"Еліт Груп"

   

www.elitgrup.com.ua 

e-mail: elitgrup@i.ua

 

 

За детальною інформацією звертайтесь по тел. (067) 396-3-909

Оренда офісів Львів: від 30 до 55 м2

Оренда офісів Львів: від 30 до 55 м2

Оренда офісів площею від 30 до 60 метрів квадратних зазвичай користується попитом у підприємців з стабільним, але невеликим доходом. Як правило, це невелика фірма, яка неподалік від офісу ще орендує невеликий склад. Оренда офісів Львів - у цьому сегменті завжди є в наявності, питання тільки в кількості кабінетів на цю площу. Переважно, така площа вільною є одним кабінетом, а ось кабінет з суміжною кімнатою вже знайти складніше, не кажучи вже про більшу кількість кімнат в одному комплексі. Оренду офісів такого метражу значно легше знайти і у центральній частині міста: це може бути компактна двокімнатна квартира, яка перероблена під офіс; або це можуть бути офісні кімнати в офісному комплексі у центральній частині міста. Ціни на офіси у центрі коливаються від 120 до 170 гривень - це звичайний офіс з ремонтом з загальним входом в офісний комплекс. При умові пошуку приміщення з окремим входом з фасадної сторони будинку на першому поверсі, то таке приміщення, як правило, коштує у два рази дорожче, тому що воно попадає під категорію магазину, а ціни на оренду магазинів у центрі міста значно дорожчі. Такі офіси користуються попитом переважно серед туристичних та страхових фірм. В даному варіанті вдале місцерозташування офісу - це вже півсправи, решта залежить від вашої майстерності розкрутити свій бізнес. У сегменті Оренда офісів Львів можна знайти і значно дешевші варіанти, які розташовані неподалік від центральної частини міста. Ціновий діапазон на оренду таких приміщень коливається від 60 до 80 гривень за метр квадратний. По умовам ці офісні приміщення нічим не гірші від тих, які розташовані в центрі і, навіть,зустрічаються і значно кращі, але все залежить від місця розташування. Тут кожен клієнт розуміє, що на різні види діяльності є свої оптимальні варіанти підбору офісного приміщення: для когось дуже важливо орендувати офіс в центрі, а для когось навпаки - подалі від центру; хтось хоче одну велику кімнату, а хтось - три маленьких, тому кожен запит особливий та вимагає індивидуального підходу.

 

Оренда офісів Львів - загальна тенденція

 

  Оренда офісів Львів площею від 30 до 50 м2 користується великим попитом.  Такі площі, переважно, складаються з суміжних кімнат по 18 м2. Вся справа в тому, що 30 років тому офісні приміщення будували стандартно однаковими  площами по 18 м2. Після приватизації, коли у приміщень з'явились приватні власники, відбулись реконструкції фасадів, ліфтів, ремоти сходових, євроремонти в офісних приміщеннях, а ось площі залишились ті самі, переважно це 18 та 36 м2 з двох суміжних кабінетів, які між собою мають гіпсову або цегляну тоненьку перегородку, для маленької  фірми з 5 осіб цьго цілком достатньо, але треба враховувати ще і кабінет для директора, тому середні фірми шукають собі офісні приміщення з  трьох кімнат. Особливим попитом  користуються варіанти, коли три кімнати разом в окремому блоці з окремим входом зі сходової клітки.  Що таке окремий офісний блок - це декілька кімнат зі своєю інфраструктурою куди входять і власний санвузол, маленька комірка для документів та невеличке приміщення під кухню, де можна розігріти каву, або поснідати хто не встиг це зробити вдома. В обід теж економится час працівників: не треба бігати по їдальнях, тим більше, якщо вони розташовані за кілометр  від вашого офісу. Мінусом того є те, що за такі зручності треба платити орендну плату з урахуванням коридору та санвузла, що, в свою чергу, можна зекономити, взявши в оренду ті самі три кабінети в загальному коридорі з загальним санвузлом на поверсі. Тут все залежить від  платоспроможності тієї чи іншої компанії, яка шукає собі офісне приміщення в оренду. В нових офісних комплексах сучасного планування переважно передбачено окремі блоки з двох - трьох кабінетів, навіть, в кожен кабінет проводять додатково коналізацію та водопостачання, що передбачає в майбутньому при потребі орендаря зробити додаткову мийку або санвузел. Це називається додаткові зручності при плануванні. На жаль, таких комплексів у Львові дуже мало, тому доводиться користуватись тим що є. Орендна плата в офісних приміщеннях визначається від відстані та розташування до центральної частини міста, чим ближче до центральної частини - тим дорожчее оренда офісів Львів. Найнижчі ціни на офісні приміщення там, де  до них важко добратись. Це, орієнтовно, від 45 грн за 1 м2, середня ціна Оренда офісів Львів становить 65-80 грн м2, найвищі ціни - у центральній частині міста й сягають від 160 грн за 1 м2.


