"Еліт Груп"

   

www.elitgrup.com.ua 

e-mail: elitgrup@i.ua

 

 

Агентство нерухомості "Еліт Груп" пропонує широкий вибір пропозицій по оренді та продажу у категоріях: елітна нерухомість Львів, комерційна нерухомість Львів, житлова нерухомість Львів, та нерухомість Львівська область. Ми пропонуємо комплексний підхід до справи з питань продажу та оренди елітної, комерційної. житлової, та заміської нерухомості у Львові та у Львівській області. Наш колектив детально вивчає та моніторить ринок нерухомості, завдяки чому ми володіємо детальною інформацією про стан ринку нерухомості у Львові та Львівській області. Фахові юристи. які співпрацюють з нашою компанією, завжди раді надати кваліфіковану допомогу та консультацію з питань укладання угод нашими клієнтами. Наші послуги на ринку нерухомості Оренда вільних офісних, торгових та складських приміщень розміщення пропозицій на сайті про ваш магазин, офіс, склад www.elitgrup.com.ua Фото оренда вашого магазину,офісу, ресторану, складу, земельної діляноки, супермаркету у Львові Продаж виробничо-складських примiщень Львова та Львiвської областi за детальною інформацією звертайтесь за телефоном (067)7487450, Сергій Миколайович --- КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ ЛЬВІВ --- Наші послуги на ринку нерухомості Здаються в оренду склади та виробничі приміщення у Львові та Львівській області різної площі, різної висоти, від 25 -7000 м2, розміщення пропозицій на сайті www.iver.com.ua здійснюється безкоштовно, ФОТО ОБ'ЄКТА ОБОВ'ЯЗКОВО, за детальною інформацією звертайтесь за телефоном (067)7487450, - Сергій Миколайович --- КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ ЛЬВІВ Надання послуг оренди на ваш магазин, офіс та склад у Львові та області --- Оренда складів у Львові ---

Оренда офісів у Львові від 10 до 20 м2

Оренда офісів у Львові - малої площі

Оренда офісів у Львові малої площі. Офісні приміщення малої площі завжди користуються попитом найбільше. Напевно, так склалося, тому що практично усі, хто розпочинає свій бізнес, мають бажання зняти маленький офіс з мінімальними затратами. Вся складність в цьому сегменті Оренда офісів у Львові малої площі - знайти таке приміщення. Більшість приміщень, побудованих раніше, мають "плюс-мінус" стандартну площу - це приблизно 18 метрів квадратних. Шукати меншу площу доводиться в нових або реконструйованих приміщеннях. Останнім часом власники добудовують мансардні поверхи в своїх офісних комплексах і роблять в них планування з кабінетів малої площі від 10 до 16 м2 - вони прорахували, що саме така площа користується найбільшим попитом. Ціни на такі приміщення коливаються від 60 до 70 гривень за метр квадратний. Оренда офісів у Львові малої площі - це непроста справа як здається на перший погляд. Знайти таке приміщення досить складно з першого разу. Цікавим є те, що велика кількість клієнтів шукають офіси з меблями. Дійсно, такі варіанти трапляються. Переважно, ці меблі залишаються у невеликій кількості після попередніх орендарів, які не змогли розрахуватись за оренду та залишили свій інвентар в приміщенні. За оренду меблів доводиться доплачувати окремо - це можуть бути різні суми в залежності від комплектації Вашого офісу. Ціни на оренду повного комплекту офісних меблів можуть коливатись від 100 до 300 гривень на місяць. Оренда офісів у Львові малої площі, як правило, можна знайти у ближньому центрі, де побудовано досить велику кількість офісних комплексів, які ведуть між собою жорстку конкуренцію. Близький центр - це відстань до центральної частини міста приблизно до п'яти кілометрів. Одним словом, декілька зупинок на громадському транспорті. Головним чинником підбору оренда офісів у Львові є наявність опалення. Ціни в поточному році на опалення коливаються приблизно від 12 до 20 гривень за метр квадратний додатково, крім орендної плати. Хоча, трапляються і такі варіанти як комунальні послуги вже входять в орендну плату - тоді сума оренди трохи більша, але фіксована на одному рівні цілий рік - для більшості орендарів такий варіант вважається найкращим по причині стабільності. Тому при виборі Оренда офісів у Львові - малої площі треба враховувати усі дрібниці щоб потім зекономити гроші або, по крайній мірі, не витратити їх в два рази більше ніж розраховуєш.
 

