"Еліт Груп"

   

www.elitgrup.com.ua 

e-mail: elitgrup@i.ua

 

 

Агентство нерухомості "Еліт Груп" пропонує широкий вибір пропозицій по оренді та продажу у категоріях: елітна нерухомість Львів, комерційна нерухомість Львів, житлова нерухомість Львів, та нерухомість Львівська область. Ми пропонуємо комплексний підхід до справи з питань продажу та оренди елітної, комерційної. житлової, та заміської нерухомості у Львові та у Львівській області. Наш колектив детально вивчає та моніторить ринок нерухомості, завдяки чому ми володіємо детальною інформацією про стан ринку нерухомості у Львові та Львівській області. Фахові юристи. які співпрацюють з нашою компанією, завжди раді надати кваліфіковану допомогу та консультацію з питань укладання угод нашими клієнтами. Наші послуги на ринку нерухомості Оренда вільних офісних, торгових та складських приміщень розміщення пропозицій на сайті про ваш магазин, офіс, склад www.elitgrup.com.ua Фото оренда вашого магазину,офісу, ресторану, складу, земельної діляноки, супермаркету у Львові Продаж виробничо-складських примiщень Львова та Львiвської областi за детальною інформацією звертайтесь за телефоном (067)7487450, Сергій Миколайович --- КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ ЛЬВІВ --- Наші послуги на ринку нерухомості Здаються в оренду склади та виробничі приміщення у Львові та Львівській області різної площі, різної висоти, від 25 -7000 м2, розміщення пропозицій на сайті www.iver.com.ua здійснюється безкоштовно, ФОТО ОБ'ЄКТА ОБОВ'ЯЗКОВО, за детальною інформацією звертайтесь за телефоном (067)7487450, - Сергій Миколайович --- КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ ЛЬВІВ Надання послуг оренди на ваш магазин, офіс та склад у Львові та області --- Оренда складів у Львові ---

Новини нерухомості

 

Комерційна нерухомість Львів

Агентство комерційної нерухомості "Еліт Груп"

 

Елітна нерухомість у Львові

Агентство нерухомості Еліт Груп пропонує широкий вибір пропозицій по оренді та продажу у категоріях: елітна нерухомість Львів, комерційна нерухомість Львів, житлова нерухомість Львів, та нерухомість Львівська область.

Ми пропонуємо комплексний підхід до справи з питань продажу та оренди елітної, комерційної. житлової, та заміської нерухомості у Львові та у Львівській області. Наш колектив детально вивчає та моніторить ринок нерухомості, завдяки чому ми володіємо детальною інформацією про стан ринку нерухомості у Львові та Львівській області. Фахові юристи. які співпрацюють з нашою компанією, завжди раді надати кваліфіковану допомогу та консультацію з питань укладання угод нашими клієнтами.

Житлова нерухомість у Львові

Весь спектр фотооголошень у сегменті житлова нерухомість Львів продаж, оренда, купівля, попит, розміщується на нашому сайті безкоштовно в лівому меню, де ви можете знайти інформацію про вартість нерухомого майна, купити квартиру у новобудові, але набагато простіше звернутись безпосередньо до агентства "Еліт Груп". Ми пропонуємо широкий вибір об'єктів елітного житла у новобудовах по усіх районах міста, угоди які ми укладаємо із компаніями-власниками новобудов, дають додаткові переваги нашим клієнтам щодо надання детальної інформації по кожному об'єкту, який розміщається на нашому сайті. Також ми пропонуємо великий вибір житлової нерухомості у сегментах продаж особняків у Львові по усіх районах міста, продаж котеджів - ексклюзивні пропозиції на котеджі, які збудовані за особливими дизайнерськими проектамита розташовані у котеджних містечках.