офисные помещения у новой почты во Львове, аренда офиса во Львове на втором этаже, аренда офисов под рекламные фирмы во Львове, аренда офиса в торговлю металлопластиковыми окнами во Львове, аренда офиса которой расположен вблизи перевозчиков, аренда офиса с интернетом во Львове.
Оренда офісу загальною площею 40 метрів квадратних, у приміщенні зроблено ремонт, другий поверх, на підлозі ковролін, є кондиціонер, цілодобова охорона, інтернет, телефон.

ID: 960        Ціна: 90 грн м2        детальніше
аренда офисов под проектантов во Львове, аренда офисных помещений для строительной компании во Львове, аренда офисных римищень для строительной индустрии. аренда офисов в организации, которые занимаются Выполнением работ по содержанию жилых домов и придомовых территорий в Львове.
Оренда офісів Львів загальною площею 34 метри, у приміщенні зроблено ремонт, є опалення, є парковка для авто, цілодобова охорона при вході в офісний комплекс, зручно добиратись, на підлозі ковролін, висота приміщення 2,7 метри, при бажанні можна збільшити площу офісу у два рази.

ID: 942        Ціна: 80 грн м2        детальніше
аренда помещений под музыкальные кружки во Львове, аренда офиса в студийное обучение музыке и пению, аренда офисов под занятия музыкой, аренда офисного помещения в железнодорожном районе Львова, аренда офисов для музыкантов во Львове.
Оренда офісів загальною площею 35 метрів квадратних, два кабінети, другий поверх, у приміщенні зроблено ремонт, на підлозі плитка, при вході електричний лічильник, опалення автономне у комплексі, охорона на ніч.

ID: 930        Ціна: 55 грн м2        детальніше
аренда помещения оргивля и обслуживание мобильных средств связи, торговля вычислительной и оргтехникой, аренда офиса - магазина под продажу запчастей к автотранспортным средствам, офисной техникой во Львове.
Оренда офісу загальною площею 30 м2, дві окремі кімнати, автономне опалення, зроблено свіжий ремонт, поруч парковка для авто, інтернет, телефон, в приміщенні офісу підлога з якісного ламінату, стіни побілені у жовтий колір, санвузел на першому поверсі, доступ до приміщення цілодобовий, зручне добирання персоналу громадським транспортом, офіс розташований у сихівському районі львова.

ID: 901        Ціна: 75 грн м2        детальніше
офисы под пошив и реализацию верхней мужской и женской одежды (плащи, костюмы, куртки, брюки, аренда офисного помещения под пошива и реализация женской одежды (сарафаны, халаты, блузки, платья) пошив и реализация свадебных платьев, а также другого свадебной одежды и атрибутики.
Офісне приміщення в оренду на другому поверсі з двох кімнат, загальна площа 40 м2, є парковка для авто, цілодобова охорона території, доступ до офісу цілодобовий, в офісі є одна особливість мансардні вікна у стелі, покриття на підлогу з ковроліну, на стінці фото шпалери, офіс розташований у сихівському районі львова

