"Еліт Груп"

   

www.elitgrup.com.ua 

e-mail: elitgrup@i.ua

 

 

Агентство нерухомості "Еліт Груп" пропонує широкий вибір пропозицій по оренді та продажу у категоріях: елітна нерухомість Львів, комерційна нерухомість Львів, житлова нерухомість Львів, та нерухомість Львівська область. Ми пропонуємо комплексний підхід до справи з питань продажу та оренди елітної, комерційної. житлової, та заміської нерухомості у Львові та у Львівській області. Наш колектив детально вивчає та моніторить ринок нерухомості, завдяки чому ми володіємо детальною інформацією про стан ринку нерухомості у Львові та Львівській області. Фахові юристи. які співпрацюють з нашою компанією, завжди раді надати кваліфіковану допомогу та консультацію з питань укладання угод нашими клієнтами. Наші послуги на ринку нерухомості Оренда вільних офісних, торгових та складських приміщень розміщення пропозицій на сайті про ваш магазин, офіс, склад www.elitgrup.com.ua Фото оренда вашого магазину,офісу, ресторану, складу, земельної діляноки, супермаркету у Львові Продаж виробничо-складських примiщень Львова та Львiвської областi за детальною інформацією звертайтесь за телефоном (067)7487450, Сергій Миколайович --- КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ ЛЬВІВ --- Наші послуги на ринку нерухомості Здаються в оренду склади та виробничі приміщення у Львові та Львівській області різної площі, різної висоти, від 25 -7000 м2, розміщення пропозицій на сайті www.iver.com.ua здійснюється безкоштовно, ФОТО ОБ'ЄКТА ОБОВ'ЯЗКОВО, за детальною інформацією звертайтесь за телефоном (067)7487450, - Сергій Миколайович --- КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ ЛЬВІВ Надання послуг оренди на ваш магазин, офіс та склад у Львові та області --- Оренда складів у Львові ---

Оренда складів Львів: від 20 до 100 м2

 

Оренда складів Львів - малої площі від 20 метрів квадратних

 

Оренда маленьких складів у Львові є великим дефіцитом. Пов'язано це з тим, що маленькі склади практично ніхто не будує. З точки зору будь-якого власника - простіше збудувати великий склад на 1000 метрів квадратних та здати його в оренду одному орендарю, ніж мати клопіт з сотнею орендарів, які будуть винаймати маленькі склади. Переважна більшість приміщень у сегменті "Оренда складів Львів від 20" - це приміщення підсобного типу, які залишились як додаток до великих складів, або виробничі приміщення, які розташовані на збанкрутілих великих підприємствах, побудованих ще за радянських часів, тепер практично усі здаються в оренду. Оренда складів Львів з опаленням на таку маленьку площу знайти практично нереально, тому переважна більшість клієнтів опалюють такі приміщення за допомогою електричних нагрівачів. Оренда складів Львів маленької площі з авторампою знайти теж практично нереально з тієї причини, що авторампи будуються переважно для великовагового транспорту. Уявіть собі ситуацію, що на одній авторампі буде сто маленьких складів і всі вони почнуть розвантажуватись та завантажуватись в один момент - така ситуація буде нагадувати повний Шанхай. Тому, нелогічно шукати маленький склад з авторампою. Хоча, бувають і винятки. Основними параметрами оренди складів Львів малої площі є наявність заїзду до воріт мікроавтобусу або, в крайньому випадку, десятитонника, сухість приміщення, електрика, і, зрозуміло, наявність охорони. В будь-якому випадку, оренда складів Львів малої площі завжди вимагає певних зусиль при їхньому пошуку, тому що більшість агентств нерухомості цим займатись не мають бажання - часу на пошуки треба витратити багато, а ось результат по грошам дуже маленький. Оренда складів Львів малої площі завжди користується попитом, тому ціна на такі приміщення завжди трохи вища від звичайної. В середньому, ціни на оренду складів Львів малої площі коливаються від 30 до 50 гривень за метр квадратний - тут все залежить від комплексу характеристик цього складського приміщення.