 Продаж земельних ділянок у Львові

Останнім часом серед покупців активізувався широкий попит на продаж земельних ділянок у Львові під будівництво та ведення фермерського господарства. На наш час земельні ділянки у Львові - це найкраще капіталовкладення, адже земельні ділянки при будь-яких коливаннях зберігають свою вартість. Світовапрактика показує, що найцінніший та найкращій товар - це земельні ділянки. Треба розуміти. що ціни на земельні ділянки у Львові дуже сильно коливаються, а справа ось у чому. Пропозиції продажу земельних ділянок у Львові, які розташовані у різних районах мають різну вартість, наприклад, продаж земельної ділянки у центрі міста може сягати одного мільойона американських доларів, а ось продаж такої самої земельної ділянки біля міста ціниться у десять тисяч доларів. Уявіть собі ситуацію, що ви придбали ділянку біля міста, а незабаром біля вашої ділянки розпочалось будівництво гіпермаркету - ціна вашої земельної ділянки автоматично виростає у декілька десятків разів. Купити земельну ділянку у Львові - це безпрограшна лотерея, яка може принести у будь-який час ДЖЕКПОТ.

Оренда квартир у Львові

У історичному місті Львів завжди приїжджають багато туристів, які бажають провести свій час у комфортних апартаментах за помірну ціну. Агентство нерухомості Еліт Груп пропонує широкий вибір у сигменті оренда квартир у Львові подобово та оренда квартир у Львові довгострокова для сімейних пар, студентів та гостей нашого міста. Підбір квартир відбувається при ретельній перевірці право власності та порядності власників житла. При укладанні угоди на оренду квартири обов'язково особлива увага приділяється акту прийому-передачі усього майна, яке здається в оренду разом з помешканням, це робиться за допомогою фотофіксації, щоб надалі не виникало зайвих суперечок між орендарем та орендодавцем. Оренда квартир у Львові - це непроста справа, якукраще довірити професіоналам.

Комерційна нерухомість у Львові

Агентство комерційної нерухомості "Еліт Груп" пропонує широкий вибір об'єктів у сфері комерційна нерухомість Львів. Ми пропонуємо широку базу фотооголошень з детальним описом під потреби кожного клієнта, наше агентство може підібрати на замовлення у найкоротший час певну категорію об'єктів з детальним описом та характеристиками, якими цікавляться наші клієнти у сигменті комерційна нерухомість Львів продаж або комерційна нерухомість Львів оренда. Після того як клієнт вказує бажані характеристики об'єкту ми пропонуємо приміщення, які найбільш відповідають заданим параметрам. В описі параметрів об'єкту який клієнт шукає, обов'язково слід вказати яке передбачається цільове використання цього об'єкту, тому що не кожен об'єкт комерційної нерухомості. який продається або здається в оренду, може використовуватись під виробництво, або, навпаки, під офіс, бажане місце розташування (район, міста або області) висота, ширина, поверх приміщення, наявність авторампи, під'їзні шляхи, (з/д) колія, чи потрібна автопарковка, наявність комунікацій, бажано вказати потужність електроенергії, яку передбачається споживати (додаткове проведення електромереж з дозволами на об'єкт може потягнути кругленьку суму), також у запиті слід вказати про потребу вентиляційних систем. Якщо Ви шукаєте нерухомість у Львові: оренда офісів Львів, оренда магазинів Львів, кафе, приміщення під банківські установи то Вам в першу чергу, слід вказувати чи потрібен в приміщенні ремонт (можливо Ви бажаєте зробити свій ремонт у дизайнерському стилі), або навпаки купити приміщення у Львові без ремонту, що суттево заощадить ваші кошти щоб купити комерційну нерухомість у Львові, зазначити приоритетного провайдера Інтернету (можливо, з яким Ви співпрацюєте не один рік) та наявність (кількість) телефонних ліній, вказати скільки передбачається робочих місць в офісному приміщенні та якого класу має бути офісний комплекс або інші варіанти нерухомості

Оренда офісних приміщень у Львові

Комерційна нерухомість Львів - Оренда офісних комплексів у Львові поділяється на декілька категорій: "А", "B", "C", "D". Усі ці категорії поділяються по шкалі. Найдешевший варіант оренди офісних приміщень у Львові - це категорія "D", середній варіант оренди офісу у Львові - це офісні комплекси категорії  "C", а ось престижний варіант- оренда офісних приміщень у Львові - це категорія "А", "B". Цінова політика залежить від місця розташування даного приміщення. Таким чином, оренда офісу у Львові в офісному комплексі класу "B+", який знаходиться на виїзді з міста. Тому Агентство комерційної нерухомості "Еліт Груп" пропонує найкращий варіант підбору офісного приміщення, яке буде відповідати Вашим потребам. Ми пропонуємо оптимальні рішення завдяки власній базі об'єктів комерційної нерухомості.

