"Еліт Груп"

   

www.elitgrup.com.ua 

e-mail: elitgrup@i.ua

 

 

Агентство нерухомості "Еліт Груп" пропонує широкий вибір пропозицій по оренді та продажу у категоріях: елітна нерухомість Львів, комерційна нерухомість Львів, житлова нерухомість Львів, та нерухомість Львівська область. Ми пропонуємо комплексний підхід до справи з питань продажу та оренди елітної, комерційної. житлової, та заміської нерухомості у Львові та у Львівській області. Наш колектив детально вивчає та моніторить ринок нерухомості, завдяки чому ми володіємо детальною інформацією про стан ринку нерухомості у Львові та Львівській області. Фахові юристи. які співпрацюють з нашою компанією, завжди раді надати кваліфіковану допомогу та консультацію з питань укладання угод нашими клієнтами. Наші послуги на ринку нерухомості Оренда вільних офісних, торгових та складських приміщень розміщення пропозицій на сайті про ваш магазин, офіс, склад www.elitgrup.com.ua Фото оренда вашого магазину,офісу, ресторану, складу, земельної діляноки, супермаркету у Львові Продаж виробничо-складських примiщень Львова та Львiвської областi за детальною інформацією звертайтесь за телефоном (067)7487450, Сергій Миколайович --- КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ ЛЬВІВ --- Наші послуги на ринку нерухомості Здаються в оренду склади та виробничі приміщення у Львові та Львівській області різної площі, різної висоти, від 25 -7000 м2, розміщення пропозицій на сайті www.iver.com.ua здійснюється безкоштовно, ФОТО ОБ'ЄКТА ОБОВ'ЯЗКОВО, за детальною інформацією звертайтесь за телефоном (067)7487450, - Сергій Миколайович --- КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ ЛЬВІВ Надання послуг оренди на ваш магазин, офіс та склад у Львові та області --- Оренда складів у Львові ---

Оренда склада у Львові: від 1250 до 6800

Оренда склада у Львові - великою площею

Оренда склада у Львові великими площами використовується, переважно, великими корпоративними компаніями, які займаються зберіганням та реалізацією металів, меблів, оптовими продажами та різними видами перевезень та ще багато інших варіантів діяльності. Як правило, ці склади без опалення, але в переважній більшості з них всередині складу є офісні приміщення, а в деяких варіантах такі офісні приміщення роблять на другому ярусі, щоб зекономити корисну площу на першому поверсі. На даний час оренда склада у Львові великою площею поділяється на два типи: перший - це сучасні новозбудовані склади класу "А", а другий - це склади, які залишились у спадок від радянської влади. Ціновий діапазон на такі приміщення формується від місця розташування та зручності транспортної розв'язки. Ціни на Оренда склада у Львові старого зразку коливаються від 15 до 25 грн. за метр квадратний. Новозбудовані склади таких великих площ значно відрізняються і по ціні і по якості. В сучасних приміщеннях останнім часом практикується система опалення так звана "з турбонадувом теплого повітря", що, в свою чергу, дає можливість підтримувати певну плюсову температуру у складі під час зимових морозів. Підлога в таких приміщеннях теж сучасна - так звана "промислова безпильна", що, в свою чергу, створює певний комфорт. Ціни на оренда склада у Львові збудованого за сучасними технологіями коливаються від 35 до 45 грн. за метр квадратний. Є ще один сегмент ринку - Оренда склада у Львові з відповідальним зберіганням - це означає, що кожен орендар зберігає свій товар на складі, оплачуючи оренду подобово за метр квадратний або за палєтомісце. Оренда склада у Львові з відповідальним зберіганням має багато переваг: таких як - відсутність комірників та вантажників зі сторони орендаря - усі роботи виконує логістична фірма, яка відповідає за товар матеріально. Охорона Вашої продукції теж входить в ці послуги, а тому також відпадає потреба мати свою розвантажувально-вантажну техніку - усе це вже є в логістичному центрі. Ціни на Оренду склада у Львові з відповідальним зберіганням формуються від кількості товару та набору послуг, якими Ви плануєте користуватись, приблизно, це від 2 до 3 гривень за зберігання однієї палєти на добу. Оренду склада у Львові великою площею теж непросто підібрати, тому що у Львові дуже мала кількість таких приміщень і, практично, усі вони зайняті. Час від часу такі склади звільняються, але це тільки завдяки тому, що фірма, яка його орендує знайшла кращу пропозицію "ціна-якість". Особливий дефіцит на склади з кран-балками - таких складів взагалі дуже мало у Львові та їх можна перерахувати на пальцях. Переважно, попит на такі приміщення серед тих фірм, які займаються реалізацією металів та деревини та, можливо, сюди ще можна віднести зберігання нестандартного обладнання.