 

Оренда найдешевших складів у Львові маленькими та середніми площами

Ціни на сегмент ринку оренду складів Львів у найдешевшому сигменті коливаються від 16 грн. до 25 грн. за метр квадратний. Переважно, це приміщення без особливого ремонту та з обмеженням комунікацій. Опалення в приміщеннях такої категорії практично на вісімдесят відсотків пропозицій відсутнє. при потребі, орендарі самі мудрують та встановлюють автономні котли типу булер'ян, одного такого котла вистачає на метраж у 100 метрів, дехто опалює такі приміщення електричними обігрівачами типу колорифер або УФО.Звісно, при умові, що приміщення герметичне, вода в таких приміщеннях, як правило, теж відсутня і тут орендарі пристосовуються як можуть, а саме: встановлюють пластикові резервуари та наповнюють їх водою, щоб була можливість помити руки та для інших санітарних потреб. Одним словом, з усіх комунікацій в усіх варіантах є тільки електроенергія та й та по лімітам. В середньому, ціни на електрику коливаються від 1,20 до 1,50 за 1 кіловат - тут все залежить від території, де орендар бере в оренду складів Львів. На деяких великих промислових територіях додатково збирають гроші за втрати транзиту та обслуговування власного трансформатора. Оренда складів Львів у найдешевшему сегменті користується найбільшим попитом серед дрібного та середнього бізнесу. Є ще одна проблема в цій категорії - це відсутність офісів на такого типу складах і тут доводиться майструвати самим тимчасові приміщення або шукати десь поблизу офіс маленьких розмірів. Оренда складів Львів маленької площі з рампою взагалі попадається дуже рідко, тому що майже усі склади з рампами мають велику площу і будувати їх маленькими недоцільно, та і рампа розрахована на великогабаритні машини типу рефрижератори, які перевозять за один раз велику кількість продукції. Ще є один негативний момент для власників - при великій наявності маленьких складів передбачається велика активність маленького транспорту, а цей "вулик" влаштовує далеко не всіх власників - тому вони намагаються здавати склади в оренду якомога більшими площами. Важливим чинником є охорона даних приміщень. В деяких варіантах такі малі приміщення охороняються централізовано при наявності на кожному приміщенні елементарної "пищалки" та візуальним контролем охорони, а в деяких варіантах є охорона, яка просто охороняє усю територію і відповідальності конкретно за ваш склад не несуть. Найкраща охорона складу вважається там, де дуже жорстка пропускна система - тільки по перепустках з оглядом кожного транспортного засобу при заїзді та виїзді з прохідної. Є альтернативні заходи безпеки на сегменті ринку оренда складів Львів - це сигналізація, яка спрацьовує у приміщенні та відсилає повідомлення на ваш мобільний телефон, а Ви, в свою чергу, можете викликати міліцію або звернутись до служби охорони, яка охороняє дану територію з проханням оглянути візуально Ваше приміщення на предмет зламу.

 

 

 

Оренда маленьких складів Львів

 

Оренда маленьких складських приміщень у Львові користується великим попитом серед підприємців Львова та Львівської області. Такі складські приміщення використовуються переважно під зберігання незначної кількості продукції. У Львові зазвичай більшість складських приміщень площею від 100 до 300 м2, а ось маленькі це по 40 - 60 м2 рідкість, маленькі складські приміщення майже незалежно від району мають  таку середню вартість за один метр квадратний - вона становить від 20 до 30 грн м2, залежно від стану приміщення. При пошуку таких приміщень необхідно звертати увагу на сухість складу, стан ремонту, підлогу, електропостачання. Тільки склавши усі ці параметри разом можна визначити реальну вартість складського приміщення. Можливий і такий варіант - знайти оренду маленького складу у Львові за низькою ціною в районі 16 грн., але в ньому треба робити ремонт за власні кошти, а це, як правило, "кругленька" сума. Тому-то переважна більшість підприємців обирає готові складські приміщення з ремонтом, електрикою і.т.д. При підборі маленького складу у Львові особливу увагу треба звернути на охорону: чим вона краща та надійніша, тим міцніше Ви будете спати вночі.

Ми пропонуємо широкий вибір маленьких приміщень по різних районах міста Львова, ми  збережемо Ваш час та підберемо найоптимальніший варіант оренди маленького складу у Львові.


 

За детальною інформацією звертайтесь по тел. (067) 396-3-909 

аренда маленьких складов во Львове под плетеных изделий, аренда склада во львове под складирование мелкой продукции во Львове.
Оренда складу площею 100 метрів квадратних, у приміщенні рівна бетонна підлога, висота приміщення три метри, заїзд транспорту до склоду, цілодобова охорона території, поруч зі складом є офісні приміщення площею 25 метрів квадратних.

ID: 965        Ціна: 40 грн м2        детальніше
аренда складских помещений под строительные материалы, изделия из декоративного камня, гипса, цемента, асбеста, или аналогичных материалов, керамические изделия, стекло и изделия из стекла во Львове
оренда складу загальною площею 400 м2, в приміщенні рівна підлога, гарний заїзд для бусів, цілодобова охорона, приміщення складу розташоване при дорозі, в приміщенні є лічильник на світло.