 Оренда магазинів у Львові

Магазини поділяються на різні категорії, у які входять: оренда магазинів Львів у центрі міста. Тут треба врахувати такі чинники як: поверх, панорамні витрини, вартість ремонту, цільове призначення. Такі приміщення переважно використовуються під розкручені та відомі бренди світової індустрії. Оренда магазинів Львів у ближньому центрі - такі приміщення переважно орендують під продуктові та будівельні магазини. Оренда магазинів Львів по магістральним вулицям користується попитом під продаж автозапчастин, автотранспорту, будматеріалів та інших товарів. Оренда магазинів Львів на ринках використовуються під продаж речей та продуктів. Оренда торгових кіосків у Львові - тут слід зауважити, що половина кіосків не має належних документів на оренду земельної ділянки, на якій цей кіоск розташований (з цим фактом треба бути дуже уважними). При підборі приміщення під магазин у Львові в оренду головним параметром є кількість людей, які за годину проходять у цьому місці - ціна на комерційну нерухомість Львів - оренду магазину у Львові, формується, виходячи саме з цього фактору.

 Оренда виробничих приміщень у Львові

Слід зауважити, що оренда складів у Львові суттево відрізняється від сигменту ринку оренда виробничих приміщень Львів. Також потрібно обов'язково вказати яким саме виробництвом Ви плануєте займатись. Підбір комерційної нерухомості у Львові - оренда приміщення під виробництво - це досить непроста справа, тому що процес виробництва вимагає додаткові потужності: електроенергію 380 Вт, цілодобове водопостачання, каналізаційні системи, промислові підлоги, відкриті площадки для збереження та зручний заїзд для автотранспорту.

Оренда виробничих приміщень у Львові таких як: промислові споруди, виробничі ангари, міні заводи, виробничі майданчики, виробничі площадки, як правило, потребують наявність кран-балки, яка повинна мати певні технічні характеристики та мати відповідний дозвіл на експлуатацію.

Оренда приміщень під кафе у Львові

 Також звернемо Вашу увагу на сигмент ринку як оренда кафе у Львові, про який слід знати, що оренда приміщення під кафе у Львові вимагає значну кількість установчих та дозвільних документів, без наявності готових документів орендарю буде дуже складно переоформити зі звичайного приміщення під спеціалізоване. Оренда приміщення під кафе, в першу чергу, вимагає наявність кухні, а це напряму пов'язано з системою вентиляції та кондиціонування, які обов'язково повинні бути виведені вище існуючої будівлі. Якщо приміщення, на яке треба отримати дозвіл під переобладнання у кафе знаходиться в історичній частині міста, то цей факт ще більше займе часу на дозвільні документи. Агентство комерційної нерухомості "Еліт Груп" - у сигменті ринку оренда кафе у Львові пропонує приміщення, на які вже оформлені дозвільні документи під кафе, бар, ресторан, їдальню, піцерію, мак драйв.

Оренда складських приміщень у Львові

Оренда складських приміщень у Львові поділяються на декількакатегорій: склади класу "А", "B", "C" - ці категорії відрізняються не тільки ціновим діапазоном, а й якісними характеристиками.

Впершу чергу хочемо звернути Вашу увагу на оренду складів з відповідальним зберіганням у Львові. Такі складські приміщення цікаві фірмам, котрі знаходяться у різних містах України та не мають можливості винаймати власний персонал у Львові. Агентство комерційної нерухомості "Еліт Груп" під замовлення підбирає доступні та найкращі варіанти логістичних комплексів, якими можна керувати дистанційно, не виходячи з Вашого офісу.

