"Еліт Груп"

   

www.elitgrup.com.ua 

e-mail: elitgrup@i.ua

 

 

За детальною інформацією звертайтесь по тел. (067) 396-3-909

Ходорівський напрямок руху АВТОБУСІВ

Ходорівський напрямок руху АВТОБУСІВ

 Луганська - Зелена, ДБК

 

 

АС №5 Автобусний маршрут: Львів – Стрий
АС №5 – Зелена (ДБК) – Стрілища - Ходорів - Жидачів - Гніздичів - Стрий АС
ДЕ У ЛЬВОВІ КІНЦЕВА ЗУПИНКА НА СТРИЙ

АС №5 Автобусний маршрут: Львів - Дашава 
АС №5 – Зелена (ДБК) –Стрілища - Ходорів - Жидачів - Жирівське - Дашава 
ЯКІ АВТОБУСИ ХОДЯТЬ ДО ДАШАВИ

АС №5 Автобусний маршрут:  Львів – Жидачів 
АС №5 – Зелена (ДБК) – Стрілища - Ходорів - Жидачів 
ЧИМ З ЗЕЛЕНОЇ ДОБРАТИСЬ ДО ЖИДАЧІВА
 
АС №5 Автобусний маршрут: Львів – Миколаїв 
АС №5 – Зелена (ДБК) – Миколаїв ч/з Дев'ятники
ДЕ КІНЦЕВА АВТОБУСІВ НА МИКОЛАЄВ

АС №5 Автобусний маршрут: Львів – Жидачів
АС №5 – Зелена (ДБК) – Отиневичі - Жидачів
УСІ АВТОБУСНІ МАРШРУТИ У ХОДОРІВСЬКОМУ НАПРЯМКУ

АС №5 Автобусний маршрут: Львів – Новий Розділ 
АС №5 – Зелена (ДБК) – Ходорів - ч/з Орішківці, Калинівку 
ДЕ КІНЦЕВА АВТОБУСУ НА НОВИЙ РОЗДІЛ
 
АС №5 Автобусний маршрут: Львів - Загірочко 
АС №5 – Зелена (ДБК) – Загірочко ч/з Ходорів
АВТОБУСИ ЯКІ ЇДУТЬ У ХОДОРІВ

АС №5 Автобусний маршрут: Львів – Новошино
АС №5 – Зелена (ДБК) - Новошино ч/з Ходорів 
ЧИ ЗУПИНЯЄТЬСЯ АВТОБУС НА ХОДОРІВ У НАВОШИНО

АС №5 Автобусний маршрут: Львів – Прибілля
АС №5 – Зелена (ДБК) – Прибілля ч/з Кнісело

ЧК ШВИДКО ДОЇХАТИ У ПРИБІЛЛЯ
АС №5 Автобусний маршрут: Львів – Баківці 
АС №5 – Зелена (ДБК) – Бертишів - Баківці
ДЕ ВІДПРАВЛЕННЯ АВТОБУСІВ У ЛЬВОВІ НА БАКІВЦІ

АС №5 Автобусний маршрут: Львів – Чорний Острів
АС №5 – Зелена (ДБК) – Вибранівка - Бринці Загірні - Чорний Острів
ЯК НА АВТОБУСІ ЗАЇХАТИ ДО СЕЛА ЧОРНИЙ ОСТРІВУВАГА !
( за уточненням графіків руху маршруток

звертайтесь по адресі або телефонам автостанції)

  ... тел. автостанції №5 для довідок 270-27-85 ...
  

 АГЕНТСТВО НЕРУХОМОСТІ "ЕЛІТГРУП"

За  детальною  інформацією  звертайтесь  по  тел. (067) 748-745-0  або  (050) 075-69-48    e-mail: elitgrup@i.ua,  http://www.elitgrup.com.ua

Розміщення  об'єктів у меню "ЗАЯВКА" на нашому сайті у категоріях: комерційна нерухомість Львів, житлова нерухомість Львів, елітна нерухомість Львів, нерухомість Львівська область -  здійснюється БЕЗКОШТОВНО. У разі розміщення свого об'єкту нерухомості на сайті потрібно надати детальний опис об'єкту, вказати точну адресу та свій контактний телефон (який не буде розміщуватись на сайті), а також бажано надіслати декілька фотографій даного об'єкту та поверховий план, адже клієнт сприймає 70% інформації очима ( у разі відсутності фотографій ми, по домовленості вставимо свою заставку, або приїдемо на об'єкт, оглянемо його та сфотографуємо).