Оренда офісів у Львові: від 10 до 25 м2

 

Оренда офісів у Львові маленької площі від 10 м2 - такий сегмент ринку нерухомості користується великою популярністю серед наших клієнтів. В нашій базі нерухомості є великий спектр пропозицій по маленьким офісним приміщенням, які розташовані в усіх районах міста Львова. Найдешевший варіант - це Оренда офісів у Львові в районі вулиці Зелена (від 25 грн м2). Також до дешевих варіантів треба віднести приміщення, вартість яких складає 40 грн м2 плюс окремо опалення та електроенергія, є приміщення середньої вартості, яка становить від 55 - 65 грн м2 плюс комунальні - опалення та електроенергія - таких пропозицій є найбільше в нашій базі. Оренда офісів у Львові ціна яких становить від 80 грн м2, вважаються престижними варіантами - це переважно офісні комплекси з цілим спектром послуг, таких як: наявність кондиціонерів, обладнані офісні кімнати сигналізацією на пульт охорони, паркувальні місця для авто, зручне місцерозташування офісного комплексу. 

Також в нашій базі є Оренда офісів у Львові  маленьких площ в центрі. Ціни на такі приміщення становлять орієнтовно 160 грн м2, - це є сучасні офісні комплекси зі всіма послугами, ліфтами, охороною і.т.д.

В усіх цих варіантах (від найдешевшого до найдорожчого) є охорона, як правило, телефон та інтернет, лічильник на електроенергію. Найпопулярніше питання, на яке ми відповідаємо - Чим відрізняються Оренда офісів у Львові найдешевшого офісу від найдорожчого. Головним чинником в данній ситуації є місцерозташування офісного комплексу та індивидуальний підхід кожного власника офісного приміщення до справи. 

Ми пропонуємо оптимальні варіанти підбору Оренда офісів у Львові виходячи з ваших можливостей та потреб за найкоротшій термін. Наш фахівець надасть Вам інформацію по цінах на офісні приміщення в будь-якому районі міста та підбере для Вас варіант, на який Ви розраховуєте.

 

 


офисные помещения одним сплошным кабинетом, найти офис для конфереций во Львове, офисы для презентаций во Львове, аренда офисов для проведения мастер-классов во Львове, аренда офиса для занятий курсами иностранных языков во Львове, аренда офисных помещений для свободного доступа клиентов в офис во Львове.
Оренда офісу загальною площею 18 метрів квадратних, третій поверх, зроблено ремонт, є кондиціонер, жалюзі на вікнах, цілодобова охорона, санвузел на поверсі, доступ тільки у робочі дні.

ID: 958        Ціна: 85 грн м2        детальніше
офисные помещения по низким ценам во Львове, офисные помещения расположенные при магистральных дорогах во Львове, аренда офисов для рекламы компании, перечень офисных помещений в Шевченковском районе Львова, офисы с электрическим отоплением.
оренда сфісу загальною площею 18 м2, в приміщенні зроблено ремонт, третій поверх, в вихідні та святкові дні доступ обмеженно, цілодобова охорона, є парковка для авто.

ID: 957        Ціна: 85 грн м2        детальніше
аренда офисных помещений блочного типа, аренда офиса из двух спаренно кабинетов во Львове, аренда офисов одним блоком с несколькими комнатами во Львове, аренда помещения с смежным кабинетом во Львове, аренда комнаты с сосидним кабинетом во Львове.
оренда офісного приміщення загальною площею 16 метрів квадратних в приміщенні зроблено євроремонт, на підлозі ковролін, цілодобова охорона, третій поверх, поруч є парковка авто, поруч з приміщенням є столова де можна смачно поїсти.

ID: 945        Ціна: 75 грн м2        детальніше
аренда офисов по обслуживанию и ремонту копировальной, вычислительной оргтехники во Львове, офисные помещения в аренду по предоставлению услуг средствами вычислительной техники и оргтехники, в т.ч. интернет.
Оренда офісу загальною площею 26 м2, другий поверх, у приміщенні зроблено ремонт, є парковка для машин, інтернет, телефон, в офісному приміщенні підлога з ламінату, вікна металопластикові, санвузел на поверсі, підвісна стеля типу армстронг, офісний комплекс у три поверхи, коридорна система, поганий заїзд на машині до офісного комплексу, офіс розташован у франківському районі львова.