ID: 900        Ціна: 70 грн м2        детальніше
аренда помещений под страховые компании во Львове, аренда офиса в вспомогательную деятельность в сфере страхования, аренда офиса в центральной части Львова, аренда офиса в юридические услуги во Львове.
Оренда офісу в оренду загальною площею 40 м2, перший поверх в офісному центрі, місце не прохідне, у приміщенні зроблено ремонт, цілодобова охорона, на підлозі в офісі плитка, стіни офісу пмальовані в білий колір, офісне приміщення розташоване в глибині сихівського масиву на відстанні від центральної дороги 300 метрів, офіс знаходиться у сихівському районі львова.,

ID: 896        Ціна: 75 грн м2        детальніше
аренда офиса в рекламные и маркетинговые услуги в Львове, аренд офисов под разработку, установку программных обеспечений, аренда офисных помещений под обслуживание и ремонт копировальной, вычислительной оргтехники.
Оренда офісу в оренду загальною площею 30 м2, третій поверх, є інтернет, парковка для машин, цілодобова охорона, в офісі покриття підлоги з лінолеуму, стіни приміщення помальовані в білий колір, доступ до приміщення в робочий час, висота офісу 2,6 метра, офіс знаходиться у сихівському районі львова.

ID: 895        Ціна: 65 грн м2        детальніше
офисные помещения под торговлю жилой недвижимостью во Львове, аренда помещения под операции с недвижимостью, аренда офисов для агентств по жилищной и коммерческой недвижимости во Львове, офисные помещения в местах, где удобно добираться клиентам во Львове.
Оренда офіса загальної площею 34 м2, приміщення на другому поверсі, є парковка для авто, поруч є можливість добрати ще площу, в офісі покриття підлоги з ламінату, висота приміщення 2,6 метра, в приміщення заведені усі комунікації, санвузел по коридору, офіс розташований у сихівському райлні львова.

ID: 892        Ціна: 75 грн м2        детальніше
офисы по проведению учебных курсов и повышения квалификации во Львове, аренда офиса под реализацию товаров для пасечников, аренда офиса с консультаций по услугам по вопросам бухгалтерского учета, финансов, маркетинга и менеджмента.
Оренда офісного приміщення загальною площею 34 м2, у кімнаті зроблено гарний євроремонт, цілодобова охорона, у приміщенні є перегородка яка поділяє офіс на дві кімнати

ID: 891        Ціна: 100 грн м2        детальніше
аренда помещения под офис во Львове, аренда офиса в осуществление хозяйственной деятельности по хранению, перевозке, приобретению, пересылка, ввоз, вывоз, отпуска, уничтожения наркотических средств, психотропных веществ и прекурсоров.
Оренда офісного приміщення загальною площею 40 м2, у приміщенні доробляється євроремонт, є опалення, цілодобова охорона, перший поверх

ID: 875        Ціна: 110 грн м2        детальніше
аренда офиса в бартерные, компенсационные, лизинговые, консигнационные и финансовые операции во Львове, аренда офисов в инвестиционной деятельности во Львове, аренда офисусу под услуги в сфере представительства интересов иностранных граждан, предприятий и банков во Львове.
Оренда офісного приміщення загальною площею 27 м2, у приміщенні зроблено свіжий євроремонт, санвузел на поверсі, охорона, парковка, інтернет

ID: 874        Ціна: 77 грн м2        детальніше
аренда офиса в научно-исследовательскую работу во Львове, аренда офисов в проектно-конструкторские работы во Львове, аренда офиса в рекламную деятельность во Львове. аренда офисов под услуги в сфере представительства интересов иностранных граждан, предприятий и банков во Львове.
Оренда офісного приміщення в два яруса, загальна площа кімнат 40 м2, приміщення з євроремонтом, санвузел на поверсі, охорона, парковка для авто

ID: 873        Ціна: 100 грн м2        детальніше
аренда офиса в операторов по перевозке грузов и пассажиров на территории Украины, стран СНГ и стран Балтии, Западной Европы, Азии.
Оренда офісів з трьох суміжних кімнат, в кімнатах зроблено ремонт, є автономне опалення, кондиціонер, парковка для авто, охорона

ID: 866        Ціна: 100 грн м2        детальніше
оренда офісів львів спарені кабінети
Офісне приміщення загальною площею 40 м2, дві суміжні кімнати, зроблено ремонт, є інтернет, телефон, парковка, охорона, санвузел на поверсі.