УВАГА!  В нашій базі ФОТО ОГОЛОШЕНЬ знаходиться більш ніж 800 об'єктів комерційної, житлової, елітної  нерухомості за 2012 - 2014 рік.Агентство комерційної нерухомості "Еліт Груп" пропонує широкий вибір пропозицій по оренді та продажу у категоріях: елітна нерухомість Львів, комерційна нерухомість Львів, житлова нерухомість Львів, та нерухомість Львівська область. Ми пропонуємо комплексний підхід до справи з питань продажу та оренди елітної, комерційної. житлової, та заміської нерухомості у Львові та у Львівській області. Наш колектив детально вивчає та моніторить ринок нерухомості, завдяки чому ми володіємо детальною інформацією про стан ринку нерухомості у Львові та Львівській області. Фахові юристи. які співпрацюють з нашою компанією, завжди раді надати кваліфіковану допомогу та консультацію з питань укладання угод нашими клієнтами.

МАФІЧНА АКТИВНІСТЬ До численних титулів Львів з успіхом міг би додати ще й лідерство у кількості різноманітних торгових кіосків. Їх віднедавна стали називати малими архітектурними формами (МАФ). Хоча які вже там форми у будки розміром два на два або три на чотири… Зате своєю рентабельністю деякі з них здатні конкурувати з супермаркетами. Адже, як повідомляють правоохоронці, дуже часто торгують у них контрабандним крамом. Саме ця обставина стає причиною того, що так звані МАФи ростуть як гриби після дощу. За приблизними даними, на цей час у Львові налічується понад 1800 малих архітектурних форм.

Новий закон про технічну інвентарізацію нерухомості в Україні. Закон покликаний ефективно розвивати органи управління з питань житлово-комунального господарства, інвестиційної активності, врегулювання господарського комплексу і т.п, пише Ура-інформ.

Чому продають майнові комплекси у Львові та у Львівській області Більшість орендарів і власників землі наразі змушені платити за використовувані земельні ділянки утричі-вчетверо більше, ніж торік. А все через рішення Львівської міської ради про нову грошову оцінку землі. Ухвала Львівської міської ради про поступове збільшення базової вартості землі у 2,5 разу, прийнята наприкінці минулого року, в буквальному сенсі вибиває землю з-під ніг у малого та середнього бізнесу.

У Львові планується будівництво сучасного заводу по переробці сміття на дизпаливо Усі Львів'яни знають проблему зі сміттезвалищем у Грибовичах. Ця проблема незабаром може перетворитись у екологічну катастрофу. Львівська влада, знаючи про такий стан речей, терміново шукає вихід з цієї ситуації. Проаналізувавши досвід іноземних партнерів, вибір зупинився на канадській фірмі, яка має великій досвід у будівництві аналогічних сміттєпереробних заводів з максимальним прибутком від переробки,перетворюючи сміття на корисні вироби як це роблять у всьому цивілізованому світі

Євро 2012 у Львові. Як повідомив сьогодні директор по експлуатаційним питанням будівництва об’єктів до Євро 2012 Віталій Сулима, що дах нового стадіону, який будується по вулиці Стрийська у Львові виконаний на 60%.

Велодоріжки у Львові - це реальність У 2011 році у Львові по усім магистральним вулицям: Княгині Ольги, Сахарова, Стефаника, Чайковського, пл, Маланюка, Вороного, Липинського, Замарстинівська, Богдана Хмельницького, Коперника, Шевченка, Городоцька, біля головпоштамту. Велодоріжки будуть роздвоюватись, враховуючи вузькі Львівські вулиці центру міста., заплановано збудувати веломагістраль з велосипедними доріжками європейського класу.
Всього переглянуто:
2711959 сторінок