ID: 906        Ціна: 80 грн м2        детальніше
аренда офисов под стоматологов во Львове, аренда помещений под офис зубопротезирование и другие стоматологические услуги во Львове. аренда помещений под офис для забора крови во Львове, аренда офисов для лаборатории во Львове.
Оренда офісу загальною площею 24 м2, другий поверх, у приміщенні зроблено євроремонт, опалення, інтернет, телефон, парковка для авто, охорона, підлога в офісі з ковроліну, приміщення офісу має висоту у 2,7 метри, санвузел на поверсі, до офісу зручно добиратись громадським транспортом, офіс знаходиться у франківському районі львова.

ID: 905        Ціна: 60 грн м2        детальніше
офисные помещения с адаптацией по всем стандартам для программистов во Львове, аренда офиса в колл-центр во Львове, аренда офисов с панорамными окнами и адаптированными под фирмы которые занимаются разработкой программного обеспечения.
Оренда офісу загальною площею 18 метрів, приміщення на третьому поверсі, на підлогу буде покладено новий ковролін, у приміщенні офісу є кондиціонер, зроблено свіжий ремонт, проведений інтернет, на поверсі є санвузел, при вході в комплекс охорона, цілодобовий допуск до приміщення офісу, офіс розташован у личаківському районі львова.

ID: 897        Ціна: 90 грн м2        детальніше
офис в центре Львова аренда, аренда офиса под фирмы занимающиеся транспортным обслуживанием граждан владельцами: (легковых автомобилей, микроавтобусов, автобусов, тракторов, грузовых машин), аренда офиса в Галицком районе Львова,
Оренда офісу з двох кімнат, загальна площа 45 м2, приміщення з одним мансардним вікном, поруч парковка, охорона території, на підлозі в офісному приміщенні ковролін, в стелі мансардне вікно, у приміщенні офісу зроблено свіжий ремонт, є інтернет, санвузел на першому поверсі, офіс розташован в сихівському районі львова.

ID: 893        Ціна: 75 грн м2        детальніше
аренда офиса в железнодорожном районе Львова, офисные помещения в радиусе Сыхова, аренда помещений с малой площадью во Львове, аренда офисов с хорошим ремонтом и оптоволоконным интернетом во Львове, аренда офиса с охраняемой автопарковкой во Львове
Оренда офісного приміщення загальною площею 24 м2, приміщення на другому поверсі, гарний ремонт, автономне опалення, цілодобова охорона, парковка на одну машину

ID: 890        Ціна: 100 грн м2        детальніше
аренда офиса в отдельную компанию отдельным блоком закрытого типа во Львове, аренда офиса в компании занимающиеся реализацией билетов для автотранспорта, самолетов и поездов во Львове, аренда помещения под офис с отдельным входом и собственной кухней.
Оренда офісу загальною площею 20 м2, у приміщенні зроблено ремонт, цілодобова охорона, перша лінія, автономне опалення.

ID: 889        Ціна: 90 грн м2        детальніше
аренда офисов различного метража во Львове, аренда помещений под офисы в Львове, аренда офисов из двух смежных комнат в железнодорожном районе Львова, аренда офисов за умеренную цену во Львове, аренда офисного помещения с перспективой расширения во Львове.
Оренда офісного приміщення загальною площею 24 м2, у приміщенні зроблено ремонт, цілодобова охорона, другий поверх, автономне опалення.

ID: 888        Ціна: 110 грн м2        детальніше
аренда офиса для реализации товаров текстильной галантереи, аренда офисов для предоставления услуг в сфере изготовления швейных изделий, хлопчатобумажной пряжи, аренда офисного помещения под оптовую и розничную торговлю сырьем для легкой промышленности во Львове.
Оренда офісного приміщення загальною площею 24 м2, в офісі зроблено ремонт, є меблі, опалення електричне, оплата по лічильнику.