ID: 856        Ціна: 90 грн м2        детальніше
оренда офісів львів зелена
Оренда офісного приміщення з двох кімнат, загальна площа 55 м2, в приміщенні зроблено ремонт, охорона, парковка, інтернет, телефон

ID: 855        Ціна: 80 грн м2        детальніше
оренда офісів львів привокзальна
Оренда офісного приміщення загальною площею 35 м2, в приміщенні є кондиціонер, санвузел на поверсі, охорона, парковка для авто.

ID: 854        Ціна: 80 грн м2        детальніше
оренда офісів львів мансардного типу
Оренда окремого офісного блоку з двох кімнат, коридору, санвузла, кухні, загальною площею 40 м2, кімнати мансардного типу, охорона, інтернет, телефон

ID: 853        Ціна: 80 грн м2        детальніше
оренда офісів львів зелена
Оренда офісного приміщення загальною площею 55 м2, дві суміжні кімнати, у приміщенні зроблено ремонт, цілодобова охорона, парковка для авто, інтернет.

ID: 851        Ціна: 75 грн м2        детальніше
оренда офісів львів перший поверх
Оренда офісного приміщення загальною площею 45 м2, перший поверх, фасадний вхід, є санвузел, є можливість розширення.

ID: 848        Ціна: 140 грн м2        детальніше
оренда офісів львів городоцька
Оренда офісного приміщення загальною площею 35 м2, у приміщенні електричне опалення, приміщення з ремонтом, санвузел на поверсі, є парковка для авто

ID: 846        Ціна: 55 грн м2        детальніше
оренда офісів львів зелена
Оренда офісу загальною площею 55 м2, три кімнати, на поверсі є санвузел, охорона, інтернет, є можливість залишати машину цілодобово під охороною

ID: 842        Ціна: 80 грн м2        детальніше
оренда офісів львів ближній центр
Оренда офісного приміщення з суміжними кімнатами площею по 18 м2, другий поверх, в офісі зроблено ремонт, парковка для авто, охорона.

ID: 841        Ціна: 90 грн м2        детальніше
оренда офісів львів зелена
Оренда офісного приміщення з двох кімнат, загальна площа 32 м2, 10 приймальна, 22 офісне приміщення, третій поверх, парковка для машин, телефон, інтернет

ID: 837        Ціна: 60 грн м2        детальніше
оренда офісів львів стрийська
Оренда приміщення загальною площею 32 м2, третій поверх, зроблено ремонт, опалення електричне, вхід по перепускам, є інтернет, телефон

ID: 836        Ціна: 75 грн м2        детальніше
оренда офісів львів героїв упа
Оренда офісного приміщення загальною площею 35 м2, в приміщенні зроблено ремонт, гарне вікно, є ліфт, 5-й поверх, цілодобова охорона.

ID: 831        Ціна: 90 грн м2        детальніше
оренда офісів львів городоцька
Оренда офісу з двох кабінетів на другому поверсі, загальна площа 35 м2, в кабінетах є усі комунікації, опалення, меблі, кондиціонери, парковка для авто, цілодобова охорона.

ID: 825        Ціна: 58 грн м2        детальніше
оренда офісів львів перший поверх
Оренда офісного приміщення загальною площею 40 м2, перший поверх, охорона, поруч парковка для авто,

ID: 821        Ціна: 80 грн м2        детальніше
оренда офісів львів зелена
Оренда офіса на четвертому поверсі загальною площею 35 м2, в офісі зроблено ремонт, охорона на вході, інтернет, телефон

ID: 818        Ціна: 80 грн м2        детальніше
оренда офісів львів чорновола
Оренда офісного приміщення загальною площею 36 м2, два кабінета по 18 м2, шостий поверх, є ліфт, пристижний офісний комплекс з охороною, в ціну входять комунальні послуги.

