілодобова охорона території, при потребі можна взяти в оренду маленький офіс, на території є можливість орендувати автонавантажувач.

ID: 226        Ціна: 45 грн м2        детальніше
аренда складских помещений львов, аренда склада под изделия из стекла во Львове, аренда склада под бытовую пластиковую посуду, аренда складов под одноразовую посуду во Львове,
Оренда складського приміщення загальною площею 40 м2, висота приміщення 2,20, у приміщенні електроенергія, поруч є можливість домовитись за невеличке офісне приміщення, цілодобова охорона території, зручний заїзд для авто.

ID: 216        Ціна: 55 грн м2        детальніше
аренда складских помещений львов, аренда склада под механическое оборудование, машины, станки и механизмы, электрооборудование и комплектующие к ниму во львове
Оренда складського приміщення загальною площею 1000 м2, приміщення складу з авторампою, опалення, З/Д гілка для вагонів, асфальтована площадка, цілодобова охорона

ID: 154        Ціна: 25 грн м2        детальніше
аренда склада под игрушки, игры и спортивный инвентарь, аренда склада под спортивные товары, аренда складов под спортивную форму во Львове, аренда складов в Франковском районе Львова.
Оренда складського приміщення загальною площею 255 м2, у приміщенні є електроенергія, зручний заїзд, цілодобова охорона території, в середині складу є приміщення для комірника розміром 2х3 - утеплена

ID: 152        Ціна: 20 грн м2        детальніше
аренда складских помещений львов, аренда склада под ткани; текстильные материалы, кружева, гобелены, отделочные материалы, вышивка, текстильные материалы, пропитанные, с покрытием или дублированные, одежда и принадлежности к одежде.
Оренда складського приміщення у Львові загальною площею 1000 м2, складське приміщення з рампою, з опаленням, висота 7 м, цілодобова охорона, наявність автонавантажувача, в приміщенні складу промислова підлога, зручний заїзд для транспорту з кільцевої дороги.

ID: 140        Ціна: 45 грн м2        детальніше
аренда помещений под склад в львове, аренда склада под Продукцию мукомольно-крупяной промышленности, крупы, сахар, пшеничная продукция, склад под семена и плоды масличных растений, прочие семена, плоды и зерна; лекарственные растения и растения, солома и фураж во Львове.
Оренда складу у Львові загальною площею 1000 м2, складське приміщення обладнане сучасною системою опалення, водопостачання, електророзводка євростандарту, у складському приміщенні є дві кран балки вантажопідйомніст'ю по 5 тон, промислова підлога, наявність підсобних приміщень, душова, роздягалка, кімната комірника, територія під цілодобовою охороною

ID: 89        Ціна: 50 грн м2        детальніше

 АГЕНТСТВО НЕРУХОМОСТІ "ЕЛІТГРУП"

За  детальною  інформацією  звертайтесь  по  тел. (067) 748-745-0  або  (050) 075-69-48    e-mail: elitgrup@i.ua,  http://www.elitgrup.com.ua

Розміщення  об'єктів у меню "ЗАЯВКА" на нашому сайті у категоріях: комерційна нерухомість Львів, житлова нерухомість Львів, елітна нерухомість Львів, нерухомість Львівська область -  здійснюється БЕЗКОШТОВНО. У разі розміщення свого об'єкту нерухомості на сайті потрібно надати детальний опис об'єкту, вказати точну адресу та свій контактний телефон (який не буде розміщуватись на сайті), а також бажано надіслати декілька фотографій даного об'єкту та поверховий план, адже клієнт сприймає 70% інформації очима ( у разі відсутності фотографій ми, по домовленості вставимо свою заставку, або приїдемо на об'єкт, оглянемо його та сфотографуємо).

УВАГА!  В нашій базі ФОТО ОГОЛОШЕНЬ знаходиться більш ніж 800 об'єктів комерційної, житлової, елітної  нерухомості за 2012 - 2014 рік.Агентство комерційної нерухомості "Еліт Груп" пропонує широкий вибір пропозицій по оренді та продажу у категоріях: елітна нерухомість Львів, комерційна нерухомість Львів, житлова нерухомість Львів, та нерухомість Львівська область. Ми пропонуємо комплексний підхід до справи з питань продажу та оренди елітної, комерційної. житлової, та заміської нерухомості у Львові та у Львівській області. Наш колектив детально вивчає та моніторить ринок нерухомості, завдяки чому ми володіємо детальною інформацією про стан ринку нерухомості у Львові та Львівській області. Фахові юристи. які співпрацюють з нашою компанією, завжди раді надати кваліфіковану допомогу та консультацію з питань укладання угод нашими клієнтами.

МАФІЧНА АКТИВНІСТЬ До численних титулів Львів з успіхом міг би додати ще й лідерство у кількості різноманітних торгових кіосків. Їх віднедавна стали називати малими архітектурними формами (МАФ). Хоча які вже там форми у будки розміром два на два або три на чотири… Зате своєю рентабельністю деякі з них здатні конкурувати з супермаркетами. Адже, як повідомляють правоохоронці, дуже часто торгують у них контрабандним крамом. Саме ця обставина стає причиною того, що так звані МАФи ростуть як гриби після дощу. За приблизними даними, на цей час у Львові налічується понад 1800 малих архітектурних форм.

Новий закон про технічну інвентарізацію нерухомості в Україні. Закон покликаний ефективно розвивати органи управління з питань житлово-комунального господарства, інвестиційної активності, врегулювання господарського комплексу і т.п, пише Ура-інформ.

Чому продають майнові комплекси у Львові та у Львівській області Більшість орендарів і власників землі наразі змушені платити за використовувані земельні ділянки утричі-вчетверо більше, ніж торік. А все через рішення Львівської міської ради про нову грошову оцінку землі. Ухвала Львівської міської ради про поступове збільшення базової вартості землі у 2,5 разу, прийнята наприкінці минулого року, в буквальному сенсі вибиває землю з-під ніг у малого та середнього бізнесу.

У Львові планується будівництво сучасного заводу по переробці сміття на дизпаливо Усі Львів'яни знають проблему зі сміттезвалищем у Грибовичах. Ця проблема незабаром може перетворитись у екологічну катастрофу. Львівська влада, знаючи про такий стан речей, терміново шукає вихід з цієї ситуації. Проаналізувавши досвід іноземних партнерів, вибір зупинився на канадській фірмі, яка має великій досвід у будівництві аналогічних сміттєпереробних заводів з максимальним прибутком від переробки,перетворюючи сміття на корисні вироби як це роблять у всьому цивілізованому світі

Євро 2012 у Львові. Як повідомив сьогодні директор по експлуатаційним питанням будівництва об’єктів до Євро 2012 Віталій Сулима, що дах нового стадіону, який будується по вулиці Стрийська у Львові виконаний на 60%.

Велодоріжки у Львові - це реальність У 2011 році у Львові по усім магистральним вулицям: Княгині Ольги, Сахарова, Стефаника, Чайковського, пл, Маланюка, Вороного, Липинського, Замарстинівська, Богдана Хмельницького, Коперника, Шевченка, Городоцька, біля головпоштамту. Велодоріжки будуть роздвоюватись, враховуючи вузькі Львівські вулиці центру міста., заплановано збудувати веломагістраль з велосипедними доріжками європейського класу.
Всього переглянуто:
3458484 сторінок