ID: 954        Ціна: 40 грн м2        детальніше
аренда склада с отоплением во Львове, аренда склада под типографию во Львове. аренда складов под хранение картона во Львове, аренда складов под пустую тару во Львове, аренда складов под хранение пластиковых изделий во Львове.
Оренда складів з опаленням загальною площею 100 метрів квадратнихю, перший поверх, рівна бетонна підлога, висота приміщення 3 метри, цілодобова охорона, є можливість поруч зняти офісне приміщення площею 20 метрів квадратних.

ID: 939        Ціна: 45 грн м2        детальніше
аренда открытой площидки во Львове, аренда площадки под хранение древесины во Львове, аренда складов под хранение натурального камня во Львове, аренда складов под зберегання продукции которая не боится температурных перепадов во Львове. аренда открітіх площадок во львове.
Оренда відкритого майданчика загальною площею 100 метрів, покриття асфальтоване, поруч будка охорони, є можливість заїзду фур, поруч офісні приміщення площею 20 метрів квадратних.

ID: 934        Ціна: 15 грн м2        детальніше
аренда склада под пластиковые окна во Львове, аренда склада под складирование пластиковых окон и дверей во Львове, аренда складов под каркасную продукцию во Львове, аренда складов без отопления во Львове.
Оренда складу загальною площею 40 метрів квадратних, у приміщенні треба робити косметичний ремонт, приміщення сухе, під охороною, до складу заїзд тільки бусом, висота складу 3 метри, ворота розміром 2х2.

ID: 933        Ціна: 40 грн м2        детальніше
аренда склада для складирования скатов, покрішек, дисков во Львове, аренда складов для автозапчастей, склады в аренду под автомобильную продукцию во Львове, аренда складов под автомобильные аксессуары.
Оренда складу загальною площею 60 метрів квадратних, у приміщенні зроблено ремонт, бетонна підлога, маленькі двері на вході. заїзд десятитонника, цілодобова охорона, поруч є офісні приміщення площею до 20 метрів квадратних.

ID: 932        Ціна: 40 грн м2        детальніше
склады под хранение электро продукции во Львове, аренда склада для строй-материалов во Львове. аренда складов под порезку профилей во Львове, складские помещения под складирование строительного инструмента во Львове.
Оренда складського приміщення загальною площею 70 м2, приміщення потребує незначний ремонт даху, є електроенергія, цілодобова охорона території

ID: 727        Ціна: 30 грн м2        детальніше
аренда склада под швейное оборудование во Львове, складские помещения с возможностью заезда бусов внутрь склада во Львове, аренда складов под хранение стеклопакетов во Львове, аренда складских помещений для хранения дверей и окон во Львове.
Оренда складського приміщення загальною площею 45 м2, у приміщенні є електроенергія, сухе, опалення при потребі, автопогрущик на території, цілодобова охорона

ID: 721        Ціна: 35 грн м2        детальніше
аренда склада которой сделан из метала во Львове, склады в аренду под риштовки, аренда склада для сохранения палет. складское помещение в аренду в Лычаковском районе Львова, аренда склада под стёкла для авто, аренда складов для автомобильных б/у запчастей во Львове.
Оренда маленького складського приміщення загальною площею 30 м2, приміщення має великі ворота для негабаритних речей, цілодобова охорона території.

ID: 716        Ціна: 20 грн м2        детальніше
аренда сухих складов под хранения красок и лаков во Львове. складские помещения для складирования продукции которая боится холода, склад под строительные материалы, лаки, краски во Львове.
Оренда складу загальною площею 70 м2, складське приміщення з двох кімнат, без опалення, на вході ролокасета, сучасні ворота, є електроенергія, на розі вулиць Замарстинівська - Заводська.

ID: 715        Ціна: 35 грн м2        детальніше
аренда склада львов, сухие склады с ремонтом под продукцию которая боится сырости в аренду во львове, аренда складов в галицком районе львова, аренда складов под сухпродукты во Львове.
Оренда маленьких складських приміщень площею 16, 20 м2, складські приміщення під сигналізацією, цілодобова охорона території, під'їзд легковими та мікроавтобусами, цілодобовий доступ.

ID: 714        Ціна: 30 грн м2        детальніше
аренда склада под мебель во Львове, аренда складов под комплектующие под мебель во Львове, склады для хранения мебели во Львове, склад под мебельную фурнитуру во Львове.
Оренда складського приміщення загальною площею 55 м2, приміщення без опалення, є маленька авторампа, великі ворота, цілодобова охорона, є можливість зняти невеликий офіс.