 

Оренда склада у Львові від 1000 метрів квадратних

Оренда склада у Львові великої площі від 1000 метрів квадратних стає все більшим дефіцитом на сьогоднішній день. Великий склад важче здати в оренду, ніж декілька малих, тому останнім часом багато орендарів розділяють великі склади на декілька малих і, таким чином, їм простіше здати їх в оренду. Наявність великих складів, безперечно, є, але їх треба підбирати заздалегідь. Зрозуміло, що кожен орендар шукає склад під себе і під свої потреби: одним потрібен склад під зберігання меблів, а іншим - під зберігання продовольчої групи товарів, тому і вимоги до Оренди склада у Львові можуть бути різними. Чим більше склад - тим дешевше він коштує, але за останні роки з'явилась стандартна планка, дешевше якої власники не опускаються - це ціна в 25 гривень за метр квадратний. Звісно, зустрічаються і дешевші варіанти, але це склади, які вимагають ремонту або розташовані в місцях, далеких від центральних доріг. Оренда склада у Львові великої площі, особливо, якщо цей склад треба знайти в конкретному районі - це доволі непроста задача. Великі склади завжди будувались при виїзді з міста, тому що в них передбачається зберігання великої кількісті товару, а, відповідно, і наявність залізничної колії та аеропорту. Тому, майже усі варіанти таких складів розташовані на виїзді з міста. Складські приміщення великої площі, переважно, користуються попитом серед великих корпорацій міжнародного рівня. Такі корпорації, як правило, мають власні потужності та, з часом, будують власні складські комплекси, куди з часом і переселяються. тому, час від часу і звільняються великі площі складів, які заселяють наступні корпорації.
 

 

 

 

 

аренда склада для складирования промышленного оборудования во Львове, складские помещения с возможностью заезда фуры внутрь склада под кран-балку во Львове, аренда складов под хранение стеклопакетов во Львове, аренда складских помещений для дверей и окон во Львове
Оренда складу загальною площею 850 метрів квадратних, в складі рівна бетонна підлога, всередині є офісне приміщення площею 40 метрів квадратних, висота воріт дозволяє заїхати в склад вантажному транспорту, в склад поведенно телефон, інтернет, територія навколо складу під цілодобовою охороною.

ID: 967        Ціна: 28 грн м2        детальніше
аренда склада с современным промышленным покрытием пола, складские помещения под товары промышленного предназначения во Львове, аренда складов под продуктовую группу товаров во Львове, складские помещения с кран-балкой под фуры во Львове, аренда склада в Сиховском районе Львова.
Оренда новозбудованого складського комплексу загальною площею 1500 м2, в комплекс входять підсобні приміщення: душові, роздягалка, кімната комірника, складське приміщення з сучасним опаленням, дві кранбалки по 5 тон, промислова підлога, цілодобова охорона, поруч офісні приміщення, при потребі є можливість взяти додаткову площу на другому поверсі 800 м2

ID: 741        Ціна: 45 грн м2        детальніше
аренда помещения под сохранение и реализацию пищевых полуфабрикатов, муки, аренда помещения под сохранение макарон во львове, аренда склада под пищевую продукцию во Львове, аренда складов в шевченковском районе Львова.
Оренда новозбудованого складу без авторампи, промислова підлога, загальна площа 2500 м2, без опалення, зручна транспортна розв'язка для фур, поруч Києвська траса

ID: 740        Ціна: 35 грн м2        детальніше
аренда склада с авторампой во Львове, аренда складов разделенных на две секции во Львове, аренда склада с наличием автопогрузчика во Львове, склад, логистические склады во Львове аренда.
Оренда великого складу у Львові загальною площею 1700 м2, в складському приміщенні бетонна підлога, зручне місце розташування, авторампа, з/д колія, офісні приміщення при вході, без опалення

ID: 739        Ціна: 32 грн без ПДВ        детальніше
аренда склада под торговлю товарами бывшими в употреблении, аренда складов под секондхенд во Львове, аренда складов под оптовую торговлю сэкондом во Львове, аренда складского помещения в железнодорожном районе Львова.
Оренда складського комплексу загальною площею 3600 м2, три поверха по 1200 м2, в комплексі два вантажних ліфта, є офісні приміщення, авторампа, окремий заїзд в підвал.

ID: 738        Ціна: 25 грн м2        детальніше
аренда логистических складов с стилажами во львове, аренда складов где можно сберегать товар посуточно во львове, аренда склада в шевченковском районе львова.
Оренда складського приміщення євростандарту загальною площею 2000 м2, в складі зроблена промислова підлога, зручний заїзд для фур, поруч є офісні приміщення, цілодобова охорона території.

ID: 732        Ціна: 50 грн м2        детальніше
аренда помещения под склад и реализацию радиоаппаратуры во Львове, аренда помещения под хранение электроники во Львове, аренда склада под промышленную продукцию во Львове, аренда складов на промышленных территориях Львова.
Орена складського приміщення загальною площею 2500 м2, 8 окремих складів, загальний коридор, всі склади утеплені, при вході є офісні приміщення, промислова підлога, авторампа.