ID: 886        Ціна: 75 грн м2        детальніше
аренда офисного помещения под предоставление медицинских услуг, осуществление медицинской практики во Львове, аренда коммерческой недвижимости офисного типа во Львове. аренда офиса в учебно-методическая деятельность во Львове, аренда офисов под создание и реализация программно-технической продукции во Львове.
Оренда офісних приміщень мансардного типу загальною площею 25 м2, приміщення з євроремонтом, цілодобова охорона, інтернет, парковка, третій поверх

ID: 876        Ціна: 100 грн з комунальними        детальніше
аренд офисных помещений под услуги в сфере общественного питания, аренда офисов под сбор, производство, переработка и реализация лекарственных растений во Львове,аренда офисов под услуги в сфере антиквариата, искусства, аренда офисов в центре под художественную деятельность во Львове.
Оренда офісного приміщення загальною площею 24 м2, приміщення мансардного типу, є опалення, охорона, інтернет,

ID: 872        Ціна: 80 грн м2        детальніше
аренда офиса в переводческие услуги во Львове, аренда офисов под курсы иностранных языков во Львове, аренда помещений под курсы виды, аренда офиса в сбор, обработку и распространение информации и статистики во Львове, аренда коммерческой недвижимости во Львове.
Оренда офісного приміщення загальною площею 18 м2, у приміщенні зроблено ремонт, інтернет, парковка, охорона

ID: 871        Ціна: 80 грн м2        детальніше
аренда офисов под предоставление услуг в сфере связи, аренда офиса под обслуживание сервисными центрами для населения во Львове.
Оренда офісного приміщення з двох суміжних кімнат, загальна площа 26 м2, приміщення з опаленням, третій поверх, інтернет, парковка.

ID: 870        Ціна: 90 грн м2        детальніше
аренда помещения под офис для юридических услуг и консультаций во Львове, аренда офисов под Натариуса во Львове, аренда офиса под юридические канторы во Львове.
Оренда офісного приміщення загальною площею 24 м2, в офісі є опалення, другий поверх, санвузел на поверсі, парковка, охорона.

ID: 869        Ціна: 100 грн м2        детальніше
аренда офисов под услуги в сфере экспорта рабочей силы во Львове, аренда офисов для предоставления консультаций в сфере иммиграции во Львове.
Оренда офісу площею 15 м2, мансардний варіант, офіс теплий, опалення, інтернет, телефон, парковка для авто

ID: 868        Ціна: 80 грн м2        детальніше
оренда офісів у львові одним маленьким кабінетом
Оренда офісного приміщення загальною площею 24 м2, у приміщенні зроблено ремонт, парковка для машин, інтернет, телефон, охорона.

ID: 852        Ціна: договірна        детальніше
оренда офісів у львові малої площі
Оренда офісного приміщення загальною площею 17 м2, в приміщенні зроблено ремонт, інтернет, телефон, поруч санвузел, опалення, охорона

ID: 850        Ціна: 90 грн м2        детальніше
оренда офісів у львові мотозавод
Оренда офісного приміщення загальною площею 20 м2, другий поверх, в приміщенні зроблено ремонт, автономне опалення, санвузел на поверсі, інтернет, телефон.

ID: 847        Ціна: 55 грн м2        детальніше
оренда офісів у львові городоцька
Оренда офісного приміщення загальною площею 20 м2, другий поверх, в офісі є опалення, інтернет, лічильник на світло, парковка для авто.

ID: 845        Ціна: 45 грн м2        детальніше
оренда офісів у львові кульпарківська
Оренда офісного приміщення загальною площею 20 м2, в офісі є опалення, можливо з меблями, є парковка для авто

ID: 844        Ціна: 80 грн м2        детальніше
оренда офісів у львові зелена
Оренда офісного приміщення загальною площею 18,2 м2, третій поверх, в приміщенні зроблено ремонт, цілодобовий доступ, охорона, санвузел на поверсі.

ID: 840        Ціна: 90 грн з комунальними        детальніше
оренда офісів у львові городоцька
Оренда офісного приміщення загальною площею 18 м2, другий поверх, є усі комунікації, кондиціонер, парковка для авто, цілодобова охорона

ID: 823        Ціна: 58 грн м2        детальніше
оренда офісів у львові промислова
Оренда офісного приміщення загальною площею 17 м2, другий поверх, у приміщенні зроблено ремонт, є парковка для авто, вхід по електр. карточкам.

ID: 820        Ціна: 75 грн м2        детальніше
оренда офісів у львові залізничний район городоцька
Оренда офісу по вулиці Городоцька (район МОТОЗАВОДУ) третій поверх, загальна площа 20 м2, опалення електричне, на дверях кодовий замок, цілодобова охорона на поверсі, євроремонт, парковка для авто, оплата за електроенергію по лічильнику.