ID: 780        Ціна: 80 грн м2        детальніше
оренда офісів львів городоцька
Оренда офісу по вулиці Городоцька (район МОТОЗАВОДУ) третій поверх, загальна площа 32 м2, опалення електричне, на дверях кодовий замок, цілодобова охорона, євроремонт, парковка для авто

ID: 693        Ціна: 40 грн м2        детальніше
оренда офісів львів газова
Оренда офісу в офісному комплексі загальною площею 40 м2, перший поверх, в приміщенні зроблено ремонт, система кондиціонування, автономне опалення, цілодобова охорона, парковка для авто, пристижний вид будівлі, інтернет, телефон.

ID: 692        Ціна: 80 грн м2        детальніше
оренда офісів львів сахарова
Оренда офісних приміщень площею 35 м2, п'ятий поверх будівлі, два вхожи, без ліфта, сучасний ремонт, є усі комунікації: інтернет, телефон, опалення, автопарковка для машин, цілодобова охорона. ціна вказана з комунальними послугами

ID: 691        Ціна: 80 трн м2        детальніше
оренда офісів львів зелена
Оренда офісного приміщення загальною площею 35 м2, приміщення знаходиться на першому поверсі, дві суміжні кімнати, є офісні меблі, зроблено євроремонт, опалення входить у ціну, санвузел на поверсі, цілодобова охорона, стоянка для авто.

ID: 690        Ціна: 75 грн м2        детальніше
оренда офісів львів стрийська
Оренда офісу по вулиці Стрийська загальною площею 52 м2, одна кімната, четвертий поверх, євроремонт, парковка для машин, цілодобова охорона, наявність ліфта, перехрестя вулиць Стрийська - Наукова, комунальні послуги оплачуються окремо.

ID: 689        Ціна: 40 грн м2        детальніше
оренда офісів львів стрийська
Оренда офісу по вулиці Стрийська загальною площею 50 м2, дві суміжні кімнати, четвертий поверх, євроремонт, парковка для машин, цілодобова охорона, наявність ліфта, перехрестя вулиць Стрийська - Наукова, комунальні послуги оплачуються окремо.

ID: 688        Ціна: 40 грн м2        детальніше
оренда офісів львів наукова
Оренда офісного приміщення по вулиці Наукова, загальна площа 54 м2, третій поверх, в приміщенні зроблено євроремонт, є парковка для авто, цілодобова охорона, опалення електричне, оплата коменальних послуг по лічильнику.

ID: 687        Ціна: 75 грн м2        детальніше
оренда офісів львів зелена
Оренда офісного приміщення у Львові в офісному центрі, площа офісу 45 м2, дві суміжні кімнати, одна кімната без вікон, приміщення з євроремонтом, з меблями, з опаленням, третій поверх, вікна виходять на магістральну вулицю, стоянка для авто, цілодобова охорона, ціна оренди плюс комунальні послуги

ID: 686        Ціна: 72 грн м2        детальніше
оренда офісів львів центр міста
Оренда офісу у центральній частині міста загальною площею 45 м2 - суміжні кімнати, четвертий поверх, є сучасний ліфт, приміщення мансардного типу, є усі комунікації, охорона цілодобова, в ціну входять усі комунальні витрати.

ID: 685        Ціна: 160 грн м2        детальніше
Оренда офісу у центрі Львова в офісному комплексі загальною площею 30 м2, третій поверх, сучасний ліфт, євроремонт, цілодобова охорона, є опалення, санвузел, зручна транспортна розв'язка, ціна оренди вказана з врахуванням комунальних послуг.

ID: 683        Ціна: 160 грн м2        детальніше

 АГЕНТСТВО НЕРУХОМОСТІ "ЕЛІТГРУП"

За  детальною  інформацією  звертайтесь  по  тел. (067) 748-745-0  або  (050) 075-69-48    e-mail: elitgrup@i.ua,  http://www.elitgrup.com.ua

Розміщення  об'єктів у меню "ЗАЯВКА" на нашому сайті у категоріях: комерційна нерухомість Львів, житлова нерухомість Львів, елітна нерухомість Львів, нерухомість Львівська область -  здійснюється БЕЗКОШТОВНО. У разі розміщення свого об'єкту нерухомості на сайті потрібно надати детальний опис об'єкту, вказати точну адресу та свій контактний телефон (який не буде розміщуватись на сайті), а також бажано надіслати декілька фотографій даного об'єкту та поверховий план, адже клієнт сприймає 70% інформації очима ( у разі відсутності фотографій ми, по домовленості вставимо свою заставку, або приїдемо на об'єкт, оглянемо його та сфотографуємо).

