"Еліт Груп"

   

www.elitgrup.com.ua 

e-mail: elitgrup@i.ua

 

 

Агентство нерухомості "Еліт Груп" пропонує широкий вибір пропозицій по оренді та продажу у категоріях: елітна нерухомість Львів, комерційна нерухомість Львів, житлова нерухомість Львів, та нерухомість Львівська область. Ми пропонуємо комплексний підхід до справи з питань продажу та оренди елітної, комерційної. житлової, та заміської нерухомості у Львові та у Львівській області. Наш колектив детально вивчає та моніторить ринок нерухомості, завдяки чому ми володіємо детальною інформацією про стан ринку нерухомості у Львові та Львівській області. Фахові юристи. які співпрацюють з нашою компанією, завжди раді надати кваліфіковану допомогу та консультацію з питань укладання угод нашими клієнтами. Наші послуги на ринку нерухомості Оренда вільних офісних, торгових та складських приміщень розміщення пропозицій на сайті про ваш магазин, офіс, склад www.elitgrup.com.ua Фото оренда вашого магазину,офісу, ресторану, складу, земельної діляноки, супермаркету у Львові Продаж виробничо-складських примiщень Львова та Львiвської областi за детальною інформацією звертайтесь за телефоном (067)7487450, Сергій Миколайович --- КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ ЛЬВІВ --- Наші послуги на ринку нерухомості Здаються в оренду склади та виробничі приміщення у Львові та Львівській області різної площі, різної висоти, від 25 -7000 м2, розміщення пропозицій на сайті www.iver.com.ua здійснюється безкоштовно, ФОТО ОБ'ЄКТА ОБОВ'ЯЗКОВО, за детальною інформацією звертайтесь за телефоном (067)7487450, - Сергій Миколайович --- КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ ЛЬВІВ Надання послуг оренди на ваш магазин, офіс та склад у Львові та області --- Оренда складів у Львові ---

Комунальні служби Львів Телефони Львівської служби - "ЛЬВІВГАЗ"

(аварійна служба міська) тел. 233-11-63

Аварійна служба "ЛЬВІВГАЗ" Галицький район Львова телефон чергового 233-14-83 комунальні служби у Львові
телефони теплоенерго у львові, телефон аварійної служби теплоенерго
Аварійна служба "ЛЬВІВГАЗ" Франківський район Львів телефон
чергового 233-11-35 комунальні служби у Львові
телефон львівгазу у львові франківський район
Аварійна служба "ЛЬВІВГАЗ" Сихівський район Львіва  телефон
чергового 233-03-77 комунальні служби у Львові
довідковий телефон львівгазу сихів
Аварійна служба "ЛЬВІВГАЗ" Личаківський район Львів телефон
чергового 233-21-44 комунальні служби у Львові

Аварійна служба "ЛЬВІВГАЗ" Шевченківський район Львів телефон
чергового 233-12-00 комунальні служби у Львові

Аварійна служба "ЛЬВІВГАЗ" Залізничний район Львів телефон
чергового 233-04-85 комунальні служби у Львові


 Телефони Львівської служби - "Львівсвітло"

адреса головного офісу "Львівсвітло" вул. Лінкольна, 8

Аварійна служба "Львівсвітло" телефон горячої лінії у Львові чергового 242-18-33  комунальні служби у Львові

(відділ зв'язків з громадськістю) тел. 242-19-34


 Телефони Львівських міських електромереж 


(аварійна служба електромереж у Львові ) тел. 1568 ,

(диспетчерська служба електромереж у Львові )  
270-44-78, 270-57-76Аварійна служба "МІСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" Галицького району Львову телефон 261-20-59  комунальні служби у Львові

Аварійна служба "МІСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" Франківський район Львів телефон 237-49-04  комунальні служби у Львові

Аварійна служба "МІСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" Сихівського району Львову телефон  270-44-78  комунальні служби у Львові

Аварійна служба "МІСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" Личаківський район Львів телефон 296-21-37  комунальні служби у Львові

Аварійна служба "МІСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" Шевченківський район Львів телефон  234-66-59  комунальні служби у Львові

Аварійна служба "МІСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" Залізничного району Львову телефон  237-49-04  комунальні служби у Львові

 

 

Телефони Львівського ЛКП "ЛЬВІВВОДОКАНАЛ"(гаряча лінія "ЛЬВІВВОДОКАНАЛ") тел. 1551

(диспетчерська служба "ЛЬВІВВОДОКАНАЛ") тел.
276-20-50

Аварійна служба  "ЛЬВІВВОДОКАНАЛ" Галицького району Львову телефон  276-73-98  комунальні служби у Львові

Аварійна служба  "ЛЬВІВВОДОКАНАЛ" Франківський район Львів телефон 275-58-04  комунальні служби у Львові

Аварійна служба  "ЛЬВІВВОДОКАНАЛ" Сихівського району Львову телефон  245-92-95  комунальні служби у Львові

Аварійна служба  "ЛЬВІВВОДОКАНАЛ" Личаківський район Львів телефон  245-91-82  комунальні служби у Львові

Аварійна служба  "ЛЬВІВВОДОКАНАЛ" Шевченківський район Львів телефон  245-91-82  комунальні служби у Львові

Аварійна служба  "ЛЬВІВВОДОКАНАЛ" Залізничного району Львову телефон 276-21-69  комунальні служби у Львові

 

Телефони Львівського ЛКП "ЗАЛІЗНИЧНЕТЕПЛОЕНЕРГО"

Аварійна служба "ЗАЛІЗНИЧНЕТЕПЛОЕНЕРГО" Залізничний район  телефон 240-09-96 (гаряча лінія)  комунальні служби у Львові
  Телефони Львівського  ЛКП "ЛЬВІТЕПЛОЕНЕРГО"


