"Еліт Груп"

   

www.elitgrup.com.ua 

e-mail: elitgrup@i.ua

 

 

За детальною інформацією звертайтесь по тел. (067) 396-3-909

Оренда офісів у Львові: від 60 до 120 м2

Оренда офісів у Львові від 50 метрів квадратних

Оренда офісів у Львові площею від 60 метрів квадратних користується попитом серед фірм, які більш-менш мають стабільний дохід у своєму бізнесі. Як правило, це декілька кабінетів з окремим входом та власним санвузлом та кухнею. Насправді, більшість таких офісів розташована у центральній частині Львова - це переобладнані квартири під комерцію. Офіси, які мають вхід зі двору, називаються закритого типу - це означає, що відвідувачів буде дуже мало. А, ось, офіси, які, навпаки, мають фасадний вхід з вулиці, називаються "представницького класу" і в них, як правило, дуже багато відвідувачів. Зрозуміло, що розташування офісу в житловому будинку дає як плюси, так і мінуси. В першу чергу, мінус - це парковка для авто, яке у центрі міста Львова дуже важко припаркувати, а з останніх новин ми дізнаємося, що центральну частину Львова взагалі хочуть перекрити і запустити весь транспорт по малому кільцю Львова. При тому, не зробивши ні однієї додаткової парковки для машин. Враховуючи, що місто Львів має маленьку центральну частину, то, припаркувавши авто будь-де у центрі, можна пішки дійти в іншу частину за 15 хвилин. Оренда офісів у Львові в приватних квартирах також має і плюси. Основні моменти - це наявність власної кухні для працівників, де завжди можна зекономити час та підігріти домашні заготовки обіду. Приміщення офісів площею від 60 метрів завжди користуються попитом. Як правило, це "золота середина" серед усіх категорій офісів. Оренда офісів у Львові в офісних комплексах площею від 60 метрів - переважно, це коридорна система з одним санвузлом на весь поверх. В одних офісних центрах практикується додаткова оплата за коридор та санвузол спільного користування, в інших комплексах беруть орендну плату виключно за офісну площу, де розташовуються орендарі. Крім орендної плати за площу офісу, слід враховувати ще і комунальні послуги, які, в середньому, у зимовий період будуть тягнути додатково тридцять відсотків від загальної оренди за метраж. В різних офісах практикується різна плата за комунальні послуги - тут все залежить від палива, на якому працює котельня, або від самої котельні - модернізована вона чи ні. Від цих чинників ціна на комунальні послуги може коливатись від 7 гривень до 30 гривень за метр квадратний.

аренда помещения с мебелью под офис, аренда офисных помещений отдельным блоком во Львове, офисные помещения во Львове на первом этаже, найти офис в аренду за умеренную цену в Львове, офисные помещения закрытого типа во Львове в аренду.
Оренда офісу загальною площею 65 метрів квадратних, другий поверх, є опалення, дві кімнати, цілодобова охорона, зручне розташування, парковка для авто, інтернет, телефон

ID: 959        Ціна: 80 грн м2        детальніше
аренда помещений закрытого типа, аренда офисов в проходных местах Львова, офисные помещения для фирм работающих в круглосуточном режиме, аренда офисных помещений по улице Городецкой в Франковском районе Львова, офисные помещения на площади привокзальной во Львове.
оренда офісу загальною площею 20 м2, у приміщенні зроблено гарний ремонт, другий поверх, цілодобова охорона, в приміщенні є інтернет, сигналізація, парковка для машин.

ID: 956        Ціна: 65 грн м2        детальніше
офисные помещения в районе привокзальной, аренда офиса малой площади, аренда комнаты для офиса небольшого размера во Львове, аренда помещения под офис во Львове, аренда помещений небольшого метража в Львове,
оренда окремого блоку загальною площею 70 м2, приміщення розташоване на останньому поверсі, три кабінети, в офісі зроблено ремонт, цілодобова охорона.