УВАГА!  В нашій базі ФОТО ОГОЛОШЕНЬ знаходиться більш ніж 800 об'єктів комерційної, житлової, елітної  нерухомості за 2012 - 2014 рік.Агентство комерційної нерухомості "Еліт Груп" пропонує широкий вибір пропозицій по оренді та продажу у категоріях: елітна нерухомість Львів, комерційна нерухомість Львів, житлова нерухомість Львів, та нерухомість Львівська область. Ми пропонуємо комплексний підхід до справи з питань продажу та оренди елітної, комерційної. житлової, та заміської нерухомості у Львові та у Львівській області. Наш колектив детально вивчає та моніторить ринок нерухомості, завдяки чому ми володіємо детальною інформацією про стан ринку нерухомості у Львові та Львівській області. Фахові юристи. які співпрацюють з нашою компанією, завжди раді надати кваліфіковану допомогу та консультацію з питань укладання угод нашими клієнтами.

МАФІЧНА АКТИВНІСТЬ До численних титулів Львів з успіхом міг би додати ще й лідерство у кількості різноманітних торгових кіосків. Їх віднедавна стали називати малими архітектурними формами (МАФ). Хоча які вже там форми у будки розміром два на два або три на чотири… Зате своєю рентабельністю деякі з них здатні конкурувати з супермаркетами. Адже, як повідомляють правоохоронці, дуже часто торгують у них контрабандним крамом. Саме ця обставина стає причиною того, що так звані МАФи ростуть як гриби після дощу. За приблизними даними, на цей час у Львові налічується понад 1800 малих архітектурних форм.

Новий закон про технічну інвентарізацію нерухомості в Україні. Закон покликаний ефективно розвивати органи управління з питань житлово-комунального господарства, інвестиційної активності, врегулювання господарського комплексу і т.п, пише Ура-інформ.

Чому продають майнові комплекси у Львові та у Львівській області Більшість орендарів і власників землі наразі змушені платити за використовувані земельні ділянки утричі-вчетверо більше, ніж торік. А все через рішення Львівської міської ради про нову грошову оцінку землі. Ухвала Львівської міської ради про поступове збільшення базової вартості землі у 2,5 разу, прийнята наприкінці минулого року, в буквальному сенсі вибиває землю з-під ніг у малого та середнього бізнесу.

У Львові планується будівництво сучасного заводу по переробці сміття на дизпаливо Усі Львів'яни знають проблему зі сміттезвалищем у Грибовичах. Ця проблема незабаром може перетворитись у екологічну катастрофу. Львівська влада, знаючи про такий стан речей, терміново шукає вихід з цієї ситуації. Проаналізувавши досвід іноземних партнерів, вибір зупинився на канадській фірмі, яка має великій досвід у будівництві аналогічних сміттєпереробних заводів з максимальним прибутком від переробки,перетворюючи сміття на корисні вироби як це роблять у всьому цивілізованому світі

Євро 2012 у Львові. Як повідомив сьогодні директор по експлуатаційним питанням будівництва об’єктів до Євро 2012 Віталій Сулима, що дах нового стадіону, який будується по вулиці Стрийська у Львові виконаний на 60%.

Велодоріжки у Львові - це реальність У 2011 році у Львові по усім магистральним вулицям: Княгині Ольги, Сахарова, Стефаника, Чайковського, пл, Маланюка, Вороного, Липинського, Замарстинівська, Богдана Хмельницького, Коперника, Шевченка, Городоцька, біля головпоштамту. Велодоріжки будуть роздвоюватись, враховуючи вузькі Львівські вулиці центру міста., заплановано збудувати веломагістраль з велосипедними доріжками європейського класу.
Всього переглянуто:
3456283 сторінок