Оренда складу Львів класу "А", - це найдорожчій та найякіснійший варіант оренди - варіант "Еліт", така категорія новозбудованих складських приміщень має відповідати певним європейським стандартам, наприклад, обов'язкова наявність авторампи, якісна промислова підлога, сучасна система опалення та кондицінування, зручне місце розташування, цілодобова охорона. Оренда складів Львівкласу "B" - це варіант "Стандарт" до таких складів належать приміщення, у яких є певні недоліки, такі як відсутність промислової підлоги, без опалення, загальний стан приміщення середній. Оренда складських приміщень у Львові класу "C" є найбільш популярними серед підприємців та бізнесменів. Такі приміщення зазвичай без авторампи, частково потребує ремонт підлоги, фарбування стін, ремонт даху.

Кожен клієнт розраховує на певну частину грошей, які він готовий заплатити за оренду складського приміщення під зберігання продукції, саме у цій ситуації  Агентство комерційної нерухомості "Еліт Груп" пропонує своїпослуги по підбору оптимального варіанту складських приміщень, щоб вони відповідали характеристикам ціна-якість.

 Елітна нерухомість у Львові продаж, оренда

До елітної нерухомості відносяться ексклюзивні об'єкти, які пропонуються вузькому колу клієнтів. Елітну нерухомість можна порівняти з ювелірними виробами. Якщо Ви розглядаєте виріб як витвір містецтва, то він ціниться досить дорого, а якщо Ви на виріб дивитесьяк на лом, то зрозуміло, ціна його становить відносні копійки. Нашою головною метою є донести інформацію саме до тих замовників, які оцінють Ваш витвір містецтва та запропонують гідну ціну за нього. Головним фактором у цій справі - не обмежуватись кордонами, адже містецтво не має кордонів в усьому світі, за допомогою сучасних інтернет технологій ми широко рекламуємо усі наші об'єкти не тільки по усій країні, а й по усьому світу

 Як розмістити інформацію на сайті "Еліт Груп"

З урахуванням вищенаведеної інформації після того, як Ви сформували чітку уяву про об'єкт та детально описали усі параметри, ми починаємо підбирати для Вас найоптимальнійший варіант, який би відповідав усім Вашим побажанням. За певний час, після обробки інформації нашими фахівцями, ми надішлемо до Вас по вкозаній Вами електронній адресі підходящі для Вас пропозиції нерухомості у донному регіоні з фотографіями об'єктів та детальним описом їх характеристик.

Розміщення  об'єктів у меню ЗАЯВКА на нашому сайті здійснюється БЕЗКОШТОВНО. У разі розміщення свого об'єкту нерухомості на сайті потрібно надати детальний опис об'єкту, вказати точну адресу та свій контактний телефон (який не буде розміщуватись на сайті), а також бажано надіслати декілька фотографій даного об'єкту та поверховий план, адже клієнт сприймає 70% інформації очима ( у разі відсутності фотографій ми, подомовленості приїдемо на об'єкт, оглянемо його та сфотографуємо).

 Агентство комерційної нерухомості "Еліт Груп" входить до групи агенств комерційної нерухомості, що надає суттєві переваги у швидкому пошуку заданих об'єктів та економії Вашого часу. Помірні ціни на наші послуги та гнучка система знижок приємно здивують наших клієнтів.

 

 

 АГЕНТСТВО НЕРУХОМОСТІ "ЕЛІТГРУП"

За  детальною  інформацією  звертайтесь  по  тел. (067) 748-745-0  або  (050) 075-69-48    e-mail: elitgrup@i.ua,  http://www.elitgrup.com.ua

Розміщення  об'єктів у меню "ЗАЯВКА" на нашому сайті у категоріях: комерційна нерухомість Львів, житлова нерухомість Львів, елітна нерухомість Львів, нерухомість Львівська область -  здійснюється БЕЗКОШТОВНО. У разі розміщення свого об'єкту нерухомості на сайті потрібно надати детальний опис об'єкту, вказати точну адресу та свій контактний телефон (який не буде розміщуватись на сайті), а також бажано надіслати декілька фотографій даного об'єкту та поверховий план, адже клієнт сприймає 70% інформації очима ( у разі відсутності фотографій ми, по домовленості вставимо свою заставку, або приїдемо на об'єкт, оглянемо його та сфотографуємо).