ID: 682        Ціна: 30 грн м2        детальніше

 АГЕНТСТВО НЕРУХОМОСТІ "ЕЛІТГРУП"

За  детальною  інформацією  звертайтесь  по  тел. (067) 748-745-0  або  (050) 075-69-48    e-mail: elitgrup@i.ua,  http://www.elitgrup.com.ua

Розміщення  об'єктів у меню "ЗАЯВКА" на нашому сайті у категоріях: комерційна нерухомість Львів, житлова нерухомість Львів, елітна нерухомість Львів, нерухомість Львівська область -  здійснюється БЕЗКОШТОВНО. У разі розміщення свого об'єкту нерухомості на сайті потрібно надати детальний опис об'єкту, вказати точну адресу та свій контактний телефон (який не буде розміщуватись на сайті), а також бажано надіслати декілька фотографій даного об'єкту та поверховий план, адже клієнт сприймає 70% інформації очима ( у разі відсутності фотографій ми, по домовленості вставимо свою заставку, або приїдемо на об'єкт, оглянемо його та сфотографуємо).

УВАГА!  В нашій базі ФОТО ОГОЛОШЕНЬ знаходиться більш ніж 800 об'єктів комерційної, житлової, елітної  нерухомості за 2012 - 2014 рік.Агентство комерційної нерухомості "Еліт Груп" пропонує широкий вибір пропозицій по оренді та продажу у категоріях: елітна нерухомість Львів, комерційна нерухомість Львів, житлова нерухомість Львів, та нерухомість Львівська область. Ми пропонуємо комплексний підхід до справи з питань продажу та оренди елітної, комерційної. житлової, та заміської нерухомості у Львові та у Львівській області. Наш колектив детально вивчає та моніторить ринок нерухомості, завдяки чому ми володіємо детальною інформацією про стан ринку нерухомості у Львові та Львівській області. Фахові юристи. які співпрацюють з нашою компанією, завжди раді надати кваліфіковану допомогу та консультацію з питань укладання угод нашими клієнтами.

МАФІЧНА АКТИВНІСТЬ До численних титулів Львів з успіхом міг би додати ще й лідерство у кількості різноманітних торгових кіосків. Їх віднедавна стали називати малими архітектурними формами (МАФ). Хоча які вже там форми у будки розміром два на два або три на чотири… Зате своєю рентабельністю деякі з них здатні конкурувати з супермаркетами. Адже, як повідомляють правоохоронці, дуже часто торгують у них контрабандним крамом. Саме ця обставина стає причиною того, що так звані МАФи ростуть як гриби після дощу. За приблизними даними, на цей час у Львові налічується понад 1800 малих архітектурних форм.

Новий закон про технічну інвентарізацію нерухомості в Україні. Закон покликаний ефективно розвивати органи управління з питань житлово-комунального господарства, інвестиційної активності, врегулювання господарського комплексу і т.п, пише Ура-інформ.

Чому продають майнові комплекси у Львові та у Львівській області Більшість орендарів і власників землі наразі змушені платити за використовувані земельні ділянки утричі-вчетверо більше, ніж торік. А все через рішення Львівської міської ради про нову грошову оцінку землі. Ухвала Львівської міської ради про поступове збільшення базової вартості землі у 2,5 разу, прийнята наприкінці минулого року, в буквальному сенсі вибиває землю з-під ніг у малого та середнього бізнесу.

У Львові планується будівництво сучасного заводу по переробці сміття на дизпаливо Усі Львів'яни знають проблему зі сміттезвалищем у Грибовичах. Ця проблема незабаром може перетворитись у екологічну катастрофу. Львівська влада, знаючи про такий стан речей, терміново шукає вихід з цієї ситуації. Проаналізувавши досвід іноземних партнерів, вибір зупинився на канадській фірмі, яка має великій досвід у будівництві аналогічних сміттєпереробних заводів з максимальним прибутком від переробки,перетворюючи сміття на корисні вироби як це роблять у всьому цивілізованому світі

Євро 2012 у Львові. Як повідомив сьогодні директор по експлуатаційним питанням будівництва об’єктів до Євро 2012 Віталій Сулима, що дах нового стадіону, який будується по вулиці Стрийська у Львові виконаний на 60%.

Велодоріжки у Львові - це реальність У 2011 році у Львові по усім магистральним вулицям: Княгині Ольги, Сахарова, Стефаника, Чайковського, пл, Маланюка, Вороного, Липинського, Замарстинівська, Богдана Хмельницького, Коперника, Шевченка, Городоцька, біля головпоштамту. Велодоріжки будуть роздвоюватись, враховуючи вузькі Львівські вулиці центру міста., заплановано збудувати веломагістраль з велосипедними доріжками європейського класу.
Всього переглянуто:
3458464 сторінок