ID: 955        Ціна: 75 грн м2        детальніше
офисные помещения по умеренным ценам во Львове, аренда офисов львов Городоцкая, аренда офиса с хорошим ремонтом во Львове, аренда офисов бюджетного типа во Львове, аренда помещения с отоплением от электричества, аренда помещений с перегородкой посередине.
оренда офісного приміщення площею 19 м2, у приміщенні зроблено ремонт, є окремий лічильник на світло, другий поверх, приміщення розташоване в глибині промислової території, є цілодобова охорона комплексу.

ID: 949        Ціна: 55 грн м2        детальніше
аренда офисных помещений под фирмы которые проводят ремонт металлоизделий, аренда офиса для компаний занимающихся монтажом систем отопления и водоснабжения, бытовых машин и приборов, офисные помещения под ремонт радиотелевизионной аппаратуры.
Оренда офісів у Львові загальною площею 80 метрів квадратних, в приміщенні зроблено ремонт, є опалення, цілодобова охорона, парковка для авто, покриття на підлогу з ковроліну, інтернет, телефон, третій поверх, кабінетна система, три кабінети.

ID: 940        Ціна: 110 грн м2        детальніше
аренда офисов львов центр, аренда офиса под услуги аудио, видео, аренда офисных помещений для проката и реализация видео и аудио кассет, компакт-дисков, игровых кассет, аренда офиса под предоставление услуг средствами вычислительной техники и оргтехники.
Оренда офісного приміщення загальною площею 100 метрів квадратних, у приміщенні чотири кімнати, приміщення потребує косметичного ремонту, є автономне опалення, на підлозі ковролін, може використовуватись для страхової компанії, є інтернет, телефон.

ID: 937        Ціна: 160 грн м2        детальніше
аренда помещений для пошива и реализация шапок с нутрий, кролика, овчины, пошив и реализация шапок из меха ценных зверей (песца, норки, фредок, ондатры). аренда офиса в пошива и реализация шапок из ткани, аренда помещений под пошива и реализация верхней одежды из меха.
Оренда офісу загальною площею 60 м2, приміщення прямокутної форми, частково меблі, автономне опалення, парковка, цілодобова охорона, на підлозі в офісі лінолеум, є можливість розширення ще на 20 метрів, висота офісу 2,6 метра, в приміщення підведений інтернет

ID: 894        Ціна: 80 грн м2        детальніше
аренда офиса в организация закупки, продажи, сервисно-ремонтного обслуживания автомобилей и запасных частей во Львове, создание, закупка, тиражирование и прокат кино -, видео -, аудио продукции во Львове.
Оренда офісних приміщень окремим блоком, загальна площа 100 м2, приміщення складається з шести кімнат, санвузла, коридора, у приміщенні зроблено ремонт, сигналізація, окремий вхід., можливий варіат з меблями.

ID: 881        Ціна: 110 грн м2        детальніше
аренда офиса во Львове под предоставление услуг в области туризма, организация туристических путешествий, туров, круизов, аренда офисов в туристические компании во Львове, аренда офиса под изготовление программного обеспечения вычислительной техники, аренда помещений для программистов во Львове.
Оренда офісного приміщення з дизайнерським ремонтом, 5 кімнат, є опалення, парковка для авто, на поверсі санвузел, зручне місце розташування.

ID: 879        Ціна: 90 грн м2        детальніше
аренда офиса под консультации с покупку за рубежом и на внутреннем рынке транспортных средств, а также их реализация во Львове.
Оренда приміщення з п'яти кімнат, загальна площа 90 м2, у приміщеннях ремонт, парковка для авто, охорона

ID: 867        Ціна: 80 грн м2        детальніше
оренда офісів у львові зелена
Оренда офісного блоку загальною площею 100 м2, окремий вхід, санвузел, кухня, охорона, парковка для машин, цілодобовий доступ

ID: 863        Ціна: 100 грн м2        детальніше
оренда офісів у львові ближній центр
Оренда офісу загальною площею 60 м2, дві суміжні кімнати, гарний ремонт, опалення, інтернет, охорона, парковка.