ID: 696        Ціна: 40 грн м2        детальніше
оренда офісів у львові шевченківський район зелена
Оренда офісного приміщення загальною площею 18 м2, третій поверх, в приміщенні зроблено ремонт, є інтернет, телефон, охорона на поверсі, в ціну включено вартість комунальних послуг.

ID: 695        Ціна: 75 грн м2        детальніше
оренда офісів у львові шевченківський район джерельна
Оренда маленького офісу загальною площею 20 м2, четвертий поверх поверх, санвузел на поверсі, опалення, стоянка для автотранспорту, цілодобова охорона, проведено телефон, інтернет в ціну невходять комунальні послуги.

ID: 694        Ціна: 65 грн м2        детальніше
оренда офісів у львові шевченківський район чорновола
Оренда офісного приміщення загальною площею 25 м2, в приміщенні зроблено ремонт, є інтернет, телефон, охорона на поверсі, в ціну включено вартість комунальних послуг.

ID: 684        Ціна: 75 грн м2        детальніше
оренда офісів у львові франківський район привокзальна
Оренда офісу у Львові: район привокзального ринку загальною площею 24 м2, офіс знаходиться на другому поверсі, в офісі зроблено євроремонт, окрема сигналізація, інтернет, телефон, парковка для авто, цілодобова охорона території, комунальні послуги оплачуються окремо.

ID: 681        Ціна: 68 грн м2        детальніше
оренда офісів у львові сихівський район зелена
Оренда маленького офісного приміщення загальною площею 20 м2, офіс знаходиться в офісному комплексі на третьому поверсі, у приміщенні зроблено ремонт, є офісні меблі, чудова панорама з вікна, санвузел на поверсі, охорона цілодобова в ціну входить всі комунальні послуги

ID: 680        Ціна: 80 грн м2        детальніше
оренда офісів у львові галицький район дністровська
Оренда офісу Львів Галицький район загальною площею 16 м2, офісне приміщення з євроремонтом, парковка для авто, окремо оплачується комунальні, охорона 100 грн в місяць, опалення електричне, офісне приміщення здається на загальний пульт, цілодобова охорона території, доступ до офісу необмежений.

ID: 679        Ціна: 25 грн м2        детальніше
оренда офісів у львові франківський район кульпарківська
Оренда офісів Львів по вулиці Кульпарківська загальною площею 20 м2, третій поверх у приміщенні зроблено ремонт, є опалення, інтернет, парковка для авто, цілодобова охорона, в ціну офісу входить: прибирання офісу, комунальні послуги, охорона, електроенергія

ID: 677        Ціна: 66 грн м2        детальніше
Оренда офісів у Львові залізничний район городоцька
Оренда офісу у Львові по вулиці Городоцькій загальною площею 18 м2, другий поверх, район МОТОЗАВОДУ, в офісі зроблено ремонт, опалення, окремий лічильник на світло, цілодобова охорона, парковка для авто.

ID: 676        Ціна: 55 грн М2        детальніше
Оренда офісів у Львові франківський район наукова
Оренда офісу Львів вул. Наукова загальною площею 22 м2, десятий поверх офісного комплексу, при вході в офіс ний комплекс є рецепція, сучасний ліфт, в офісі зроблено євроремонт, охорона цілодобова, парковка для машин, чудова панорама з вікна, ціна за оренду офісу вказана з комунальними послугами та охороною.

ID: 674        Ціна: 85 грн м2        детальніше
Оренда офісів у Львові личаківський район
Оренда офісу по вулиці Зелена загальною площею 20 м2, Ближній центр, четвертий повех офісного комплексу, в офісі зроблено євроремонт, на підлозі ковролін, цілодобова охорона, парковка для авто, інтернет, телефон, вартість оренди вказана з урахуванням комунальних та охоронних послуг

ID: 673        Ціна: 80 грн м2        детальніше

 АГЕНТСТВО НЕРУХОМОСТІ "ЕЛІТГРУП"

За  детальною  інформацією  звертайтесь  по  тел. (067) 748-745-0  або  (050) 075-69-48    e-mail: elitgrup@i.ua,  http://www.elitgrup.com.ua

Розміщення  об'єктів у меню "ЗАЯВКА" на нашому сайті у категоріях: комерційна нерухомість Львів, житлова нерухомість Львів, елітна нерухомість Львів, нерухомість Львівська область -  здійснюється БЕЗКОШТОВНО. У разі розміщення свого об'єкту нерухомості на сайті потрібно надати детальний опис об'єкту, вказати точну адресу та свій контактний телефон (який не буде розміщуватись на сайті), а також бажано надіслати декілька фотографій даного об'єкту та поверховий план, адже клієнт сприймає 70% інформації очима ( у разі відсутності фотографій ми, по домовленості вставимо свою заставку, або приїдемо на об'єкт, оглянемо його та сфотографуємо).