УВАГА!  В нашій базі ФОТО ОГОЛОШЕНЬ знаходиться більш ніж 800 об'єктів комерційної, житлової, елітної  нерухомості за 2012 - 2014 рік.Агентство комерційної нерухомості "Еліт Груп" пропонує широкий вибір пропозицій по оренді та продажу у категоріях: елітна нерухомість Львів, комерційна нерухомість Львів, житлова нерухомість Львів, та нерухомість Львівська область. Ми пропонуємо комплексний підхід до справи з питань продажу та оренди елітної, комерційної. житлової, та заміської нерухомості у Львові та у Львівській області. Наш колектив детально вивчає та моніторить ринок нерухомості, завдяки чому ми володіємо детальною інформацією про стан ринку нерухомості у Львові та Львівській області. Фахові юристи. які співпрацюють з нашою компанією, завжди раді надати кваліфіковану допомогу та консультацію з питань укладання угод нашими клієнтами.

МАФІЧНА АКТИВНІСТЬ До численних титулів Львів з успіхом міг би додати ще й лідерство у кількості різноманітних торгових кіосків. Їх віднедавна стали називати малими архітектурними формами (МАФ). Хоча які вже там форми у будки розміром два на два або три на чотири… Зате своєю рентабельністю деякі з них здатні конкурувати з супермаркетами. Адже, як повідомляють правоохоронці, дуже часто торгують у них контрабандним крамом. Саме ця обставина стає причиною того, що так звані МАФи ростуть як гриби після дощу. За приблизними даними, на цей час у Львові налічується понад 1800 малих архітектурних форм.

Новий закон про технічну інвентарізацію нерухомості в Україні. Закон покликаний ефективно розвивати органи управління з питань житлово-комунального господарства, інвестиційної активності, врегулювання господарського комплексу і т.п, пише Ура-інформ.

Чому продають майнові комплекси у Львові та у Львівській області Більшість орендарів і власників землі наразі змушені платити за використовувані земельні ділянки утричі-вчетверо більше, ніж торік. А все через рішення Львівської міської ради про нову грошову оцінку землі. Ухвала Львівської міської ради про поступове збільшення базової вартості землі у 2,5 разу, прийнята наприкінці минулого року, в буквальному сенсі вибиває землю з-під ніг у малого та середнього бізнесу.

У Львові планується будівництво сучасного заводу по переробці сміття на дизпаливо Усі Львів'яни знають проблему зі сміттезвалищем у Грибовичах. Ця проблема незабаром може перетворитись у екологічну катастрофу. Львівська влада, знаючи про такий стан речей, терміново шукає вихід з цієї ситуації. Проаналізувавши досвід іноземних партнерів, вибір зупинився на канадській фірмі, яка має великій досвід у будівництві аналогічних сміттєпереробних заводів з максимальним прибутком від переробки,перетворюючи сміття на корисні вироби як це роблять у всьому цивілізованому світі

Євро 2012 у Львові. Як повідомив сьогодні директор по експлуатаційним питанням будівництва об’єктів до Євро 2012 Віталій Сулима, що дах нового стадіону, який будується по вулиці Стрийська у Львові виконаний на 60%.

Велодоріжки у Львові - це реальність У 2011 році у Львові по усім магистральним вулицям: Княгині Ольги, Сахарова, Стефаника, Чайковського, пл, Маланюка, Вороного, Липинського, Замарстинівська, Богдана Хмельницького, Коперника, Шевченка, Городоцька, біля головпоштамту. Велодоріжки будуть роздвоюватись, враховуючи вузькі Львівські вулиці центру міста., заплановано збудувати веломагістраль з велосипедними доріжками європейського класу.
Всього переглянуто:
3456333 сторінок