ID: 857        Ціна: 90 грн м2        детальніше
оренда офісів у львові вашингтона
Оренда приміщення загальною площею 60 м2, четвертий поверх, розглядається варіант з меблями, одним кабінетом, окремий вхід, броньовані двері, телефон, інтернет, парковка для машин

ID: 838        Ціна: 56 грн м2        детальніше
оренда офісів у львові городоцька
Оренда приміщення з чотирьох кимнат, загальна площа 65 м2, є рецепція, офісні приміщення з ремонтом, частково є меблі, опалення, третій поверх, окремим блоком

ID: 826        Ціна: 58 грн з комунальними        детальніше
оренда офісів у львові окремим блоком
Оренда офісного приміщення по вул. Героїв УПА загальною площею 70 м2, три кімнати в два поверха, поруч складське приміщення 100 м2

ID: 810        Ціна: договірна        детальніше
оренда офісів у львові промислова
Оренда офісних приміщень на п'ятому поверсі, три кабінети загальною площею 90 м2, в офісах зроблено євроремонт, ліфт, коддиціонери, парковка для авто, комунальні оплачуються окремо

ID: 710        Ціна: 55 грн м2        детальніше
оренда офісів у львові героїв упа
Оренда офісу на четвертому поверсі, загальна площа кімнат 94 м2, три кімнити окремим блоком, санвузел на поверсі, опалення, парковка для машин, комунальні послуги оплачуються окремо

ID: 709        Ціна: 54 грн м2        детальніше
оренда офісів у львові городоцька
Оренда офісу по вулиці Городоцька (район МОТОЗАВОДУ) третій поверх, загальна площа 72 м2, (три окремих кабінети) опалення електричне (економне), на дверях кодовий замок, цілодобова охорона на поверсі, євроремонт, парковка для авто, оплата за електроенергію по лічильнику.

ID: 708        Ціна: 40 грн м2        детальніше
оренда офісів у львові хмельницького
Оренда офісного приміщення відкритого планування, другий - третій поверх, загальною площею 2500 м2, в приміщенні зроблено євроремонт, без меблів, є усі комунікації, опалення, парковка для авто

ID: 705        Ціна: 80 грн м2        детальніше
оренда офісів у львові сихів
Офісне приміщення на шостому поверсі два окремі кімнати 68, є ліфти, у приміщенні панорамні вікна, кондиціонер, євроремонт, цілодобова охорона, парковка для авто. комунальні послуги окремо

ID: 704        Ціна: 90 грн м2        детальніше
оренда офісів у львові чорновола
Оренда офісного приміщення у сучасному новозбудованому комплексі загальною площею 65 м2, у приміщенні при вході охорона, близько до центру міста

ID: 703        Ціна: 120 грн м2        детальніше
оренда офісів у львові зелена
Оренда офісних приміщень загальною площею 108 м2, в приміщенні зроблено євроремонт, санвузел на поверсі, зречна транспортна розв'язка, парковка для авто, пульт сигналізації в кожній кімнаті, цілодобова охорона на вході, може розглядатись варіант з меблями

ID: 699        Ціна: 80 грн м2        детальніше
оренда офісів у львові стрийська
Оренда офісного блоку на розі вулиць Стрийська - Наукова, п'ятий поверх будівлі, загальна площа 108 м2, в приміщенні зроблено пристижний ремонт, на підлозі ковролін, є ліфт, опалення, парковка для авто, вхід по перепусткам, комунальні послуги оплачуються окремо, може розглядатись варіант з меблями

ID: 698        Ціна: 40 грн м2        детальніше
оренда офісів у львові з меблями
Оренда офісів у Львові по вулиці Зелена з трьох кабінетів та коридорчику, другий поверх, загальна площа 100 м2, кімнати 54,18,18,10 м2, в офісі зроблено євроремонт, цілодобова охорона, парковка для авто, опалення, санвузел на поверсі

ID: 697        Ціна: 75 грн м2        детальніше

 АГЕНТСТВО НЕРУХОМОСТІ "ЕЛІТГРУП"

За  детальною  інформацією  звертайтесь  по  тел. (067) 748-745-0  або  (050) 075-69-48    e-mail: elitgrup@i.ua,  http://www.elitgrup.com.ua

Розміщення  об'єктів у меню "ЗАЯВКА" на нашому сайті у категоріях: комерційна нерухомість Львів, житлова нерухомість Львів, елітна нерухомість Львів, нерухомість Львівська область -  здійснюється БЕЗКОШТОВНО. У разі розміщення свого об'єкту нерухомості на сайті потрібно надати детальний опис об'єкту, вказати точну адресу та свій контактний телефон (який не буде розміщуватись на сайті), а також бажано надіслати декілька фотографій даного об'єкту та поверховий план, адже клієнт сприймає 70% інформації очима ( у разі відсутності фотографій ми, по домовленості вставимо свою заставку, або приїдемо на об'єкт, оглянемо його та сфотографуємо).