(міська диспетчерська служба"ЛЬВІТЕПЛОЕНЕРГО") тел. 1585, 267-31-31

Аварійна служба "ЛЬВІТЕПЛОЕНЕРГО" Галицького району Львова телефон  260-10-93  комунальні служби у Львові

Аварійна служба "ЛЬВІТЕПЛОЕНЕРГО" Франківський район Львів телефон  263-20-22  комунальні служби у Львові

Аварійна служба "ЛЬВІТЕПЛОЕНЕРГО" Сихівського району Львову телефон  222-36-70  комунальні служби у Львові

Аварійна служба "ЛЬВІТЕПЛОЕНЕРГО" Личаківський район Львів телефон  251-01-55  комунальні служби у Львові

Аварійна служба "ЛЬВІТЕПЛОЕНЕРГО" Шевченківський район Львів телефон  294-08-71  комунальні служби у Львові

 

 АГЕНТСТВО НЕРУХОМОСТІ "ЕЛІТГРУП"

За  детальною  інформацією  звертайтесь  по  тел. (067) 748-745-0  або  (050) 075-69-48    e-mail: elitgrup@i.ua,  http://www.elitgrup.com.ua

Розміщення  об'єктів у меню "ЗАЯВКА" на нашому сайті у категоріях: комерційна нерухомість Львів, житлова нерухомість Львів, елітна нерухомість Львів, нерухомість Львівська область -  здійснюється БЕЗКОШТОВНО. У разі розміщення свого об'єкту нерухомості на сайті потрібно надати детальний опис об'єкту, вказати точну адресу та свій контактний телефон (який не буде розміщуватись на сайті), а також бажано надіслати декілька фотографій даного об'єкту та поверховий план, адже клієнт сприймає 70% інформації очима ( у разі відсутності фотографій ми, по домовленості вставимо свою заставку, або приїдемо на об'єкт, оглянемо його та сфотографуємо).

УВАГА!  В нашій базі ФОТО ОГОЛОШЕНЬ знаходиться більш ніж 800 об'єктів комерційної, житлової, елітної  нерухомості за 2012 - 2014 рік.Агентство комерційної нерухомості "Еліт Груп" пропонує широкий вибір пропозицій по оренді та продажу у категоріях: елітна нерухомість Львів, комерційна нерухомість Львів, житлова нерухомість Львів, та нерухомість Львівська область. Ми пропонуємо комплексний підхід до справи з питань продажу та оренди елітної, комерційної. житлової, та заміської нерухомості у Львові та у Львівській області. Наш колектив детально вивчає та моніторить ринок нерухомості, завдяки чому ми володіємо детальною інформацією про стан ринку нерухомості у Львові та Львівській області. Фахові юристи. які співпрацюють з нашою компанією, завжди раді надати кваліфіковану допомогу та консультацію з питань укладання угод нашими клієнтами.

МАФІЧНА АКТИВНІСТЬ До численних титулів Львів з успіхом міг би додати ще й лідерство у кількості різноманітних торгових кіосків. Їх віднедавна стали називати малими архітектурними формами (МАФ). Хоча які вже там форми у будки розміром два на два або три на чотири… Зате своєю рентабельністю деякі з них здатні конкурувати з супермаркетами. Адже, як повідомляють правоохоронці, дуже часто торгують у них контрабандним крамом. Саме ця обставина стає причиною того, що так звані МАФи ростуть як гриби після дощу. За приблизними даними, на цей час у Львові налічується понад 1800 малих архітектурних форм.

Новий закон про технічну інвентарізацію нерухомості в Україні. Закон покликаний ефективно розвивати органи управління з питань житлово-комунального господарства, інвестиційної активності, врегулювання господарського комплексу і т.п, пише Ура-інформ.

Чому продають майнові комплекси у Львові та у Львівській області Більшість орендарів і власників землі наразі змушені платити за використовувані земельні ділянки утричі-вчетверо більше, ніж торік. А все через рішення Львівської міської ради про нову грошову оцінку землі. Ухвала Львівської міської ради про поступове збільшення базової вартості землі у 2,5 разу, прийнята наприкінці минулого року, в буквальному сенсі вибиває землю з-під ніг у малого та середнього бізнесу.

У Львові планується будівництво сучасного заводу по переробці сміття на дизпаливо Усі Львів'яни знають проблему зі сміттезвалищем у Грибовичах. Ця проблема незабаром може перетворитись у екологічну катастрофу. Львівська влада, знаючи про такий стан речей, терміново шукає вихід з цієї ситуації. Проаналізувавши досвід іноземних партнерів, вибір зупинився на канадській фірмі, яка має великій досвід у будівництві аналогічних сміттєпереробних заводів з максимальним прибутком від переробки,перетворюючи сміття на корисні вироби як це роблять у всьому цивілізованому світі

Євро 2012 у Львові. Як повідомив сьогодні директор по експлуатаційним питанням будівництва об’єктів до Євро 2012 Віталій Сулима, що дах нового стадіону, який будується по вулиці Стрийська у Львові виконаний на 60%.

Велодоріжки у Львові - це реальність У 2011 році у Львові по усім магистральним вулицям: Княгині Ольги, Сахарова, Стефаника, Чайковського, пл, Маланюка, Вороного, Липинського, Замарстинівська, Богдана Хмельницького, Коперника, Шевченка, Городоцька, біля головпоштамту. Велодоріжки будуть роздвоюватись, враховуючи вузькі Львівські вулиці центру міста., заплановано збудувати веломагістраль з велосипедними доріжками європейського класу.
Всього переглянуто:
3302593 сторінок