ID: 731        Ціна: 35 грн м2        детальніше

 АГЕНТСТВО НЕРУХОМОСТІ "ЕЛІТГРУП"

За  детальною  інформацією  звертайтесь  по  тел. (067) 748-745-0  або  (050) 075-69-48    e-mail: elitgrup@i.ua,  http://www.elitgrup.com.ua

Розміщення  об'єктів у меню "ЗАЯВКА" на нашому сайті у категоріях: комерційна нерухомість Львів, житлова нерухомість Львів, елітна нерухомість Львів, нерухомість Львівська область -  здійснюється БЕЗКОШТОВНО. У разі розміщення свого об'єкту нерухомості на сайті потрібно надати детальний опис об'єкту, вказати точну адресу та свій контактний телефон (який не буде розміщуватись на сайті), а також бажано надіслати декілька фотографій даного об'єкту та поверховий план, адже клієнт сприймає 70% інформації очима ( у разі відсутності фотографій ми, по домовленості вставимо свою заставку, або приїдемо на об'єкт, оглянемо його та сфотографуємо).

УВАГА!  В нашій базі ФОТО ОГОЛОШЕНЬ знаходиться більш ніж 800 об'єктів комерційної, житлової, елітної  нерухомості за 2012 - 2014 рік.Агентство комерційної нерухомості "Еліт Груп" пропонує широкий вибір пропозицій по оренді та продажу у категоріях: елітна нерухомість Львів, комерційна нерухомість Львів, житлова нерухомість Львів, та нерухомість Львівська область. Ми пропонуємо комплексний підхід до справи з питань продажу та оренди елітної, комерційної. житлової, та заміської нерухомості у Львові та у Львівській області. Наш колектив детально вивчає та моніторить ринок нерухомості, завдяки чому ми володіємо детальною інформацією про стан ринку нерухомості у Львові та Львівській області. Фахові юристи. які співпрацюють з нашою компанією, завжди раді надати кваліфіковану допомогу та консультацію з питань укладання угод нашими клієнтами.

МАФІЧНА АКТИВНІСТЬ До численних титулів Львів з успіхом міг би додати ще й лідерство у кількості різноманітних торгових кіосків. Їх віднедавна стали називати малими архітектурними формами (МАФ). Хоча які вже там форми у будки розміром два на два або три на чотири… Зате своєю рентабельністю деякі з них здатні конкурувати з супермаркетами. Адже, як повідомляють правоохоронці, дуже часто торгують у них контрабандним крамом. Саме ця обставина стає причиною того, що так звані МАФи ростуть як гриби після дощу. За приблизними даними, на цей час у Львові налічується понад 1800 малих архітектурних форм.

Новий закон про технічну інвентарізацію нерухомості в Україні. Закон покликаний ефективно розвивати органи управління з питань житлово-комунального господарства, інвестиційної активності, врегулювання господарського комплексу і т.п, пише Ура-інформ.

Чому продають майнові комплекси у Львові та у Львівській області Більшість орендарів і власників землі наразі змушені платити за використовувані земельні ділянки утричі-вчетверо більше, ніж торік. А все через рішення Львівської міської ради про нову грошову оцінку землі. Ухвала Львівської міської ради про поступове збільшення базової вартості землі у 2,5 разу, прийнята наприкінці минулого року, в буквальному сенсі вибиває землю з-під ніг у малого та середнього бізнесу.

У Львові планується будівництво сучасного заводу по переробці сміття на дизпаливо Усі Львів'яни знають проблему зі сміттезвалищем у Грибовичах. Ця проблема незабаром може перетворитись у екологічну катастрофу. Львівська влада, знаючи про такий стан речей, терміново шукає вихід з цієї ситуації. Проаналізувавши досвід іноземних партнерів, вибір зупинився на канадській фірмі, яка має великій досвід у будівництві аналогічних сміттєпереробних заводів з максимальним прибутком від переробки,перетворюючи сміття на корисні вироби як це роблять у всьому цивілізованому світі

Євро 2012 у Львові. Як повідомив сьогодні директор по експлуатаційним питанням будівництва об’єктів до Євро 2012 Віталій Сулима, що дах нового стадіону, який будується по вулиці Стрийська у Львові виконаний на 60%.

Велодоріжки у Львові - це реальність У 2011 році у Львові по усім магистральним вулицям: Княгині Ольги, Сахарова, Стефаника, Чайковського, пл, Маланюка, Вороного, Липинського, Замарстинівська, Богдана Хмельницького, Коперника, Шевченка, Городоцька, біля головпоштамту. Велодоріжки будуть роздвоюватись, враховуючи вузькі Львівські вулиці центру міста., заплановано збудувати веломагістраль з велосипедними доріжками європейського класу.
Всього переглянуто:
3456366 сторінок