УВАГА!  В нашій базі ФОТО ОГОЛОШЕНЬ знаходиться більш ніж 800 об'єктів комерційної, житлової, елітної  нерухомості за 2012 - 2014 рік.Агентство комерційної нерухомості "Еліт Груп" пропонує широкий вибір пропозицій по оренді та продажу у категоріях: елітна нерухомість Львів, комерційна нерухомість Львів, житлова нерухомість Львів, та нерухомість Львівська область. Ми пропонуємо комплексний підхід до справи з питань продажу та оренди елітної, комерційної. житлової, та заміської нерухомості у Львові та у Львівській області. Наш колектив детально вивчає та моніторить ринок нерухомості, завдяки чому ми володіємо детальною інформацією про стан ринку нерухомості у Львові та Львівській області. Фахові юристи. які співпрацюють з нашою компанією, завжди раді надати кваліфіковану допомогу та консультацію з питань укладання угод нашими клієнтами.

МАФІЧНА АКТИВНІСТЬ До численних титулів Львів з успіхом міг би додати ще й лідерство у кількості різноманітних торгових кіосків. Їх віднедавна стали називати малими архітектурними формами (МАФ). Хоча які вже там форми у будки розміром два на два або три на чотири… Зате своєю рентабельністю деякі з них здатні конкурувати з супермаркетами. Адже, як повідомляють правоохоронці, дуже часто торгують у них контрабандним крамом. Саме ця обставина стає причиною того, що так звані МАФи ростуть як гриби після дощу. За приблизними даними, на цей час у Львові налічується понад 1800 малих архітектурних форм.

Новий закон про технічну інвентарізацію нерухомості в Україні. Закон покликаний ефективно розвивати органи управління з питань житлово-комунального господарства, інвестиційної активності, врегулювання господарського комплексу і т.п, пише Ура-інформ.

Чому продають майнові комплекси у Львові та у Львівській області Більшість орендарів і власників землі наразі змушені платити за використовувані земельні ділянки утричі-вчетверо більше, ніж торік. А все через рішення Львівської міської ради про нову грошову оцінку землі. Ухвала Львівської міської ради про поступове збільшення базової вартості землі у 2,5 разу, прийнята наприкінці минулого року, в буквальному сенсі вибиває землю з-під ніг у малого та середнього бізнесу.

У Львові планується будівництво сучасного заводу по переробці сміття на дизпаливо Усі Львів'яни знають проблему зі сміттезвалищем у Грибовичах. Ця проблема незабаром може перетворитись у екологічну катастрофу. Львівська влада, знаючи про такий стан речей, терміново шукає вихід з цієї ситуації. Проаналізувавши досвід іноземних партнерів, вибір зупинився на канадській фірмі, яка має великій досвід у будівництві аналогічних сміттєпереробних заводів з максимальним прибутком від переробки,перетворюючи сміття на корисні вироби як це роблять у всьому цивілізованому світі

Євро 2012 у Львові. Як повідомив сьогодні директор по експлуатаційним питанням будівництва об’єктів до Євро 2012 Віталій Сулима, що дах нового стадіону, який будується по вулиці Стрийська у Львові виконаний на 60%.

Велодоріжки у Львові - це реальність У 2011 році у Львові по усім магистральним вулицям: Княгині Ольги, Сахарова, Стефаника, Чайковського, пл, Маланюка, Вороного, Липинського, Замарстинівська, Богдана Хмельницького, Коперника, Шевченка, Городоцька, біля головпоштамту. Велодоріжки будуть роздвоюватись, враховуючи вузькі Львівські вулиці центру міста., заплановано збудувати веломагістраль з велосипедними доріжками європейського класу.
Всього переглянуто:
3458556 сторінок