УВАГА!  В нашій базі ФОТО ОГОЛОШЕНЬ знаходиться більш ніж 800 об'єктів комерційної, житлової, елітної  нерухомості за 2012 - 2014 рік.Агентство комерційної нерухомості "Еліт Груп" пропонує широкий вибір пропозицій по оренді та продажу у категоріях: елітна нерухомість Львів, комерційна нерухомість Львів, житлова нерухомість Львів, та нерухомість Львівська область. Ми пропонуємо комплексний підхід до справи з питань продажу та оренди елітної, комерційної. житлової, та заміської нерухомості у Львові та у Львівській області. Наш колектив детально вивчає та моніторить ринок нерухомості, завдяки чому ми володіємо детальною інформацією про стан ринку нерухомості у Львові та Львівській області. Фахові юристи. які співпрацюють з нашою компанією, завжди раді надати кваліфіковану допомогу та консультацію з питань укладання угод нашими клієнтами.

МАФІЧНА АКТИВНІСТЬ До численних титулів Львів з успіхом міг би додати ще й лідерство у кількості різноманітних торгових кіосків. Їх віднедавна стали називати малими архітектурними формами (МАФ). Хоча які вже там форми у будки розміром два на два або три на чотири… Зате своєю рентабельністю деякі з них здатні конкурувати з супермаркетами. Адже, як повідомляють правоохоронці, дуже часто торгують у них контрабандним крамом. Саме ця обставина стає причиною того, що так звані МАФи ростуть як гриби після дощу. За приблизними даними, на цей час у Львові налічується понад 1800 малих архітектурних форм.

Новий закон про технічну інвентарізацію нерухомості в Україні. Закон покликаний ефективно розвивати органи управління з питань житлово-комунального господарства, інвестиційної активності, врегулювання господарського комплексу і т.п, пише Ура-інформ.

Чому продають майнові комплекси у Львові та у Львівській області Більшість орендарів і власників землі наразі змушені платити за використовувані земельні ділянки утричі-вчетверо більше, ніж торік. А все через рішення Львівської міської ради про нову грошову оцінку землі. Ухвала Львівської міської ради про поступове збільшення базової вартості землі у 2,5 разу, прийнята наприкінці минулого року, в буквальному сенсі вибиває землю з-під ніг у малого та середнього бізнесу.

У Львові планується будівництво сучасного заводу по переробці сміття на дизпаливо Усі Львів'яни знають проблему зі сміттезвалищем у Грибовичах. Ця проблема незабаром може перетворитись у екологічну катастрофу. Львівська влада, знаючи про такий стан речей, терміново шукає вихід з цієї ситуації. Проаналізувавши досвід іноземних партнерів, вибір зупинився на канадській фірмі, яка має великій досвід у будівництві аналогічних сміттєпереробних заводів з максимальним прибутком від переробки,перетворюючи сміття на корисні вироби як це роблять у всьому цивілізованому світі

Євро 2012 у Львові. Як повідомив сьогодні директор по експлуатаційним питанням будівництва об’єктів до Євро 2012 Віталій Сулима, що дах нового стадіону, який будується по вулиці Стрийська у Львові виконаний на 60%.

Велодоріжки у Львові - це реальність У 2011 році у Львові по усім магистральним вулицям: Княгині Ольги, Сахарова, Стефаника, Чайковського, пл, Маланюка, Вороного, Липинського, Замарстинівська, Богдана Хмельницького, Коперника, Шевченка, Городоцька, біля головпоштамту. Велодоріжки будуть роздвоюватись, враховуючи вузькі Львівські вулиці центру міста., заплановано збудувати веломагістраль з велосипедними доріжками європейського класу.
Всього переглянуто:
3458568 сторінок